Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

tetování?


jarquo

Recommended Posts

No většinou sem chodím počumovat co a jak kolek xka a ps3 ale tahle diskuze mě rozsekala, stále nechápu proč tu řešíte magnetickou reznonaci? je to samé jestli polemizovat zda pojedu autem ale to může mýt nehodu, nebo vlakem, letadlem nebo pěšky ale to mě může zase někdo srazit. Buď to chci a nebo nechci to, že by mě mělo od tetování odradit, že jednoho krásného dne budu mýt raka nebo něco takového. Hulíte? chlastáte? no a co rozedma plic??? a cirhóza jater?? nebo se moc ožereš o pobliješ se a udusíš vlastníma blitkama :-) z telfonování když si dáváš telefon k uchu rakovina, ze zřádla když je špatně spracované či do něj serou svinstva taky můžeš chcípnout :D neřeknu před 20 lety kdy tetování měli jen kriminálnící ale takové blbosti tu řešti v dnešní době :DDD

by mě zajímalo jen tak ze zvědavosti kolik vám je ? Musel jsem napsat opravdu jsem se pobavil ...

ps. rozpité tetování taky vede :no.1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zaprvé bylo tu psáno, že za pár let se to rozpije a to i z nejkvalitnějšího salonu :) to je blbost, a no nevím kam chodíš, jestli ti to dělá někdo ve sklepě ale ať se koukám sebelépe po známých nic rozpitého nevidím...že poté co opadne strup to vypadá trochu jinak je jasné ale nestraš tu s rozpitím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tetování neni špatná věc... http://www.tribo.cz/ podvej na tvorbu od Musy..kámo tohle neni ani tetování jako spíš umění..pokud to myslíš vážně je určitě důležitý co si chceš nechat vytetovat a kam...když si třeba dáš jméno současný přítelkyně na předloktí...tk nvm jesli je to to nejlepší no..záleží na tobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu