Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 otevreni


skulldad

Otázka

Recommended Posts

  • 0
caw

chtel bych se zeptat chci rozdelat xbox vse jde oka ale zadek xboxu nejde tm jsou nejaky maly skviry a nevim cim se tam mam vecpat nedoporucite prosim nejakou vec se kterou se to snadno otevre??

Stačí ti na to běžné párátko a uděláš to bez poškození. Stačí jen zatlačit párátkem do té škvíry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
kurna sry ze vas zas rusim ale...ja to tam soupnu jako to vystrizeny vsechno krupne ale plasty od sebe stejne nejdou oddelit :(

Použil jsi i otvory v části u napájení? Celkem je tam 7 děr (5 a 2).....

Uvolnil jsi také zámky plastů z druhé strany Xboxu, tedy zepředu ze strany DVD mechaniky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rozlozil jsem to!!!! diky vsem za pomoc romiku skousel jsem to i paratkem neslo ale nakonec se mi to povedlo tkze diky romikovi...a vsem dalsim co mi pomohli dikyy!!!!!!!!!!!§§§

Je to jen o cviku, já ti to s párátkem sundám za 3 sekundy, stačí jen zatlačit ostrým hrotem. (nové dřevěné párátko)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu