Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash xboxu


nabijecka

Otázka

zdravím,

rozhodl jsem se pro flash této konzole xbox 360 arcade, avšak narazil jsem nato, že tahle konzole má mechaniku liteon, (zdejší fw version je 74850C), avšak potřeboval bych poradit, zdali je potřeba pro získání klíče, speciálních nástrojů (jako jsou ve videích ukázány např. jak někdo přikládá pájku na nějaký kontakt pro propojení), mám nakoupený otvírák na konzolu, dále sata kabel na propojení a nastudovány návody jak pracovat s jungleflashem a provést hack, avšak zarzlo mě, že někteří používají speciální adaptéry-je to nutné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

no jo ale v té dokumentaci se píše o tom napájení z konzole (jediná výtka, kterou u toho píšou je, že to napájení se v případě nepřipojeného hdmi po pár minutách vypne, což už vím), o napájení z pc jsem tam neobjevil zmínku a na internetu jsem našel jen možnosti-buď výroba speciálního napájení nebo koupě, což já bych radši to vyčtení provedl s napájením xboxu, pokud by to šlo (jenže z nějakého důvodu to nejde.......)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak to tak sleduju mám trochu strach, že tohle nedopadne úplně dobře. Napájením z PC se rozumí napájení mechaniky přes connectivity kit,tj kompletní mechanika mimo xbox připojená přes tento napájecí kit k PC - je to lepší třeba právě z těch důvodů, že napájet to z xboxu znamená riziko flagu.Ale ty to celé chceš pořídit ideálně zadarmo, takže se zase klidně vrať k napájení pomocí xboxu, z PC to napájet zadarmo nepude.

Jinak k tomu vyčtení klíče:

1) Připojíš ten bastl mezi xbox a mechaniku (vypínač=ON-propojeno, mechanika jde).Ano, ten kabel je krátkej, mechaniku ideálně vypodložit:-)

2) Jungleflasher/DVDKey32/PhatKey

3) Vypneš vypínač na bastlu (OFF), za vypnutého vypínače přiložíš ten GND vodič na MPX01, zapneš vypínač na bastlu (ON) - tohle celé plynule za sebou.

4) Jungleflasher napíše něco jako "Extraction complete" a řekne si o vypnutí napájení na cca 5 vteřin

5) Vypni napájení na 5 vteřin, pak ho zase zapni - tady v ten moment nestačí zase jen vypnout ten vypínač co tam máš, ale odpojit celý ten kablík (celou mechaniku)

Ve tvým případě "vyrvat ho z desky a za 5 vteřin ho tam zase nasunout opatrně zpět"

6) Pak by ti měl naskočit k uložení dummy.bin

Ten bastl je lepší mít opatřený tlačítkem který těch 3.3V vypíná než klasickým přepínačem,lepší se to celé ovládá (v bodě tři přidržíš tlačítko, pak ho jen pustíš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak to tak sleduju mám trochu strach, že tohle nedopadne úplně dobře. Napájením z PC se rozumí napájení mechaniky přes connectivity kit,tj kompletní mechanika mimo xbox připojená přes tento napájecí kit k PC - je to lepší třeba právě z těch důvodů, že napájet to z xboxu znamená riziko flagu.Ale ty to celé chceš pořídit ideálně zadarmo, takže se zase klidně vrať k napájení pomocí xboxu, z PC to napájet zadarmo nepude.

Jinak k tomu vyčtení klíče:

1) Připojíš ten bastl mezi xbox a mechaniku (vypínač=ON-propojeno, mechanika jde).Ano, ten kabel je krátkej, mechaniku ideálně vypodložit:-)

2) Jungleflasher/DVDKey32/PhatKey

3) Vypneš vypínač na bastlu (OFF), za vypnutého vypínače přiložíš ten GND vodič na MPX01, zapneš vypínač na bastlu (ON) - tohle celé plynule za sebou.

4) Jungleflasher napíše něco jako "Extraction complete" a řekne si o vypnutí napájení na cca 5 vteřin

5) Vypni napájení na 5 vteřin, pak ho zase zapni - tady v ten moment nestačí zase jen vypnout ten vypínač co tam máš, ale odpojit celý ten kablík (celou mechaniku)

Ve tvým případě "vyrvat ho z desky a za 5 vteřin ho tam zase nasunout opatrně zpět"

6) Pak by ti měl naskočit k uložení dummy.bin

Ten bastl je lepší mít opatřený tlačítkem který těch 3.3V vypíná než klasickým přepínačem,lepší se to celé ovládá (v bodě tři přidržíš tlačítko, pak ho jen pustíš)

jen upresnim bod 5)

neni treba vytrhavat cely kabel, ale staci vypnout a zapnout ten vypinac na nem.

celou operaci je treba udelat plynule - dost zalezi na nacasovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak přesně tohle je odstrašující příklad pokusu udělat si flash sám . Potom mi všichni vyčítáte proč radím aby jste to dali raději udělat odborníkům . Snad si toto vezme dost lidí jako varování že i když se radí tak se to nemusí povést . Doufám že teď se zase nenajde nějaký chytrolín , co mi tento příspěvek zkritizuje . Raději si ty kecy zase nechte pro sebe .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže jsem se právě dočetl, že to může být způsobeno špatným flashem-více lidí řeší na internetu tento problém, takže to znova presflashuji, tzn. smazat a znova flashnout tak jak jsem to udelal tedka, ale tentokrat si skontroluji jakym fw to flashuji, protože podle mě bude chyba v tom, že do složky fw v jungleflasheru jsem hodil celou složku fw, zbytek jako třeba "0800_BenQ and phat Lite-on v3" soubor z této složky pro liteon jsem tam nenahrál.....

Jen teďkom budu muset nějakým způsobem vyrobit napájení z pc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

už hodiny trávím na internetu hledáním způsobu jak napájet xbox z pc nějakým jednoduchým způsobem, ale jediné co jsem zatím našel je možnost přímo pájet drátky za napájení z pc do motherboard na xboxu což opravdu nechci, protože to napájení použiju jen pro ten flash, máte někdo nějaký odkaz, radu ohledně toho jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam problem pujcil jsem si od kamose hru palenku a na ni byl upgrade tak mi to nacetlo dojelo to a pak se mi objevila bila tabulka s titulem System Update Stopedd pak neco s cd a Status code a uz mi to nechce najet na hlavni menu xboxu i kdyz to vypnu a zapnu porad to chce po me to ukonceni toho upgradu da se to nejak opravit dokoncit ten upgrade nebo to vratit z5 ? diky za odpoved :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mam problem pujcil jsem si od kamose hru palenku a na ni byl upgrade tak mi to nacetlo dojelo to a pak se mi objevila bila tabulka s titulem System Update Stopedd pak neco s cd a Status code a uz mi to nechce najet na hlavni menu xboxu i kdyz to vypnu a zapnu porad to chce po me to ukonceni toho upgradu da se to nejak opravit dokoncit ten upgrade nebo to vratit z5 ? diky za odpoved :))

mas smolika, musis k flasherovi znovu flashnout mechaniku a pak dokoncit upgrade tou samou hrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mam problem pujcil jsem si od kamose hru palenku a na ni byl upgrade tak mi to nacetlo dojelo to a pak se mi objevila bila tabulka s titulem System Update Stopedd pak neco s cd a Status code a uz mi to nechce najet na hlavni menu xboxu i kdyz to vypnu a zapnu porad to chce po me to ukonceni toho upgradu da se to nejak opravit dokoncit ten upgrade nebo to vratit z5 ? diky za odpoved :))

Napřed potřebujeme vědět při které hře se ti to stalo . Podle toho musíš dokončit update přes flešku a nechat xbox znovu flashnout .O flash jsi tím přišel .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bylo to u hry Deadisland...a kde sezenu ten update? diky :)

Update musíš dokončit na 13146 .

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Potom můžeš aktualizovat ještě jednou rovnou na 13604 a znova xbox nechat flashnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
diky moc ale nechapu proc to po me chtelo upgrade kdyz mam ten nejnovejsi z roku 2010 co je u xbox 360 slim

??? Jaký nejnovejsi z roku 2010 ? Od té doby už se mnohé změnilo - je rok 2011 . Kdyby jsi četl forum tak by jsi věděl , proč se ti to stalo . teď už ti nic jiného nezbývá , než se zařídit podle našich rad .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu