Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash xboxu


nabijecka

Otázka

zdravím,

rozhodl jsem se pro flash této konzole xbox 360 arcade, avšak narazil jsem nato, že tahle konzole má mechaniku liteon, (zdejší fw version je 74850C), avšak potřeboval bych poradit, zdali je potřeba pro získání klíče, speciálních nástrojů (jako jsou ve videích ukázány např. jak někdo přikládá pájku na nějaký kontakt pro propojení), mám nakoupený otvírák na konzolu, dále sata kabel na propojení a nastudovány návody jak pracovat s jungleflashem a provést hack, avšak zarzlo mě, že někteří používají speciální adaptéry-je to nutné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
ok, jenže jsem dopodus nenašel nějaký jednoduchý návod jak napájet xbox z pc, takže bych se chtěl zeptat zdali můžeš doporučit nějaký levný napáječ přímo na xbox? nejlepší by bylo kdyby to šlo objednat rovnou z čr a ne někde z ciziny......

Ty nepotřebuješ napájení pro celý Xbox, ty potřebuješ napájet samotnou DVD mechaniku, pokud ji chceš flashnout.

Mám pro tyto účely k dispozici produkt CK3 Lite, podívej se SEM. Nicméně, pokud by ses rozhodl ho koupit, ujisti se, že víš co děláš a že znáš způsob, jak dostat ať už CFW anebo zpět orig. FW do tvé mechaniky, aby to pro tebe nebyly vyhozené peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Romiku :

Proč jsi smazal svůj předchozí příspěvek kdy jsi se také přidal k mému názoru , že na tomto je vidět jak to může dopadnout když se někdo pokouší sám o flash a je to odstrašující příklad . Na tom je vidět že i radit jak to udělat je problém . Alespoň všichni co se do mne obuli že nemám pravdu když jsem proti a radím ať si to raději nechají udělat od odborníků vidí jak to může dopadnout . Uzamkl jsi již toto tema a zase ho otevřel ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu