Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Goldeneye_007_Reloaded


BigDadyKane

Otázka

Čau všichni. Chtěl jsem zkusit novou hru Goldeneye_007_Reloaded. Po vypálení v IMG Burn 2.5.6.0. na Verbatim DVD+R DL se hra v Xbox360 ukáže jako Play Game (bez obrázku) - nejde ani naistalovat na HDD - a po spuštění se objeví po chvilce načítání nápis Not Redable Disc atd. Zkusil jsem ji vypálit ještě jednou, ale výsledek byl naprosto stejný. Xbox360 mám Flashnutý posledním iXtreme u profesionálního flashera. Vše ostatní jako GoW3, Forza 4 atd. mi funguje. Nevíte někdo proč? Nebo jak Goldeneye_007_Reloaded vypálit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo všechno! Forza4, GoW3, Batman Arkham, Sonic a .. no prostě vše co je XGD3 .. a samozřejmě i XGD2. Až na toho 007 co vyšel včera. Udělal jsem i po konzultaci s mým flasherem Update dashboard a nic. Flash mám samozřejmě ten poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu