Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN problém


JaimeCrook

Recommended Posts

Zdravím,

Měli jsme skupinu se kterou jsme koupili FIFU, teď na ten stejný PSN účet jsme koupili BF3, ale někteří z první skupiny nechtěli, tak jsme našli další. A nastal ten problém, že se nemůžou přihlásit na tento účet, protože je už 5x použitý na konzoli. Zkoušel jsem deaktivovat systém, aby jim to šlo stáhnout, ale ani tak jim to nešlo a už ani mě nejde zpátky aktivovat. Lze tento problém nějak vyřešit ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale každopádně, pokuď zbývající 4 deaktivujou systém, tak noví se přihlásí, ale prvních pět co se deaktivovalo nespustí stažené hry z PSN (Fifa a BF3), a pak zase naopak když se aktivujou první a noví deaktivujou tak taky nespustí. Jestli to tedy chápu dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz prodas 5 slotu nemuzes dalsim lidem prodat ty same sloty bez predchozi deaktivace...:idea: a sloty (obsah na nich) muze pouzivat pouze clovek ktery ma slot aktivovany.

Pokud ti ten deaktivovanej slot nefunguje tak si neco udelal spatne mam vyzkousene ze pokud jeden slot z peti deaktivujes jde ten jeden slot pouzit na jine PS3

Takze prechozich x majitelu slotu maji od tebe zdarma BF3 protoze nejak nevim jak tohle vyresit pokud BF3 nechteli zakoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale on pise ze mu to nejde na dalsi PS3 takze

A: musel nekde udelat chybu pri deaktivaci

B: nebo se prihlasil nekdo kdo stahnul Fifu a BF3 a ted dela mrtveho brouka :roll:

edit: aha ted ctu ze uz mu nejde ani jeho system tak v tom pripade plati na 99,9% bod B a mate ve skupince supaka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj účet by měl jít opět aktivovat, pokuď si uživatelé co byli navíc z první pětky deaktivujou systém s PSN účtem. Samozřejmě vrátit jim peníze. Nějak jsem to takhle očekával, ale radši jsem se chtěl zeptat, jestli není třeba jiná možnost. Díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jak toho noveho uzivatele najdes a donutis aby si slot deaktivoval kdyz nevis kdo to je? A na druhou stranu on ti za slot zaplatil takze nic spatneho neudelal...

Tohle je jen o slusnosti lidi a pokud se ti ten novej majitel sam neprizna tezko s tim neco udelas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu