Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehození tlačítek PSP


klakson23

Recommended Posts

Dobrý den,

potřebuji poradit s přehozením tlačítek "x" a "o" Mám PSP 2000 a v něm stažený (neorig) firm 5.00 m33-6. Udělal jsem restore a od te doby mám prohozené tlačítka. Jak to vrátit do původního stavu? A další otázka, jak dostanu origoš firm do PSP? Nebo klidně neorigo, ale poslední verzi? Díky za rady a návody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jistě jestli u 5.00 m33-6 ale nejspíš budeš muset jít do recovery menu ( tvrdě vypni psp a při startu drž R ) tam dáš registry hacks a v button assign nastav ''X'' tak by ses měl vrátit zpátky do normálu.. nebo možná rovnou Updatuj na 6.60 a budeš v pohodě tam podle toho jak budeš chtít si necháš origo FW nebo si tam dáš nejnovější cfw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně pokud vím tak nejnovější je 6.60 FW zatím takže půjdeš do system setings a tam dás update system software nebo nějak tak.. Nebo pokud si chceš být jistý tak si najdi odkaz na ofic. fw 6.60 na netu stáhni a v PSP na kartě udělej složku /ms0/PSP/GAME/UPDATE a do toho update dej ten EBOOT.PBP a to potom v psp otevři updatni a máš co si chtěl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu