Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2004 se nerozsvítí.


majlou.x

Recommended Posts

Ahoj potřeboval bych radu.Mám PSP 2004 zapnu power kontrolku ta se rozsvítí zeleně,ale obrazovka je černá.Pamětovku tam vloženou nemám.Prý udajně to měl někdo flashoval,tak bych potřeboval nějakej firmware který bych tam přehrál nebo tak.A jak se to dělá?.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak to je špatný, to máš novou desku která nejde unbricknout. No tak pokud to máš ještě v záruce tak to odnes vyreklamovat a řekni, že jsi aktualizoval PSP a ono se to seklo a pak už se to nezaplo. A pokud už to v záruce nemáš, tak asi nejlepší volbou je to prodat třeba na aukru na náhradní díly, nebo to můžeš klidně vyhodit do popelnice nebo si s tím zahrát fotbal na betonu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám doma ještě jeden ten samej ten jsem flashnul a upgrade je tem 6.a vyšší,ale tenhle asi už někdo zkoušel Flashovat,ale jak říkám je to uplně ten samej model.Takže je to v čudu??Ani přes Pandoru by to nešlo??Uvažuju o její koupi a Magic Memory Card a zkusit to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak to je špatný, to máš novou desku která nejde unbricknout. No tak pokud to máš ještě v záruce tak to odnes vyreklamovat a řekni, že jsi aktualizoval PSP a ono se to seklo a pak už se to nezaplo. A pokud už to v záruce nemáš, tak asi nejlepší volbou je to prodat třeba na aukru na náhradní díly, nebo to můžeš klidně vyhodit do popelnice nebo si s tím zahrát fotbal na betonu :D

Nebo to dát na vlasec a položit to někde na ulici,pak cuknout kdyby po tom někdo sáhnul.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám doma ještě jeden ten samej ten jsem flashnul a upgrade je tem 6.a vyšší,ale tenhle asi už někdo zkoušel Flashovat,ale jak říkám je to uplně ten samej model.Takže je to v čudu??Ani přes Pandoru by to nešlo??Uvažuju o její koupi a Magic Memory Card a zkusit to.

Jo a prosím tě deska by se nedala sehnat?Kolik by tak stála a typ tý desky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu