Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SONY snižuje počet účtů pro sdílení z 5ti na 2


kejsi

Recommended Posts

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak to bude se sloty, které mi případně zbydou? Mám na 2 účtech u 2 her 3 volné sloty, tak mně zajímá jestli bych se jich měl rychle zbavit, nebo mi ty sloty zůstanou i po tom 18.11, protože už jsem je zakoupil před tím 18.11?

Předem díky za odpověď

Normálně ti zůstanou, budeš je moct i po 18 normálně používat, prodávat... jako předtim. Týká se to jen obsahu koupeného po tomto datu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by docela zajimalo jak to ze sony porad meni dana pravidla se kteryma si PS3 miliony lidi koupilo a ani v US to nikdo nezaluje? Nejdriv zakaz linuxu pak ruzne podminky v smluvnich srajdach ktery clovek musi odsouhlasit i kdyz nechce kdyz chce byt s PS3 online a ted da se rict sebrani slotu... nerozim tomu a neprijde mi to moc OK a i kdyz mam sony jako znacku hodne rad (skoro vse doma mam o nich) timhle se mi akorat vic a vic zhnusuje a pokud pujdou stale dal vim jiste ze u me jako zakaznika skoncej :cry: Muze mi k tomu nekdo znalej veci neco napsat? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by docela zajimalo jak to ze sony porad meni dana pravidla se kteryma si PS3 miliony lidi koupilo a ani v US to nikdo nezaluje? Nejdriv zakaz linuxu pak ruzne podminky v smluvnich srajdach ktery clovek musi odsouhlasit i kdyz nechce kdyz chce byt s PS3 online a ted da se rict sebrani slotu... nerozim tomu a neprijde mi to moc OK a i kdyz mam sony jako znacku hodne rad (skoro vse doma mam o nich) timhle se mi akorat vic a vic zhnusuje a pokud pujdou stale dal vim jiste ze u me jako zakaznika skoncej :cry: Muze mi k tomu nekdo znalej veci neco napsat? Diky

Sloty ti nikdo nebere, tyka se to jen nakupu po 18 a tam mas napsany za jakejch podminek to kupujes.

Co se tyce zruseni linuxu tak to maj v podminkach urcite dobre poreseny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze mi sloty nikdo nebere ale myslel sem to tak ze kdyz sem PS3 kupoval a i mraky ostatnich lidi slotu bylo 5 a ted zase jen sony napise zpravu ze se meni podminky a je hotovo...ale mas pravdu ze ma sony vse urcite hodne dobre poreseny :? aby je nekdo nemohl napadat. jinak ohledne podminek na ceskym storu v AJ skoda mluvit :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nežaluje se to, protože to nejspíš žalovat prostě nejde. Respektive většina nejde. Odebrání OtherOS na starých konzolí žalované ve skutečnosti bylo a je to asi jediná věc, která jde (http://ps3.ign.com/articles/108/1088481p1.html). Na nových konzolích být nemusí, prostě se řekne, že se jedná o nový výrobek a ten shodný být nemusí.

Změny ToS možné jsou, většina firem je občas aktualizuje. A ano, když je odmítneš, obvykle se něčím omezíš. Pokud neodporují zákonům té země, těžko je budeš podávat žalobu.

Sloty: nikdo ti je nesebral. Staré hry koupené před změnou pojedou pořád na pěti (pokud by to bylo jinak, žalovatelné by to nejspíš bylo) a u nových uzavíráš už nové podmínky. Opět, nelíbí se ti to? Nikdo tě nenutí nakupovat.

Edit:

kdyz sem PS3 kupoval a i mraky ostatnich lidi slotu bylo 5 a ted zase jen sony napise zpravu ze se meni podminky

Pokud mají v ToS napsáno něco ve stylu "podmínky nákupu se mnohou měnit", tak hold podmínky se mohou měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze mi sloty nikdo nebere ale myslel sem to tak ze kdyz sem PS3 kupoval a i mraky ostatnich lidi slotu bylo 5 a ted zase jen sony napise zpravu ze se meni podminky a je hotovo...ale mas pravdu ze ma sony vse urcite hodne dobre poreseny :? aby je nekdo nemohl napadat. jinak ohledne podminek na ceskym storu v AJ skoda mluvit :cry:

Je to jejich bussiness, mají na to plný právo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz o tom premejslim mate pravdu a zbytecne sem mel v navalu zlosti :blejt: ruce rychlejsi nez mozek :ziped: ale nic to nemeni na tom ze me to zacina od Sony dost kakat :roll:

a dalsi vec ktera me vadi proc nedelaj 2 verze PS3 (vsech vyrobku serou mraky rad tak proc to nejde u PS3) jednu s puvodni nebo jeste lepsi vybavou vcetne podpory PS2 jako u 60GB a druhou ocesanou jako dnes samozrejme s rozdilnou cenou? Radeji bych si koupil (dnes uz by to taky nemohlo stat zas takovej majlant) full pristroj ale to uz jsem zase uplne OT :cry: takhle sem nemel na vyber jinak nez sehnat novou 60GB ktera ale skoncila na polici bez vyuziti protoze mi ji je lito pouzivat tak a babo rad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i když sem těžce sdílení her využíval tak mě to ani moc nemrzí. Všechny hry který sem si takhle koupil bych si jinak rozhodně nekoupil a hry o který sem stál (Battlefield 1943, BloodRayne, Splinter Cell...) sem si za plnou cenu koupil na svůj hlavní účet.

Tenhle krok se dal čekat, bylo to zneužíváno opravdu dost, a na obhajobu Sony se musí říct že ho k tomu tlačili hlavně vydavatelé.

Pro mě to znamená že už si nebudu kupovat každý nesmysl co vyjde, ale jen hry co mě opravdu zajímaj. Třeba Trine 2... Alespoň zbude víc času na velký krabicový hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne to bylo to same, nakoupil stovky her, jen kvuli tomu,ze to bylo levne a pochybuju ze ty hry budu nekdy hrat, v ramci jedno zivota nemyslitelne. Diky tomuto kroku se vyresil muj hlavni problem a to s USERS v konzoly, protoze jsem dosahnul max,tak jsem casto kvuli novym hram musel furt mazat a upravovat. Aktivnich mam 16 a 38 neaktivnich. Takze od 18.11. mam uz konecne klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne to bylo to same, nakoupil stovky her, jen kvuli tomu,ze to bylo levne a pochybuju ze ty hry budu nekdy hrat, v ramci jedno zivota nemyslitelne. Diky tomuto kroku se vyresil muj hlavni problem a to s USERS v konzoly, protoze jsem dosahnul max,tak jsem casto kvuli novym hram musel furt mazat a upravovat. Aktivnich mam 16 a 38 neaktivnich. Takze od 18.11. mam uz konecne klid.

No tak já dohraný sloty hned prodávám, ale i tak to mam na dvou konzolích a nestačí mi to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu