Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SONY snižuje počet účtů pro sdílení z 5ti na 2


kejsi

Recommended Posts

SONY dnes oznámia, že na obsah zakoupený po 18.11.2011 přestane platit pravidlo, kdy jste si mohli stáhnout hru na svou PS3 nebo PSP a hrát jej na dalších 4 konzolích (celkem 5 účtů). Od nynějška obsah půjde sbílet POUZE NA DVA ÚČTY (respektive 2 na PS3 a 2 na PSP, pokud se bude jednat o minihry pro oba systémy).

Upřímně z toho radost nemám...

http://hry.vytukej.cz/sony-snizuje-pocet-uctu-pro-sdileni/

http://www.gamepro.com/article/news/224622/sony-reducing-game-sharing-limits-on-ps3-and-psp/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Osobně si nemyslím, že spousta lidí začne pirátit kvůli tomuhle. Kdo až do teď jel ve sdílení, má nejspíš updatovaný PS3. A downgrade zase není tak jednoduchý. Stejně tak sdíleči jsou zvyklí platit, i když ne tolik, co by měli.

Stejně tak ani nevěřím, že se sníží nákupy přes PSN. I kdyby si koupila ze sdílečů hru teď jedna pětina, pořád bude Sony na stejné úrovni, co předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ a když cituji sám sebe? :D

nanaki: ok to s pirátěním jsem možná přehnal, ale podívej se kolik lidí se domlouvá na společné koupě fify a Bf3...to jsou desítky hráčů den po vydání...a co myslíš, mají čekat rok, než ten bf3 bude stát 300 a koupí si ho, nebo si ho koupit teď = rychlé peníze pro SONY

EDIT: já si takhle spoustu her na PSN prostě nezahraju...třeba Child Of Eden...normální cena 750,-, teď to bude 325 a to je prostě dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nanaki: ok to s pirátěním jsem možná přehnal, ale podívej se kolik lidí se domlouvá na společné koupě fify a Bf3...to jsou desítky hráčů den po vydání...a co myslíš, mají čekat rok, než ten bf3 bude stát 300 a koupí si ho, nebo si ho koupit teď = rychlé peníze pro SONY

EDIT: já si takhle spoustu her na PSN prostě nezahraju...třeba Child Of Eden...normální cena 750,-, teď to bude 325 a to je prostě dost...

No právě. Tyhle lidé netvoří z hlediska Sony žádný zisk. Když si koupí hry i jen dva lidé z těch pěti původních, budoe Sony nastejno.

Jestli chceš, nebo nechceš čekat je tvůj problém, to si musíš rozhodnout jen ty sám. Jen ty si určuješ, kdyje cena dobrá. Některé hry jsou kvalitní a není škoda dát i plnou cenu. Jiné se nevyplatí kupovat vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si že prodej her (v našem regionu - střední/východní evropa) klesne. Já si třeba hodně rozmyslim jakou si koupim, mam kolem 60ti PSN her a z toho bych si za plnou cenu koupil tak 5.

Pokud to ale hodlají takhle udělat, ať sakra sníží cenu her na store co vyšly i jako retail. Mass Effect 2 po téměř roce stojí stále 1600, inFamous 2, Battlefield 3 to samý, Driver dokonce přes 1800. To by si za tu cenu koupil jen blázen, když už mají nižší náklady tak ať se to projeví na ceně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemyslim že ty ceny byly tak vysoké kvůli tomu že to kupuje 5 lidí ale jen kvůli sony hlouposti a každej si samozřejmě radši zaplatí třeba 2-3 kila než aby si sám popř. s jedním kámošem zaplatil 800-900 každej.. A s tim Infamous 2 to radši koupim za 6-7stovek BD a pokud mě to nebaví nebo jen dohraju tak to pošlu dál nebo prodám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony určuje ceny her pouze u svých titulů, stěžovat si cenu ME2 můžete jinde.

Ceny her u DD jsou obecně problém, on ten Steam také není nijak výrazně levnější. Ale když to lidé koupí...

Sony určuje ceny všech her. Samozřejmě v rámci nějaké smlovuy s konkrétním vydavatelem.

Steam neni levný, ale ceny se tam alespoň nějak pohybují, narozdíl od PSN... Nemluvím o slevových akcích a bundlech, kdy koupíte hry skoro za nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu