Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Razer ovladač - zkušenosti s firmou?


onefootman

Recommended Posts

Chci se zeptat,jestli nekdo mate zkusenosti s firmou Razer.Našel jsem pěknej (i když drátovej) ovladač z edice Battlefield 3 a zaujalo mne ze ve předu kde je tlačítko LB a LT je tlačítko ještě jedno,které si můžete navolit,což by se podle me do hodně her hodilo.,a navíc se dá nastavit citlivost obou analogů což je taky příjemnýl.Zajímá mne ale jestli někdo máte zkušenosti s touhle firmou - já ne.Hledám novej ovladač,protože u stávajícího mám oba analogy úplně "vykvrdlaný" a na levém dokonce už chybí pogumování a je tam pouze plast... ,takže hledám něco kvalitního co vydrží.

post-40533-14687158438533_thumb.jpg

více na stránkách : http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.235034100/parentCategoryID.54297600/categoryId.54746700

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to si taky prave rikam.... ted jeste ctu nejake komentare na zahr.forech a lidé si hodne chvali ty tlacitka navic a nastavení analogů... Hodně lidí se shoduje ze treba u stříleček maj problem s citlivym zamerenim,a tady je to prej o moc lepší.. navic je podsvícenej (ale to me nejak nevzrušuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 metrů.Já na pc nehraju,takze ani ty firmy neznam /az na Logitech/ ... Ja mam jeden zasadní problem,a to je ,ze analogove packy ktery jsou zezhora pogumovany tak uz je guma prošoupaná , analogy jsou total volny a play n charge kity mam 3 a ani jeden poradne nefunguje... Hraju cca 14 hod.denne takze potrebuju neco top...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

A co potřebuješ vědět?Klávesnici mám druhým rokem a funguje perfektně, myšku razer copperhead .. tušim možná už 4 rokem?a nikdy žádnej problém, kromě té špíny, jako nová :) k ovladači se moc nevyjadřuji, protože na xboxu hraju tak 2x do měsíce a momentálně ho má půjčenej kámoše na fifu :) určitě ale na tom nebude o nic hůř než všechny věci od razeru :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím ti nějako neporadím, protože jsem je "nešteloval" :) battlefield nehraju ... kupoval jsem ho na fifu, protože mám výrobky od razeru rád a věřim jim .. hlavně v tu dlouho životnost, protože ovladače pořád někde tahám na ty "noční" turnaje ve fifě, kdy jsou všichni zůčastnění silně podnapilý:lol:,takže musí něco vydržet a s tím mě razer zatím nezklamal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu