Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na GOD (Games On Demand) hry z ISO souborů.


Chance

Recommended Posts

Pozor!!! Pouzivas pekne starou verzi iso2good. Nevim presne kterou verzi iso2good mam ale mam ji uz asi tak 2 mesice a taky mi to vse zmensuje na skutecnou velikost. Treba Ssx nebo grand slam tenis 2 maji neco malo pres 3 gb. Ja treba ten iso exktractor pouzil jen na vyextrahovani cd2 forzy protoze to jinak nejde. Jinak si myslim ze je na kazde jestli pouziva iso2good nebo image extractor protoze vysledna velikost je opravdu stejna.Mam vsechny hry pres iso2good a ani s jednou jsem nemel nejmensi problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám verzi 1.3.6. ale o tom nic nevím. tak to se omlouvám :) sem myslel že to bude velky přibližně jak předtím. právě ten grand slam sem ani nezkoušel. další iso co stáhnu tak se mrknu přes iso2god

To nebude možná verzí ISO2GOD ale jen nastavením settings - Nastavte si padding na "Full ISO rebuild" ale nezaškrtávejte "Save Rebuild ISO" a pak u každého ISA ještě specifikujte "Rebuild PATH" to je cesta kde to zmenšené ISO tvoří (temp) - takhle se to vždy maximálně zmenší a netrvá to až o tolik déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas nejspis pravdu :) Teda aspon tak to mam nastaveno jak uvadis. Mam jednu otazku? Je to teda jedno jestli isa prevadim pres iso2good nebo xbox image browser?? Ma nektery v necem vyhodu nebo je to uplne jedno? Vim jen ze disk ktery je bran jako dlc funguje jen pres xbox image browser jinak by to neslo priklad ta forza cd2 dikes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru tak, že GOD je výchozí vždy, důvody jsou:

- souborů které to vytvoří je daleko míň a na konzoli se třeba přes FTP pak i rychleji nakopírují

- převod je rychlejší, můžu si nastavit víc her k převodu v dávce

- velikost když to nastavíte jak píšu s plným rebuildem je víceméně stejná jako kompletní extract iso image browserem

- statisticky jsem vysledoval, že lidi co mi hlásili, že mají problémy s "Fatal Crash Intercepted" používali právě kompletní extrakci - přijde mi že to nějak souvisí s tím ohromným množstvím souborů (klidně 600 na jednu hru) co se při kompletním extraktu vytvoří a pak je to míň stabilní

Plná extrakce Xbox Image Browserem

- nutná v případě DLC (a to jsou i Forza 4 DVD 2 a tak podobně)

- pokud chcete hru nějak upravovat (vkládat češtinu atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Když z ISO souboru vytvořím GOD, tak stačí nechat složku s tím "XXXXXXX", kterou nakopíruji na externí HDD? Nepotřebuji už původní ISO? A k čemu se mi vytváří další ISO a je u něho napsané nazevhry.iso_rebuilt?

Samozřejmě že už to původní iso nepotřebuješ . .iso_rebuilt je pomocný soubor na tu extrakci do GOD formátu . Na HDD si vytvoříš hlavní složku ( s názvem třeba HRY,nebo GAME ) . V té budeš mít složky s názvem hry a v těch ten číselný název .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám problém s hrou Dragon dogma. Když použiju ISO2GOD ke konci konverze se mi vyhodí systémová chyba a s tím, že soubor č. 48 ve složce, kam se to konvertuje je používán jiným procesem a program ISO2GOD k němu nemá přístup, když dám pokračovat objeví se v popisu procesu hláška Calculating master hash table a nikdy se to nedokončí. Nevíte co s tím? Už se mi totoéž stalo i u hry Silent Hill HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ povedlo, ale až na 3. pokus a předtím restart PC. Td to zkouším na Silent Hill HD ale nedaří se. jinak ostatní hry zatím v pohodě. U toho SH HD se ale nedaří, uplně nakonci když to dokončuje konverzi vyhodí to tu hlášku a nedokonční ji. Pořád píše Caltulating Master Hash Table.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se povedl i ten SH, asi na 5 pokus. Když je tam tento problém s nedokoncčením konverze vypadá to, že se vytvoří všechny části s daty, ale nevytvoří se jeden soubor ve složce 00007000 , ve které je i složka s daty. Je to např. u GOW3 tento soubor EAFECA064A6801177639 a ta složka s daty se jmenuje stejně jen má příponu data tzn. EAFECA064A6801177639.data

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vzdyt ti to pise v cem je problem je vyuzivan jinym procesem proste kdyz predelavas do god s tema souborama nijak nemanipuluj jinym programem jestli treba u toho rozbalujes atd nedivim se ja uz godem prohnal minimalne 200 veci a eror zadnej nebo mas v pc bordel taky moznost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to konečně podařilo po restartu netbooku. Snad ještě se mi nestalo, že by se mi to napoprvé překonvertovalo, vždy to hodí tu samou hlášku, co jsem tu házel. Když překonvertovávám tak s netbookem nic nedělám, nejsem na internetu, prostě čekám až se to dodělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se taky tato hláška u pár her objevila, ale restart či opakované pokusy to nakonec vyřešily, a to sem na PC nic nedělal, ale většinou napodruhé to šlo, jen silent hill hd mě potrápil, snad 5 pokusů než se poddal.

Mměl bych dotaz jak odlišit disky, je to sice blbost a řešilo se to tu víckrát, ale jde o to, že když sem si natáhnu hru z DVD na usb HDD, která má 2 disky, sice jsme to odlišil, ale v nabídce si mi hra ujazuje dvakrát přičemž se nepíše, který je to disk. Sice o nic nejde, i když spusím omylem disk 2 FSD si to sám hned přehodí dle savu hru, mám to nastaveno takto:

HDD/RGH GAMES/RAGE/DISK 1/složky a soubory vyextrahované z DVD

HDD/RGH GAMES/RAGE/DISK 2/složky a soubory vyextrahované z DVD

u Max pane to mám podobně akorát za DISK1/složku s číslem (ID hry) protože je předělaný pomocí ISO2GOD a u něj se mi v seznamu her píše disk 1 a disk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to konečně podařilo po restartu netbooku. Snad ještě se mi nestalo, že by se mi to napoprvé překonvertovalo, vždy to hodí tu samou hlášku, co jsem tu házel. Když překonvertovávám tak s netbookem nic nedělám, nejsem na internetu, prostě čekám až se to dodělá.

tak asi s tim ma notas co delat holt kdyz ne na poprvy tak priste mimochodem v jakym ho mas stavu cistis obcas aspon registr atd dostane obcas aspon trochu udrzbu?

rocky: normalne si ty disky prejmenuj jak potrebujes pri predelavani do god si je taky rovnou muzes prejmenovat jinak na hru zlutej rename a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ho necelý rok, http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400811S90CD1H46, nečistímm registry, to čištěni registrů třeba CCleanerem? A co myslíš tou udržbou, já tu na netbooku stahuji seriály, flmy a hry, nic tu neistaluji a nezaprasuji ho samýma blbostma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu