Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na GOD (Games On Demand) hry z ISO souborů.


Chance

Recommended Posts

Nejdříve si vysvětlíme co jsou GOD hry.

Games on Demand jsou hry stahovatelné na Xbox LIVE Marketplace, které vyšli na Xbox na DVD, ale přitom se chovají jako hryz Xbox Live Arcade.

Což znamená že k jejich puštění není potřeba mít ani DVD a ani připojení k internetu.

Výhoda těchto her je jasná a to že jsou veliké podle reálného obsahu DVD né podle velikosti ISO s přidanou velikostí kvůli ochranám tipu XGD3, XGD2, Wawe4, atd.

Např. hra Alan Wake se zmenší skoro o 1Gb

A teď k samotnému návodu :

1. Stáhneme si program Iso2God

dá se stáhnout zde http://www.multiupload.com/M84RGHNURH

2. Spustíme Iso2God a zvolíme Add ISO

93307442.png

3.Objeví se toto okno

27143363.png

Kde v Image Location dáme Browse a najdem ISO soubor který jsme stáhly.

Následně dáme Browse u Output Location a vybereme složku kam se nám uloží složka s hrou (v tomto případě s názvem 454108C6).

Mód zanecháme v Full (ISO Rebuilt).

Odškrtneme Save Rebuilt ISO Image.

Poté vybereme složku, která se má požít pro dočasné soubory.

A nakonec odklikneme Add ISO.

30482423.png

Se stejným postupem přidáme všechny ISO soubory, které chceme překonvertovat a následně zmáčkneme Convert.

82469870.png

Překonvertování chvíli zhruba od 6 - 20 minut na každou hru podle rychlosti počítače.

40949596.png

Když se ukáže zeleně Finished vše je OK a vaše hra je překonvertována do GOD formátu.

20962155.png

Následně se připojíme na Xbox HDD je jedno jakým způsobem a následně překopírujeme naši složku do

Hdd1:\Content\0000000000000000\

nebo do složky Games, kterou máte přednastavenou podle FreestyleDash

Upozorňuji, že obrázky jsem si půjčil ze serveru http://www.xbox360iso.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Jestli to dobře chápu, tak při uložení do složky Hdd1:\Content\0000000000000000 by jsi měl název "454108C6" zachovat. Pokud by jsi název změnil a nechal to vyhledat pomocí FSD, tak by to možná šlo, ale to ti už bude muset říct někdo jiný..

edit: Tak pokud to extrahuješ z ISO2GOD, tak pak musíš původní název ponechat, viz. návod od Torra

http://console-forum.net/tema/134275-kopirovani-her-do-xboxu-a-jejich-spusteni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim mam otazku k navodu stiahol som hru Batman Arkham city Vlozim ju podla navodu do iso2god ale chyba my tam Media ID, myslel som si ze to nevadi a dal som convert preslo convertovanie dal som na kluc ale ked spustim hru chvilu ide ale potom vypne napise fatal error viem ze sa da media ID stiahnut z tejto stranky http://www.xbuc.net/ ale neviem ako to spravit . Poradte prosim . Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Když nemám stažená ISA her, čím udělat ISO z DVD? ImgBurn?

M8m NHL 2k12, které je vypálené a normálně funguje, když jsem z něj udělal "ISO" pomocí ImgBurn (nastaveno *.iso) udělal mi 2 soubory : 2k12.i00 a 2k12.i01, ale ty "nejdou" vložit do iso2GOD.Pokud první 2k12.i00 přejmenuju na 2k12.000 tak ho vložím a on začne hru konvertovat a překonvertuje.

Taky by mě zajímalo, proč neudělá 1 ISO soubor a dělá 2 a ještě se jmenují : 2k12.i00 a 2k12.i01

první soubor ma 2k12.i00 4,1 GB , druhý 2k12.i01 3,4GB

Když se podívám na velikost 7gb což by mělo sedět s velikostí obou souborů

Když jsem hru nakopíroval do XBOXu pře FTP, objevila se v DASHi a po spoštění naběhlo menu hry po odkliknutí jazyka, ovšem jen bílá obrazovka a nic,jde pouze přes ovladač vypnout xbox.

Nebo čím udělat z ISO z "funkčníhoDVD"? Magic ISO udělá jen "DVD filmovou" část a víc ani ťuk

DVD bylo vypáleno stejnou verzí ImgBurn, kterou dělám to "ISO".

Nějaký nápad? Nechce se mi stahovat všechny hry znovu, když je mám vypálené na DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

borci potřebuji poradit,zkoušel jsem jednu hru na DVD předělat v ImgBurnu zpět na Iso,abych ji následně už v iso předělanou mohl ještě předělat v Iso2God.V Imgburnu to dvd načtu a dám vytvořit bitovou kopii disku.vyberu cíl kam to chci uložit.Po skončení operace ale žádná image nikde není,nevím co dělám špatně,víte někdo??mám RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc to resite.Ja kdyz mel novy rgh tak vsechny dvd ripnul do isa pres daemon tools(novy daemon to umi bez problemu). Dale vsechny iso vzdy prevedu pres iso2good a zalohu iso vymazu,jelikoz pak uz je k nicemu protoze pocitam s tim ze mam rgh a ne flash.Samozrejme ze hry predelane pres iso2good maji vzdy jinou velikost a usetrite misto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc to resite.Ja kdyz mel novy rgh tak vsechny dvd ripnul do isa pres daemon tools(novy daemon to umi bez problemu). Dale vsechny iso vzdy prevedu pres iso2good a zalohu iso vymazu,jelikoz pak uz je k nicemu protoze pocitam s tim ze mam rgh a ne flash.Samozrejme ze hry predelane pres iso2good maji vzdy jinou velikost a usetrite misto.

no právě že hry předělany přes ISO2GOD mají skoro stejnou velikost... XGD2 hry mají okolo 7gb a XGD3 hry mají 8,14 gb atd.. takže tím se toho místa moc neušetří. lepší je xbox image browser. ten mi zmenší velikosti her o dost. někdy i o 5gb míň ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu