Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na GOD (Games On Demand) hry z ISO souborů.


Chance

Recommended Posts

chtel bych se jen zeptat, prevadim hry pomoci iso2go a zatim se mi vse vedlo dobre az na 2 hry a to COD black ops a MW2.....zobrazi se v adresari her maji covery, ale kdyz dam play tak to nenabehne a zustane v dashi..... jinak vsechny hry cca 15 mi jdou jen ne tyhle 2..... nevite cim to muze byt? Nebo se zrovna tyhle 2 prevadeji jinym programem? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Mám dotaz: existuje kromě ISO2GOD a Xbox Image Browser nějaký další program, který převádí ISO na použití v RGH a který někdo z Vás používá?

Ještě existuje XBOX360 ISO Extract , ale nemám s ním dobré zkušenosti . Jinak tyto dva programy jsou nejlepší a naprosto stačí na vše .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja používám ještě exiso extrahuje ve stejnem formatu jako xbox image broswer ale hru má cca za 5 minut hotovou

edit: až teď jsem si všiml příspěvku od tora, jedná se o jeden a tan samý program, ale je asi vydaný pod více názvy :D. Co se týče funkčnosti programu, mi korektně pracuje pouze jedna vezre a to tato: http://www.4shared.com/rar/oZ8adTx6/EXISO_GUI.html?cau2=403tNull

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chtěl jsem se zeptat když hru překopíruju na disk XB a je upravená v iso2god tak pak když tam budu mít více her a budu chtít přes pc nakou smáznout tak jak zjistim která to je když mají v názvu jen to číslo ?

A ještě stáhlé hry před převodem nemusím kontrolovat pomocí ABGX360 ?

Upraveno uživatelem lukbe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat když hru překopíruju na disk XB a je upravená v iso2god tak pak když tam budu mít více her a budu chtít přes pc nakou smáznout tak jak zjistim která to je když mají v názvu jen to číslo ?

A ještě stáhlé hry před převodem nemusím kontrolovat pomocí ABGX360 ?

myslím že si mužeš vytvorit slozku s nazvem hry a do ni udajne nakopirovat tu ciselnou slozku. a kdyby ne tak to muzes rozbalit pres xbox image browser.

a hry pred prevodem v abgx nekontroluj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že si mužeš vytvorit slozku s nazvem hry a do ni udajne nakopirovat tu ciselnou slozku. a kdyby ne tak to muzes rozbalit pres xbox image browser.

a hry pred prevodem v abgx nekontroluj :-)

Hlavně je normální to mazat přímo v menu Freestyledashe, kde máš hru komplet s i názvem a obrázkem (a i tou číselnou složkou pokud by tě zajímala), takže není žádný důvod něco hledat.Prostě najedeš na hru, dáš delete a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Achjo jsem totálně zamtený!! Mám 2 hry - BF3 a MOHW... Rozbalil jsem je přeš Xbox Image Browser.Čili mám od každe hry DVD1 a DVD2 .. nakopíroval jsem tyto složky přes FTP do složky HDD1/HRY/ - např hdd1/hry/BF3/DVD1 a DVD2 - spustím pomocí default.xex - BF3 nabehne a nabídne instalaci textur, když dám OK nic se nestane.. když dám NE - Napíše mi to, ať vložím DVD se sigleplayerovou kampaní.U medala mi to vyhodí chybu fatal crash intercepted... Ví někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel by ses podivat o tema niz jak na vice disku

konkretne treba bf3 je herni disk dvd2 ten vyextrahovat pres iso2god vznikla slozka s id hry na interni nebo externi hdd do

content/0000000000000000/ tady patri slozka s id hry

1.dvd hd textury, extrahovat jen slozku content pomoci xbox image browser a uz by tam mela byt i stejna cesta patri to pouze na interni hdd do content/0000000000000000/id bf3 /00000002/

hra bude pod 0007000 dlc(hdcontent) je pod 00000002

samozrejme pred tim promazat predesle a znovu oscanovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

zdravím já mám dva problémy..první je Forza 4 - hru normálně pustím ale nejde mi za boha nainstalovat to druhý dvd. Už jsem zkoušel dvě verze a pokaždý stejný výsledek...když dám instalovat to druhé dvd ve hře tak to napíše ať ho dám do mechaniky :D a když to udělám přes file browser a spustím přímo to druhý dvd tak to zase pro změnu vyhodí hlášku ať vložím play disk takže první dvd. No a druhý problém je že jenom ta forza 4 a ještě mafia 2 se mi ukáže v knihovně v dashboardu ale zbytek her - forza horizon fifa fight nigh champion se mi tam neukáží a spouštět je musím přes file browser přímo z disku. Nevíte někdo čím to může být? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím já mám dva problémy..první je Forza 4 - hru normálně pustím ale nejde mi za boha nainstalovat to druhý dvd. Už jsem zkoušel dvě verze a pokaždý stejný výsledek...když dám instalovat to druhé dvd ve hře tak to napíše ať ho dám do mechaniky :D a když to udělám přes file browser a spustím přímo to druhý dvd tak to zase pro změnu vyhodí hlášku ať vložím play disk takže první dvd. No a druhý problém je že jenom ta forza 4 a ještě mafia 2 se mi ukáže v knihovně v dashboardu ale zbytek her - forza horizon fifa fight nigh champion se mi tam neukáží a spouštět je musím přes file browser přímo z disku. Nevíte někdo čím to může být? dík

K té forze - Pravděpodobně nemáš správně nainstalované DVD2 (DLC disk) - zkontroluj podle postupu č.2 bod c). Až to budeš mít správně, ta možnost instalace zmizí a hra vídí DLC už jako nainstalovaný.

http://console-forum.net/tema/147439-jak-na-vice-disku-aktualni-postupy

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu