Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na GOD (Games On Demand) hry z ISO souborů.


Chance

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím Vás.. Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Prolezl jsem snad všechny fóra, youtube atd., ale nevim jak na to. Mám RGH s FSD 3, převedl jsem si hry v ISO2GOD a hodil na externí HDD, ke kterému jsem si v xboxu nastavil cestu. Všechno jsem dělal podle návodu, ale hry se mi zobrazí pouze ve freestyle file manageru, ale už nejsou v ty složce X box 360 games v tý pevní sekci. Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
Zdravim, asi se pridam s lamskym dotazem, ale jsem krapet zmateny. Mam v xboxu RGH a mam externi disk v ntfs. Hru mam stezenou v iso, pres jaky program tu hru dostanu na ten externi disk? neni tu nekde podrobny navod pro blbce?

Disk musí být ve formátu FAT32 jinak ho xbox neuvidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky,udělal jsem vše podle návodu otevřel jsem ISO2GOD v noťasu a nakonci mi to napsalo "Nemohlo být vytvořeno žádné připojení,protože cílový počítač je aktivně odmítl 192.168.0.131:121 prosím poradíte mi?A ta složka v xboxu na kterou se to má nakopírovat hdd1ů\content\000000000000000\ je tam vytvořená nebo se musí vytvořit?A jak poznám že je hdd FAT32?Díky moc8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Pánové může mi prosím někdo poradit co dělám špatně? Přes ISO2GOD 1.3.6 jsem již předělal hodně her, ale u některých (zatím se mi to stalo u třech, farming simulator, minecraft, minecraft story mode) je po konvertování velikost souboru místo klasických cca 7Gb jen asi 200 až 700Mb. Překonvertovat jsem ty hry i v image browseru a je to stejně malé. Po skopírování tohoto malého souboru na konzoli hra nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nikdo nemá stejný problém se zmenšením velikosti po konvertování. Prošel jsem snad všechny články a nemůžu najít řešení. Stejný problém jsem tady už našel ale opět bez odpovědi:

asi to nechápu....chci překonvertovat jednu hru-v image browser mi to konvertuje nějak divně-ze 7,5giga na 200mega-což je asi blbost,zkouším to v tomto programu,ale to mi zase nechce načíst title details........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Mozna mas spatny ISO soubor, zkus ho stahnout znova.

Ja se s tim nikdy nesetkal, prevadim hry pres XboxImage Browser, Iso2God jsem uz nepouzil hodne dlouho.

Po prevedeni z ISO ma vzdy hra mensi velikost ale 200MB je fakt moc malo.

Nebo zkus tu hru stahnout uz prevedenou pro RGH.

Farming Simulator 2016 jsem nedavno prevadel z ISO souboru a v pohode jede.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu