Jump to content
 • 0

úprava Xbox360 slim 250gb


Aksoj
 Share

Question

Dobrý den . Nějak sem se v tom tady zamotal a už nevím hlavu ani patu :cry: a tak bych se chtěl optat zda je možné nějakým způsobem upravit můj xbox 360 slim 250gb aniž bych stratil záruku a dalo se tam na disk nahrát hry třeba odtud http://tracker.cztorrent.net/torrent/dirt-3-xbox-360/158949 nebo http://tracker.cztorrent.net/torrent/forza-motosport-4/177803 . díky za odpověď

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

 • 0
Hmmmmmmm škoda děkuji za odpověď

Když už má někdo zájem o flash , RGH a nebo jiný způsob jak nekupovat originálky , tak nechápu proč lituje ztrátu záruky . Ušetří přece tolik , že si případnou opravu může zaplatit - nehledě k tomu že dnes už nejsou poruchové ( náchylné na RROD ) jako dříve .

Link to comment
Share on other sites

 • 0
toro : když bych tedy chtěl úpravu abych mohl hrát hry stažené ( třeba co jsem dával odkaz nahoře ) uložené na HDD v xboxu + hrát hry online co by jste mi doporučili jakou úpravu ? dík

Nevím jak je to s wasabi , ale x360key to umožňuje . Dá se odpojit a hrát online na live s originálkami .

Link to comment
Share on other sites

 • 0
 • Moderators
S RGH nelze hrát na live .

Záleží, jak se to vezme. ODD emulátory také nejsou bezpečné pro XBLive, c4eva to říkal už mnohokrát. Pakliže za možnost jít online s x360key považujeme to, že jej vyřadíme z provozu (odpojíme) a budeme používat originálky, pak u RGH zase můžeme říct, že při instalaci dual-boot NAND zvolíme při startu orig. NXE a rovněž můžeme chodit na XBLive.

Tento způsob bych dokonce považoval za více bezpečnější, protože NAND zůstane v tomto případě stále bez záznamu (případný flag), narozdíl od ODD, kde v případě flagu konzole i na straně M$ serverů už je to bohužel nevratné.

O tyhle ODD emulátory se zatím nějak blíž nezajímám, informace čerpám víceméně z doslechu, každopádně např. i na stránkách výrobce x360key je stále uvedeno, že podpora pro XBLive je stále jen v přípravě.

Link to comment
Share on other sites

 • 0
 • Moderators

toro, tušil jsem, že informace máš odtamtud (btw pořád tam nejsem registrovaný, je něco co tam člověk najde a má cenu se tam registrovat? :-)

Ale.... o x360key a podobných ODD toho bylo napsáno tolik, dělal se kolem nich takový hype... a spousta věcí se ukázala nebýt pravdou. A to že je to napsáno ve specifikaci? Já zase čtu na stránkách výrobce toto:

[h=3]Work in progress:[/h]

 • Loading games from NFS and Samba shares*
 • Xbox Live support
 • Backup original Xbox 360 games to USB hard drive

viz. http://xk3y.com/features

Takže otázka - věřit výrobci či nějakému fóru?

Nechci kolem toho hluboce debatovat, já jsem sledoval diskuzi na téma ODD s c4eva, znám jeho názor na tyto produkty vs. služby Live a z nabízených popisů, názorů a datasheetů má pro mě jeho zkušenost momentálně nejvyšší váhu.

Link to comment
Share on other sites

 • 0

Jsou tam informace a jsem tam hlavně V.I.P. členem kvůli hrám přeložených do češtiny . Já ti ale netvrdím že to musí být pravda - jako o všem co se nikde přesně nedozvíš . Může to být také tak že se bude řešit hraní na live z HDD . To o čem tam píše pcmaker je situace kdy se x360key úplně odstaví a xbox funguje jako neflashlý xbox s originálkou v mechanice . Předával jsem jen informaci , takže také se o tom nemíním dohadovat .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy