Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CZ Návod na Reset Glitch Hack krok po kroku (vč. stavby programatoru)


Misa.fisa

Recommended Posts

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
ďakujem uz som to spravil. Este jedna otazocka, ako mam nastavit automaticky boot FSD ? Lebo uz sa stym serem asi 2 hodiny a stale nic :D Cestu na default.xex mam nastavenu takto Usb0:/FSD/default.xex . A nechce mi to bezat :/

Ďakujem velmi pekne :)

Četl jsi přložený soubor info_launch.ini, který je u každého instalátoru DashLaunch?

Nejde ti to zřejmě proto, že "Usb0" se žádná jednotka neoznačuje.

; currently supported devices and paths:

; internal hard disk Hdd:\

; usb memory stick Usb:\

; memory unit Mu:\

; USB memory unit UsbMu:\

; big block NAND mu FlashMu:\

; internal slim 4G mu IntMu:\

; CD/DVD Dvd:\ (not recommended to use this one)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dnes jsem delal v J-Rrunneru jeden Slim Trinity DB 14699 s Coolrunnerm a nechce se vubec spustit. Trosku popisu co jsem delal.

Vycetl jsem NAND, flashl Coolrunner, vytvoril ECC, zapsal ECC, nechal jsem najet Xell kde jsem vycetl CPU key vytvoril image a zapsal do NAND. Pote jsem pustil Xbox a jen cinkne a neroztoci se vetrak. Nesviti ani dioda na Xboxu.

Jeste jsem se pokusil znovu zapsat do NAND a hlasi to

Version: 03

Flash Config: 0x00000000

Can not Continue

a kdyz dam zapsat do Coolrunneru tak to jde bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem delal v J-Rrunneru jeden Slim Trinity DB 14699 s Coolrunnerm a nechce se vubec spustit. Trosku popisu co jsem delal.

Vycetl jsem NAND, flashl Coolrunner, vytvoril ECC, zapsal ECC, nechal jsem najet Xell kde jsem vycetl CPU key vytvoril image a zapsal do NAND. Pote jsem pustil Xbox a jen cinkne a ani se neroztoci vetrak.

Jeste jsem se pokusil znovu zapsat do NAND a hlasi to

Version: 03

Flash Config: 0x00000000

Can not Continue

a kdyz dam zapsat do Coolrunneru tak to jde bez problemu.

Takhle se mi choval nandx když odešel do křemíkového nebe.Funguje jen programování Coolrunneru, ale ani čtení ani zápis nand už ne (zničí se tak, že při připojeném programovacím kabelu ke coolrunneru je zapnutý coolrunner a ještě navíc spustíš celou konzoli čímž NandX odšlehneš) Zkus jestli funguje korektně na nějaké jiné konzoli,kde máš QSB a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Problem vyresen.

1. Odpojte napájecí kabel od Xboxu

2. Nechte Xbox ​​odpojený 2 minuty

3. Na NAND propojit piny 29-32 a pri tom davejte velky pozor aby jste se nedotkli napajecich pinu 36-37 (ja jsem pouzil uzky sroubovak jako propojku)

4. Pripojit napajeni

5. Vyckat 5 vterin

6. Odstranit propojku pinu

7. Pripojit programator a vymazat NAND nebo do ni zapsat puvodni obsah

post-37137-14687161377197_thumb.jpg

Tak a Xbox jede zase jako hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky tedka delam jeden RGH na SLIM Trinity a hlasi me to stejnou hlasku jako tobe (Anubis1).

Version: 03

Flash Config: 0x00000000

Can not Continue

U me je ale rozdil v tom ze se mi NAND nepodarilo ani vycist (neni to muj prvni Slim a ty predchozi dopadli dobre)

Pozivam QSB Slim a NAND-X. Je nejaka rada co s tim dal.. ?

Zitra zkusim promerit zminovane odpory a vyzkousim NAND-X na jine konzoli.

Jinak pajeni se zda byt v poradku a vse propipano dukladne ze vsech stran a jevi se to OK.

J-runner vzdy pouzivam v aktualni verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes mel taky jednu Trinity, kde uz RGH bylo a vyse zminovany problem jak pres kopirak.

Udelal jsem dle navodu a vse jede ok. Jen je nutne dat zpet original co byl vycteny, potom znovu udelat kroky jako pri novem RGH a vse jede.

Moc dik Anubis1 za navod. Bez nej bych si nevedel rady co s tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK dik za postreh "ga1far" Jen otazka: Mohu to udelat kdyz jeste nemam NAND ani jednou vyctenou... ?

Jinak NAND-X mi funguje, vyzkouseno na jine konzoli a jede OK.

1. Odpojte napájecí kabel od Xboxu

2. Nechte Xbox ​​odpojený 2 minuty

3. Na NAND propojit piny 29-32 a pri tom davejte velky pozor aby jste se nedotkli napajecich pinu 36-37 (ja jsem pouzil uzky sroubovak jako propojku)

4. Pripojit napajeni

5. Vyckat 5 vterin

6. Odstranit propojku pinu

7. Pripojit programator a vymazat NAND nebo do ni zapsat puvodni obsah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem problem taky poresil. Verte nebo ne ale u me to byla ne zavada v pajeni ale v pouziti spatne pajeci pasty.

Takze jsem vse dukladne vycistil lihem a najednou jsem NAND vycetl bet problemu.

Na stopu spatne pajeci pasty jsem narazil na foru Team-Xecuter foru kde to nekdo popisoval.

Jinak dekuji za reace na moje dotazy.

Jeste jeden bych mel....

Pri vytvareni ECC mi to pise : failed to load CB_B.9231.bin

Predpokladam ze to je tim ze v Xboxu je verze Dashboardu 15574 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Moderators

Na Phat Xboxech je v současné době možné RGH pouze do verze DB 14719 (včetně). Pro novější verze bude zapotřebí nový DGX od Xecuter (obdoba nedávno vydaného DGX 1.0S pro Slimy), jehož datum vydání není známo.

Anebo si počkat trochu déle na to, co se v dílnách Xecuter kutí, neboť kápli u Phat konzolí na zcela nový exploit a slibují něco převratného (žádné RGH/RGH2, žádný reset CPU,...). Můj skromný odhad je Jtag2 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

O tom co to bude lze jen spekulovat, jsou to teprve nedávno zveřejněné informace, ale minimálně by to mohlo znamenat už žádné omezení verzí dashboardu, už žádné ladění, optimalizování a hledání vhodného způsobu instalace pro tu kterou konzoli, řešení zamrzání, dlouhých bootovacích časů, které jsou u RGH (zvláště RGH2) proměnlivé, prostě nic. Zmáčkneš tl. POWER na konzoli, v tu chvíli ti ihned konzole nabootuje a neřešíš jestli je to Falcon, Jasper SB anebo Jasper BB. Navíc, svítá naděje i pro majitele stařičkých Zephyrů a důchodových Xenonů :-)

Jak říkám, lze se jen domnívat, ale tak něco lze za ta léta praxe vytušit a pokud v Xecuteru na něco kápli a dali to vědět komunitě, ještě jsem nezažíl, aby se nejednalo o něco, co vážně stojí za zmínku a o něco, co tu především ještě nebylo. Nechme se překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu