Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CZ Návod na Reset Glitch Hack krok po kroku (vč. stavby programatoru)


Misa.fisa

Recommended Posts

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Jasne to vim ale DGX je kus HW kdezto RGX je jen SW ktery se musi nekam nahrat..Do CR3 Lite kuprikladu ?
Ne RGX se nahrava misto klasickeho ECC (Xellu). Jaky je glitch chip je jedno.

Dovolím si to uvést na pravou míru ;)

RGX není žádný SW a tudíž se taky nikam nenahrává.

Máme zde DGX HW (Double Glitx-X) který nám umožnil získat CPU KEY ze Slim konzolí s instalovaným DB 15572 a vyšším.

Po událostech uplynulých několika dní lze nyní DGX překonvertovat na něco, co se teď nazývá RGX (Regular Glitch-X) a jelikož na výrobu DGX (RGX) byly použity velmi podobné komponenty jako na v současné době nejvýkonnější čip na trhu Xecuter CR3 Pro, může být současně použit jako regulérní RGH board.

ECC pro tento HW se, stejně jako tomu bylo doposud, nahrává do NAND paměti s tím rozdílem, že je nyní modifikované tak, aby právě DGX (RGX) mohlo být použito jako regulérní RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ok dekuji za vysvetleni a snad jsem to porbral spravne. Otazka tedka je jestli to tedy neni zanik pro CR3 Lite ktery je cenove nejvyhodnejsi a na RGH myslim postacuje taky.

Pravda nekdy je potreba smirit se s tim ze konzole najede o neco dele, coz ale myslim neni takova tragedie, hlavni je aby cca do minuty najela pokazdy, coz se mi zatim darilo.

Takze kdyz budu chtit pouzit CR3Lite tak se nic nemeni a musim zase vyuzit sluzeb DGX (RGX) ktere potom nahradim za CR3 Lite. Je to tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravím, pls mám problém, jsem ♥♥♥♥♥ a nějakým způsobem se mi podařilo si smazat FSD ... Jde o to, že když přes XeX menu dle návodů chci nahrát FSD na HDD zobrazí se mi pouze a jenom USB a Flash (HDD se mi nezobrazí k nakopírování)... Nevíte někdo co s tím? XeX je ve verzi 1.1 - mám RGH. Děkuji za jkoukoliv radu k vyřešení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to skutečně HDD ? Není to paměťová jednotka 4GB ? Xexmenu interní paměťovku nevidí. Jeslti máš 4GB verzi musíš si na flashku rozbalit FSD spustitelnou verzi a pak pomocí Xexmenu spustit to FSD (flashku to uvidí jako zařízení USB).Tam už ve filemanageru uvidíš i interní jednotku a FSD na ní půjde nakopírovat.Jinak ten dotaz sem samozřejmě nepatří, tohle je o stavbě programátoru.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

zdravim lidi, byl by nekdo tak ochotny a mohl aktualizovat ten navod? Vubec nepocita s 4 GB NAND u Corona revize.

Kdyz stahnu soubor seznam soucastek.txt tak je prazdny :-(

To stejne odkaz na SW, uz je to smazane, takze vsechen SW co je v navodu pouzity, vcetne schemat zapojeni uz nikde neni :-(

Diky moc vsem kdo pomuzou :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ten návod je starý 5 let a je skutečně už tak trochu out of date. Ono aktualizovat ho v dnešní době, kdy pomale generace X360 odchází na výsluní a přestává být středem zájmu by byla spíš ztráta času. Mimo to, udělat na konzoli RGH není pro každého a aniž bych se jakkoliv chtěl dotknout tvých zkušeností, tak nikde není psáno, že bys potom byl schopen postup pochopit a taky zrealizovat.

Myslím, že jednodušší pro tebe bude, když napišeš co přesně potřebuješ, jakou revizi konzole máš a pokud se tím opravdu hodáš zabývat a bavit se tím, tak se na internetu můžeš dostat k aktualizovaným a platným návodům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu