Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox SLIM unlock PCB problém


mesan

Otázka

Zdravím, tady je otázka spíše pro FLASHERY.Objednal jsem si odemknutou PCB pro SLIMA konkretně 0225, z mechaniky vyčetl klíč, následně připojil odemknutou desku, ale jungleflasher mi zaboha nenajde mechaniku, prostě ať dělám co dělám NO DRIVE DETECTED. Po proměření kablíků co vedou k desce jsem přesvědčen, že je deska připojena správně. Viděl bych v tom něco jiného. Používám X360USB PRO a XECUTER CK3 Lite. Jungle je nejnovější, X360USB pro nejnovější ovladač i firmware. Jsem z toho už úpoměrně v koncích snad Vás tu někoho něco napadne díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

TX PCB je dodávána prázdná, takže se ti nemá zatím co detekovat.V mechanice to vůbec připojené mít nemusíš, stačí pracovat jen s tou deskou samotnou, připojíš to až to naflashuješ.

- Zkontroluj HW přepínač co je na desce, jeslti ho máš na WP=1

- Klíč, klasicky si nachystej na první záložce v source, do target dej samozřejmě 0225 LTPlus 2.0

- V jungleflasheru Na MTK Flash 32 nastavit typ mechaniky na Phat (Slim je špatně, musíš tam mít Phat, pokud flashuješ tuto desku)

- Intro/Device ID a měla by ti najet do vendor módu.Pak už jen unlock SPI a write

Když do vendoru nenajede hned, vypnout/zapnout napájení a znova Intro/Device ID, obvykle na další pokus naskočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No neviem xmod ja teda neflashujem,len svoj box,ale ja som zhorel na tom istom ked som robil poprve flash.Do vendoru to nenabehlo ani po 50 pokusoch zap,vyp.Az potom som sa niekde docital,ze treba dat to Liteon erase a na prvy krat nabehol do vendoru 0x72.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No neviem xmod ja teda neflashujem,len svoj box,ale ja som zhorel na tom istom ked som robil poprve flash.Do vendoru to nenabehlo ani po 50 pokusoch zap,vyp.Az potom som sa niekde docital,ze treba dat to Liteon erase a na prvy krat nabehol do vendoru 0x72.

Možná to funguje taky,alepoň bude mít víc variant na vyzkoušení - já mám vyzkoušené jen popsané na dlouhé řádce pokusů, většinout stačí otočit napájení a na druhý pokus nejpozději najede každá co sem zatím dělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to jednoduché. Máš-li unlock PCB, musíš v jungleflasheru přepnout ze slim na phat a deska bude okamžitě detekována (klikni na itro/device id)

Na tomhle obrázku to jasně vidíš, je to bod 3. http://www.team-xecuter.com/x360usbpro/guides/liteon/0225/09.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu