Jump to content
  • 0

Frimware 1.6 pálení nových her


naxxovee
 Share

Question

Dobrý den velmi rád bych se zeptal na spousty věcí, co se týče hraní pálených her na xbox 360. Zhruba rok zpět mi stačilo hru stáhnout , vypálit, hrát (red faction). Později jsem musel převádět hry na wawe2 (red dead redemption) a poté jsem si s xboxem dal pauzu. Po dlouhé době jsem zavítal na console-forum a nestačím se divit, co vše musím udělat pro to, abych si mohl vůbec něco zahrát. Co jsem se dočetl , tak na to abych hrál nové hry jako např. dead island potřebuji LT 2.0 ?

Problém je v tom , že já vůbec nemám ponětí co to " LT 2.0" vůbec znamená :D. A co jsem tak brouzdal po internetu, zamotával jsem se do všech těhle zkratek jenom víc a víc.

Proto jsem se rozhodl napsat tento příspěvek a požádat o vaši pomoc. Jenom bych chtěl poprosit !! Pokud se tu někdo ozve a bude mít tu trpělivost mi to vysvětlit, ať se snaží psát co nejméně ve zkratkách :( :).

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jednoduše LT 2.0 je nový flash, který zase podporuje všechny současné hry - prostě novější verze.Ty máš taky flash ale starou verzi, takže nejdřív si to řešil převáděním ale nové věci už takto nerozběhneš. Prostě flash zastaral a potřebuješ aktuální - pak už dokonce nebudeš muset nic převádět, jen vypálíš a hraješ.Řešení je jasné, nechat si udělat flash na LT 2.0.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy