Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vy*ebali se mnou v CZC


Reiden

Otázka

zdravim cele forum,potreboval bych poradit s jednim problemem...ted uz temer pravniho typu...uz par mesicu zpatky jsem tu měl tema "neustaly PC freez"...problem spocival v tom ze pri hrani COD MW2 a treba Heroes 5 se mi freeznul PC a chtel restart...pozdeji uz ani ten nebyl moznej a PC se mi pomalu ale jiste odebralo do vecnych lovist....PC jsem tedy poslal do CZC na reklamaci....ALE...

PC mi po vice nez mesici poslali z5 s novou zakladni deskou,PC tedy "funguje".....ale bohuzel,problem s freezem pri hrani CoD pretrval.....nekdo mi tu uz doporucil abych PC poslal do CZC na reklamaci znovu,jenze kdyz jsem se o tom bavil s tatou (je to pravnik takze tomu nejspis bude rozumet)....rekl mi,ze kdyz jim to tam poslu,tak oni me poslou do hajzlu s tim ze PC funguje jak ma,tezko totiz budou na mem PC hrat CoD MW2 aby videli zavadu...a i kdyby,tak mi reknou ze chyba je ve hre (coz neni mozne,je zaplacena a stazena ze STEAMu a pred tim mi v pohode fachala)...tak....babo rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Vypadá to, že s MW2 má dost lidí nějaký problémy :D Ještě tohle můžeš zkusit:

Problem #5 : Call of Duty Modern Warfare 2 IW4SP.EXE error / “No IW4SP.EXE error”

Solution : In the game list in steam, right click on the Call of Duty Modern Warfare 2 then click “Verify Game Cache”

edit: přečti si tohle třeba tam něco najdeš http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1018701

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak....(zdravim zas po dni xD) nevim jak jsem to udelal,ale ted hraju na 1920 a docela v pohode,akorat na konci kola kdyz se pricitaji expy atd mi hra dost casto pada :-/....a problem s "program iw4......." stale pretrvava, i kdyz v mensi mire,ted zkusim to s tim game listem x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

reinstalace steamu a hry nepomohla....popreinstalaci>freez....zakazani game comunity ve hre>freez>prejmenovani mssmp3.asi na mssmp3.bak>freez.....jsem zase tam kde jsem byl....(slozka s Directem uz ve steamu je,DX jsem nainstaloval....nic)..a jsme tam kde jsme byli :-( nejake dalsi reseni? :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zkusil bych tam nejakou hodne narocnou hru , jestli ti to bude freezovat taky . Napr. Crysis 1 a nebo metro 2033 .

Pak by mohl byt problem bud s prehrivanim GPU a nebo neco se zdrojem . Ale to pochybuju , to by ti uplne vyplo PC nebo restartovalo .

Takze pokud ti to bude freezovat i u techle her , hledej problem v GPU (grafice) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu