Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vy*ebali se mnou v CZC


Reiden

Otázka

zdravim cele forum,potreboval bych poradit s jednim problemem...ted uz temer pravniho typu...uz par mesicu zpatky jsem tu měl tema "neustaly PC freez"...problem spocival v tom ze pri hrani COD MW2 a treba Heroes 5 se mi freeznul PC a chtel restart...pozdeji uz ani ten nebyl moznej a PC se mi pomalu ale jiste odebralo do vecnych lovist....PC jsem tedy poslal do CZC na reklamaci....ALE...

PC mi po vice nez mesici poslali z5 s novou zakladni deskou,PC tedy "funguje".....ale bohuzel,problem s freezem pri hrani CoD pretrval.....nekdo mi tu uz doporucil abych PC poslal do CZC na reklamaci znovu,jenze kdyz jsem se o tom bavil s tatou (je to pravnik takze tomu nejspis bude rozumet)....rekl mi,ze kdyz jim to tam poslu,tak oni me poslou do hajzlu s tim ze PC funguje jak ma,tezko totiz budou na mem PC hrat CoD MW2 aby videli zavadu...a i kdyby,tak mi reknou ze chyba je ve hre (coz neni mozne,je zaplacena a stazena ze STEAMu a pred tim mi v pohode fachala)...tak....babo rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Romeno když trochu pohledáš na netu, tak najdeš dost problémů s COD MW2, takže věřim, že to může bejt klidně jenom tou hrou. Chce to projít si ty problémy a řešení a zkusit to postupně nějak "vyladit".

Reiden tyhle hry nejsou nějak extra náročný, ale na druhou stranu COD MW2 taky ne. Vzhledem k tomu, že předtím ti ty freezy přestali a objevil se jiný problém hledal bych chybu v tý hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
rad bych te poprosil o to aby si sem nepsal pokud se nechces snazit pomoct,tak jako vsichni co sem psali (a kterym jsem za to vdecnej)

Okey dokey, takže věc první - nainstaluj nové ovladače. Za druhé nainstaluj nejnovější aktualizace systému a DX. Za třetí - doporučuju natvrdo odinstalovat steam a stáhnout hru znova - jeden čas mi blbnul a reinstalace mi pomohla.

A pokud ani tohle nepomůže, tak to pak řešit na ofic. fórech s podporou.

Nicméně podle toho co říkáš se nejedná o chybu v pc, takže jim to nemá cenu posílat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

bohužel máš win 32 to je naprd mw není na to udělaní nevím jak a co vývojáři udělaly ale prostě na 32 bit to nedáš na plno jinak ti to bude padat (out of memory nebo directx error a nebo zamrzne komp)dej si 64 bit

zkušnosti dělá to mw2 a 3 jednička zřejmě ne xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu