Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vy*ebali se mnou v CZC


Reiden

Otázka

zdravim cele forum,potreboval bych poradit s jednim problemem...ted uz temer pravniho typu...uz par mesicu zpatky jsem tu měl tema "neustaly PC freez"...problem spocival v tom ze pri hrani COD MW2 a treba Heroes 5 se mi freeznul PC a chtel restart...pozdeji uz ani ten nebyl moznej a PC se mi pomalu ale jiste odebralo do vecnych lovist....PC jsem tedy poslal do CZC na reklamaci....ALE...

PC mi po vice nez mesici poslali z5 s novou zakladni deskou,PC tedy "funguje".....ale bohuzel,problem s freezem pri hrani CoD pretrval.....nekdo mi tu uz doporucil abych PC poslal do CZC na reklamaci znovu,jenze kdyz jsem se o tom bavil s tatou (je to pravnik takze tomu nejspis bude rozumet)....rekl mi,ze kdyz jim to tam poslu,tak oni me poslou do hajzlu s tim ze PC funguje jak ma,tezko totiz budou na mem PC hrat CoD MW2 aby videli zavadu...a i kdyby,tak mi reknou ze chyba je ve hre (coz neni mozne,je zaplacena a stazena ze STEAMu a pred tim mi v pohode fachala)...tak....babo rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

jak jsem psal mel jsem podobny problem..

ostatni hry vzdy jely v pohode a stabilne.. jen MW2 v multaku proste padal (at minimalni nebo max. detaily.. vzdy po par hrach spadl.. na tvrdo)

pomohl az novy komp, predpokladam ze se usmazila nejaka cast karty nebo neco co to proste neustalo, a opravdu se mi to stavalo jen u mw2 multak..

hra byla taky origo (dvd verze, ale taky steam ze...)

psal jsem tenkrat na fora, steam.. nikdo nevedel, nikdo mi nedokazal poradit

---

zkousel jsem snad na vsech systemech

XP, vista, 7 a vsude to padalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máš 4GB ramek, nainstaluj 64bit winy, jinak zbytečnš pricházíš o použitelnou paměť...

Chyba může být kvůli tomu, že hraješ na moc vysoký textury(pro 32bit winy), problém je popsán tady

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=91260

nějak se s tim poper, google pomůže ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejdřív si o tom něco pročti a pak mu raď co určitě instalovat má či nemá...

Co udělat:

Zkusit nejvyšší detaily, ale snížit textury třeba na medium/střední -> když to půjde znamená to, že je to ten problém napsanej v minulym odkazu

Co dál: určitě sehnat 64bit sedmičky, protože je kravina mít 4GB ramek a využívat jenom 3,2GB... zároveň to nejspíš vyřeší i tvoje současné problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no,problem byl nakonec v graficke karte...PC jsem dal k jednomu typkovi,co se v PC vyzna jako nikdo....problem vyresil za jediny den...v mem PC totiz vubec nebyla GTX 560 Ti....tim padem se mnou v CZC vazne vyjebali...objednal jsem si GTX 560 Ti značky GIGABYTE,jenze oni mi do PC dali nejakou slabsi a navic znacky GAINWARD , kterou potom nataktovaly tak , aby se vykonem vyrovnala GTX 560ce a navic ji upravili tak aby se jako GTX 560 i tvarila. JENZE...tim jak ji nataktovaly ji taky podelali....jakmile grafika zacala jet na nejakejch vyssich frekvencich > jako treba pri hrani her,tak proste zkolabovala....ten chlapek to vyresil tak,ze PC kompletne preinstaloval a HLAVNE udelal nejaky program,ktery mi pri startu grafiku zamkne na nizsich frekvencich,pri kterych grafika jede stabilne....takze PC ted uz maka jak ma,s tim hackem,ze grafika je o nejakych 10 - 12% mene vykonna....vypada to ze se s CZC budeme mozna i soudit,protoze to co udelali je proste a jednoduse podvod.....tim padem bych chtel vsechny upozornit : DEJTE SI NA CZC POZOR,JSOU TO HAJZLOVE A KDYZ UZ SI OD NICH NECO BUDETE CHTIT KOUPIT , TAK SI TO PO DORUCENI PORADNE ZKONTROLUJTE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no,problem byl nakonec v graficke karte...PC jsem dal k jednomu typkovi,co se v PC vyzna jako nikdo....problem vyresil za jediny den...v mem PC totiz vubec nebyla GTX 560 Ti....tim padem se mnou v CZC vazne vyjebali...objednal jsem si GTX 560 Ti značky GIGABYTE,jenze oni mi do PC dali nejakou slabsi a navic znacky GAINWARD , kterou potom nataktovaly tak , aby se vykonem vyrovnala GTX 560ce a navic ji upravili tak aby se jako GTX 560 i tvarila. JENZE...tim jak ji nataktovaly ji taky podelali....jakmile grafika zacala jet na nejakejch vyssich frekvencich > jako treba pri hrani her,tak proste zkolabovala....ten chlapek to vyresil tak,ze PC kompletne preinstaloval a HLAVNE udelal nejaky program,ktery mi pri startu grafiku zamkne na nizsich frekvencich,pri kterych grafika jede stabilne....takze PC ted uz maka jak ma,s tim hackem,ze grafika je o nejakych 10 - 12% mene vykonna....vypada to ze se s CZC budeme mozna i soudit,protoze to co udelali je proste a jednoduse podvod.....tim padem bych chtel vsechny upozornit : DEJTE SI NA CZC POZOR,JSOU TO HAJZLOVE A KDYZ UZ SI OD NICH NECO BUDETE CHTIT KOUPIT , TAK SI TO PO DORUCENI PORADNE ZKONTROLUJTE

tak to je masakr! to určitě pořeš přes právníky a pak dej vědět, jak to probíhá... tvl k*rvy nehorázné..

horší bude jim dokázat, že sis tu kartu nevyměnil sám... počítám, že pokud to mělo nějakou plombu (záruční), už je porušená..

nebo v horším případě to plombu ani nemělo... to se pak bude horkotěžko dokazovat, každopádně držím palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bez plomby nemas sanci to dokazat. Dost me ale prekvapuje, ze by tam plombu nedali a jeste vic me prekvapuje, ze by neco takoveho udelali. Ne, ze bych tomu neveril, ale spis to vidim jako selhani jednotlivce nebo distributora, ktery to CZC dodava. Myslim, ze CZC tohle urcite nema zapotrebi. Je to myslim druhy nejvetsi prodejce IT hned po alze v CR... A pokud ne druhy, tak 100% v prvni petce nebo desitce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bez plomby nemas sanci to dokazat. Dost me ale prekvapuje, ze by tam plombu nedali a jeste vic me prekvapuje, ze by neco takoveho udelali. Ne, ze bych tomu neveril, ale spis to vidim jako selhani jednotlivce nebo distributora, ktery to CZC dodava. Myslim, ze CZC tohle urcite nema zapotrebi. Je to myslim druhy nejvetsi prodejce IT hned po alze v CR... A pokud ne druhy, tak 100% v prvni petce nebo desitce...

Podle mě ty plomby normálně nedávají, když si koupíš jednotlivé komponenty a jenom si z nich necháš udělat sestavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle mě ty plomby normálně nedávají, když si koupíš jednotlivé komponenty a jenom si z nich necháš udělat sestavu.

To je mozne. Netvrdim opak - nicmene tak ci onak, bez plomby bude soudu asi dost tezko dokazovat, ze to je ta grafika, co mu prodali - kazdopadne pokud je na zarucaku nebo nekde napsane nejake jeji seriove cislo a to cislo sedi, tak zase naopak nevim, jak by CZC dokazalo, ze mu to neprodali... Kazdopadne to bude cele mnohem slozitejsi - bude se muset asi nechat vypracovat znaleckej posudek, zda je to s tou grafikou opravdu tak, jak je atp.

Osobne bych se to asi snazil vyresit s czc mimosoudne a az pokud by czc jakkoliv odmitlo spolupracovat, tak bych to zacal resit skrz justici. Moc si nedovedu predstavit, ze by od toho czc dalo ruce pryc ve stylu "klidne si nas sudte, ale grafiku vam nevymenime" pokud by videli, ze je to opravdu tak, jak pise - CZC by takovy prohrany soud docela dost poskodil, myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, pokud nedošlo k nějakým úpravám v zákoně, paragraf si nepamatuju, tak co já vím prodejce tě nesmí limitovat nějakou plombou na PC nebo na čemkoli jiným, zákazník je v tomhle král a nesmí mu být upřená reklamace i při porušení plomby, zákazník má právo kontroly obsahu co si to vlastně koupil, samozřejmě nesmí dojít k požkození produktu vinou neodborného zacházení ale to už je jiná věc. Co se týče záměny VGA tak rozdíl musí bejt patrnej na první pohled jinej výrobce jinej chladič, seriové číslo musí souhlasit s číslem na výrobním listě a v systému prodejce atd , problém je že už je to nějaký měsíc zpátky a bez dokumentace původího stavu PC to bude slovo proti slovu, záleží jen jak se k tomu postaví prodejce ........... jedině zkusit vzít samotnou VGA a poslat sní někoho jinýho na reklamaci a podle SN jim to musí vyhledat produkt na kterej ta reklamace bude vytvořená ......... pokud ovšem neřeknou že ta VGA není od nich ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu