Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Po vypálení XGD3 hry xbox nenačte DVD


Koky

Recommended Posts

Mám vypalovačku LiteON iHAS124 ,iXtreme Burner Max Firmware,flash - iXtreme LT+ 2.0, IMGBurn (2.5.6.0),DB 13599 Po vypálení na 100%, verifikace 100% a xbox po vložení DVD píše Play DVD a nic víc nevím si s tím rady mám vypáleno Forza 4, BF 3.Předem děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je výsledek nevím zda je to dobré

Date : 14.11.2011 17:50:46

Model : 1-0-0-0 ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : Max

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267016

Sampling count : 231166

Errors : 0

PI Max : 403

PI Average : 69,86

PI Total : 2096285

PIF Max : 23

PIF Average : 1,67

PIF Total : 50208

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas smulu stahnul se ti takzvany silently update (instalace bezi na pozadi a ani o ni nevis) a ten ti zmenil DEA.bin s nejvetsi pravdepodobnosti mas flagnutou konzoli no a muzes ocekat s dalsim pripojenim na live BAN spustit hry se zase daj je to trochu slozitejsi ale prej to funguje nemuzu potvrdit nastesti jsem na live nelez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas smulu stahnul se ti takzvany silently update (instalace bezi na pozadi a ani o ni nevis) a ten ti zmenil DEA.bin s nejvetsi pravdepodobnosti mas flagnutou konzoli no a muzes ocekat s dalsim pripojenim na live BAN spustit hry se zase daj je to trochu slozitejsi ale prej to funguje nemuzu potvrdit nastesti jsem na live nelez

Žádnej ban čekat nemusí, ještě neproběhla banovací vlna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leda při online flagu, když už bude mít flag v databázi Microsoftu. Ban není taky nic jinýho, než záznam v jejich databázích a pokud mají dost informací, tak nepotřebují mít připojenou konzoli k live, aby ho tam dali :) Prostě se to tam při banovací vlně všechno šoupne a že má člověk ban může zjistit klidně až 3 roky po tom, co ho dostane :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

votr: jo, ten se hodí, ale není to jistota, i když ukáže, že je konzole v pořádku, nemusí tomu tak skutečně být, právě kvůli online flagu. Už to není spolehlivý systém na odhalení flagu.

Zřejmě ne ale zkusit to může. Já se to hodlám dneska taky projet,páč jsem v pátek vlezl na Live a netušil jsem nic o silentu,takže mě to postihlo taky :( Hry už jsem zase zprovoznil díky návodu přes usb disk ale např.na Rise of Nightmares nemám update file :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš určitě offline flag, jestli ti potom nějaká hra nešla spustit. A jestli jsi byl přitom, nebo i potom, co ti nějaká hra takhle nešla, na live, tak máš už i online flag.

Ale pořád je možnost, že za tohle nebudou při banovací vlně banovat, podle některých zpráv se tohle stalo i některým lidem, kteří hráli originální hry a ty přece nemůžou v Microsoftu zabanovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poraďte mi kde najdu ten návod na to spuštění přes ten usb disk.

Nebo nějakou jinou variantu.

Snad to nebudu muset znova flashovat.

1) Vymazat cache v Xku (Settings -> Memory) http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/troubleshoot/hardware/clear-system-cache

2) Naformatovat USB kluc v Xku (pre Xko) [samozrejme, ze mozete pouzit aj Vas Xbox360 HDD]

3) Nakonfigurovany kluc pripojit k PC a cez program Party Buffalo kliknut na "Open-Device Selector" a vybrat pripojeny USB kluc

4) Do CACHE (na USB) nakopirujte udaje z http://www.xbuc.net/ (na Xbuc.net si najdite Vasu hru so spravnym ID) [id vasej hry zistite cez http://www.flashxbox.sk/app/iso2god_v1.3.6-360h.rar ]

5) Vypnut Party Buffalo

6) Pripojit kluc k Xku a skusit spustit hru

navod neni muj je od uzivatele Sleepy z jineho fora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levap.72 velmi ti děkuji za radu , vše funguje v pořádku.

Jsi jediný člověk který mi byl schopen opravdu poradit , velmi ti děkuji.

Můj další krok byl že jsem odpojil wifinu od xboxu (mám externí) a prodám ji a už nikdy na Live nevlezu a ani se nepřipojím k ničemu což bude lepší než potom něco řešit.

Všem co mají flashnutý xbox vřele doporučuji aby se vůbec nepřipojovali k netu s xkem,celou dobu bylo vše v poho a z ničeho nic toto.

Jak je vidět tak Microsoft má různé způsoby jak nám znepříjemnit život.

Tak díky a příjemné hraní všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu