Jump to content

Co by jste doporučili pro kluka 6 let?

nechy
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

kupuju ps3 pro mého bráchu,který na ní bude hrát klasiku sporty(Fifa a NHL) a GT5,ale chce,aby jsi to občas zahrál i jeho kluk,co má teď 6 let,já mu pujčím od sebe LBP,Everybodys Golf,ale co jsou takový nej hry pro malé děti? Něco jako závody(na PC občas hraje Trackmanii a u mě když nastavím GT5 na arkadu,tak to taky tak nejak zvlada) a pak nějakou chodičku(jako býval Sonic).

Díky moc za rady

Na osobne som synovi kúpil všetky 3 diely Ratchet and Clank a ešte to stále hraje. Už je to rok a stále ho to baví. Ak môžem ešte doporučiť tak Monsters vs Aliens je tiež veľmi pekná plošinovka. Okrem neho si to zahrám aj ja čiže zábava je o to väčšia. Určite nedoporučujem žiadne strielačky, sú ťažké na ovládanie a brutál. Ale to je snáď káždému jasné.

Já bych mu dal do rukou nový call of duty ad se učí :) a nebo.. nový NFS nebo jestli neco ze starsiho soudku tak GTA4

Jo určitě zvládá AJ zadní levou a ovládání pro něj nebude vůbec komplikovaný (pravda v 6ti už by to mohl umět , ale stejně si nemyslim že je to nejlepší, navíc ve svym věku by se u GTA o hodně okrádal, nejsem si jistej že to pochopí stejně)

A vyrůstat na sračkách by neměl ( poslední NFS a COD )

Tak je mu je evidentně taky kolem 6ti tak to bere podle sebe. Btw CoD 4 harcore? Hahahaha :D

Ze závodních her bych spíše než NFS pro prcka doporučil Burnout Paradise nebo Wipeout. Ze skákaček určitě LBP, Rayman Origins a myslim že by i Ratcheta by zvládnul.

Tak já mám PS3 už tři roky,ale pro sebe vím co chci,ale ted jsem sháněl PS3 pro brachu a toho kluka,tak jsem spíš potřeboval osobní zkušenosti klidně i z minulosti,pač u dětí asi je zbytečný kupovat nějaký top novinky,když se to hned ohraje.Proto ty tipy tady jsou pro mě přínosné víc než recenze...Samozřejmě jen některé.:)

Já mám 5 letého syna nejvíc času jsme strávili u LEGO Indiana Jones Adventures ...2, To nakonec chytlo i mě a první platina byla na světě :) Ostatní LEGO hry jsou už o fous složitější (Harry potter, Pirati z karibiku, Star Wars)

Dále je perfektní Johny Danger - taková motorka a dělají se triky na body - je to legrace i pro dospělé

Start the Party (pro move) - opět bomba jak pro děti tak pro dospělé. (po flašce vína mazec :))

Skate 2 - velmi těžké i na mě, ale z nějakého důvodu ho baví jezdit po městě a občas když se mu povede nějaký trik, tak je nadšený :)

K zde uváděným hrám : Ratchet a Clank .. pro 5 letého moc složité, co 5 minut se někde zasekne a není schopen to udělat

LBP - to samé

Sonic - máme jen demo a to ho taky baví

Teď nedávno vyšlo demo na nějaké tučňáky a to ho taky baví.