Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Jaj, o té Fear 3 vím ale nemám rád horory takže nikdy :) Jinak tak K3 s dualshockem je pěkná ale na alze je za šílených 2090Kč http://www.alza.cz/ps3-killzone-3-dualshock-3-green-killzone-edition-d218881.htm na to že ještě nedávno sem jí viděl za 1500Kč na kamenné prodjeně v Jrc celkem zlá cena..

Já měl K3 od jednoho kámoše odsud, od Th0cy. Přesnou cenu už nevím, ale určo byla pod 1700kč a to hned po vydání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Mam to podobne, nemam rad horrorove hry, proste sem posera, jinak bych za tu cenu kupoval, fear me vzdycky lakal, ale vim ze bych to nezvladl, mel jsem problem i s min strasidelnymi hrami, dokonce i u takovych, ktere vlastne ani nejsou horrory :)

Hororovky zbožnuju, Fear 3, Residenty 4&5, možná Dead Rising 2, třeba zombíci v CoD (ačkoliv to není jakože horror přímo no).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak kdyz vas laka ten FEAR tak vam muzu jen rict ze je to shit :) Neni to vubec hororove hral sem to s kamosem v coopu az do pulky a pak jsme to prestali hrat hrozna nuda sama akce zadnej horor proste :) Jinac rockyzz .. Re4 taky neni horor to same 5 a Dead rising 2 :) Zahrej si RE 1,2,3 nebo Silent Hill

edit : Diky rockyzz :) DR5 neexistuje no :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to horror nekecej, ano není to strašidelný, ani lekavý, ale rozhodně to není dobrodružná adventura, a DR5 neexistuje, leda tak DR2 :D

Prostě je to horror, krev, zombíci, přežívání a monstra = nadpřirozenost, a zrovna v tomto případě prostě horror.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo chapu te proste to ma takovou temnou atmosferu :)

Přesně tak jsem to asi myslel, díky.

Ale pokud by se to mělo brát jako hra u které se bojíš, tak jsou super tyhle hry:

- Dead Space 2 (u té se nebojíš ale je tam hodně "lekaček"

- Amnesia

- Penumbra série

a někdy je dobrá lekačka i úžasná série S.T.A.L.K.E.R a hlavně úžasný první díl, hlavně zabíjení těch neviditelných - to je brutus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wau, tak to je vážně luxus pecka, jinak já Amnesii nehrál ale vypadá to peckově, to chci někdy zahrát/dohrát, ale Penumbru jsem si párkrát zahrál.

A dost drsný to bylo v demu DS2, jak tam vyskakovaly z těch neprůhledných skel, jsem se mohl ♥♥♥♥♥♥ a hned jsem to vypnul : DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jsem to asi myslel, díky.

Ale pokud by se to mělo brát jako hra u které se bojíš, tak jsou super tyhle hry:

- Dead Space 2 (u té se nebojíš ale je tam hodně "lekaček"

- Amnesia

- Penumbra série

a někdy je dobrá lekačka i úžasná série S.T.A.L.K.E.R a hlavně úžasný první díl, hlavně zabíjení těch neviditelných - to je brutus.

Tak kdyz uz jsme u toho hnidopistvi s cislama, proc rikat stalkrovi prvni dil kdyz je jen jeden a dvojka asi ani nebude :)

Chcete horror? Sežeňte si některý z dílů Fatal frame/Project Zero nebo Forbidden Siren popřípadě Call of Ctulhu, možná taky Silent Hill 1-2 :)

Tyhle horrory obvzlaste pak Project zero me zajimal, ale hrat bych to rozhodne nemohl, koukat na horrory, to je jedna vec, ktery jsem bez problemu schopny, ale hrat je to je na me bohuzel moc a co teprve tyhle japonske (a pro me jedine opravdove) horrorove hry, staci mi ty jejich filmy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz uz jsme u toho hnidopistvi s cislama, proc rikat stalkrovi prvni dil kdyz je jen jeden a dvojka asi ani nebude :) Tyhle horrory obvzlaste pak Project zero me zajimal, ale hrat bych to rozhodne nemohl, koukat na horrory, to je jedna vec, ktery jsem bez problemu schopny, ale hrat je to je na me bohuzel moc a co teprve tyhle japonske (a pro me jedine opravdove) horrorove hry, staci mi ty jejich filmy :D
Ehm, v podstatě jsou díly 3, ale stejnej engine. Nejdřív byl Shadow of Chernobyl, pak Clear Sky a nakonec Call of Prypiat, měla být i jako úplně nová dvojka, ale před týdnem jí zrušily.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, v podstatě jsou díly 3, ale stejnej engine. Nejdřív byl Shadow of Chernobyl, pak Clear Sky a nakonec Call of Prypiat, měla být i jako úplně nová dvojka, ale před týdnem jí zrušily.

Pokud vim, tak je to vpodstate jednicka a datadisk takze spis puvodni stalker nez ten prvni dil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu