Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Mám tu collectorku doma a replika tam NENÍ. Místo ní je na disku hra, tuším Extrakcion (nebo tak nějak), předělávka hry z WII na PS3 MOVE.

Tu repliku jsem viděl u souseda a vypadá jako od vietnamců z tržnice za 29Kč.

EDIT: Na PS3 je jen jedna verze collectorky, ty dvě o kterých se tu nade mnou někdo zmiňuje jsou jen u Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším, co děláte - neděláte, ale já jsem většinou ve škole, v práci a zbytek s přítelkyní, takže her si měsíčně pár koupím, ale už je spíš jednou za 14 dní vyzkouším a která mě chytne, tak časem dohraju (naposledy modern warfare), ted prubnu modern warfare 2... pro upresneni.. PS3 mam od roku 2008 a lezel mi doma prakticky 3 roky s 5ti hrama.. az od letosnich prazdnin jsem se k tomu dostal a zacal hry sbirat.. proto sem trosku mimo, kdyz se ostatni bavi o rozdilu mezi battlefield 3 a mw 3 a ja zatim dohravam puvodni mw :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na xbox360 v česku (Dead Space 2) je collectorka vč. repliky Plasma Cutteru (nebo repliky, spíš china shitu...)

Na PS3 v česku (Dead Space 2) je taky collectorka, ale je bez plazma cutteru, a místo toho tam je ten exfil. no.

Na PS3 v Severní Americe (Dead Space 2) je collectorka, vč. repliky Plasma Cutteru

Je to fakt stupidní podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já osobně radši hru navíc než nějakou čínskou z Happy Mealu

Já sem poslední dobu neměl taky mnoho času na hraní, ale jelikož posledních pár měsíců ze zdravotních důvodů nechodim do práce a do školy jen občas tak hraju všechno co se dá hrát, dokonce jsem se pustil i do Final Fantasy i když mě JRPG nějak zvlášť nepřitahuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No RS mi radši nezáviďte a hezky makejte :) peněz mam našetřeno dost a kdyžtak můžu prodat akcie :D a do práce se můžu kdykoliv vrátit až se na mě doktoři vyřáděj.

U mě teď začíná měsíc RPG (nebo spíše kvartál), teď hraju Final Fantasy, potom se pustim do Deus Ex, pak pod stromečkem najdu Skyrim, pak musim dohrát New Vegas a Borderlands a pak už je tu Mass Effect! Sběratelská edice samozřejmě, nevim jestli jít do té ošizený evropský nebo si koupit americkou s replikou Normandie, nicméně ta je menší než sem čekal a vypadá dost lacině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by to ani nevadilo, jsem takovej ME závislák že sem dvojku hrál už čtyřikrát a ještě si jí jednou rád zahraju. Spíš mě štve že se mý rozhodnutí z jedničky do trojky na PS3 nepromítnout takže uvažuju že si koupim celou trilogii na X360, ale to mě zase bude ♥♥♥♥ že nebudu mít na PS3 trofeje a nebudu moct hrát coop s kamarádama. Takže nejspíš koupim na obě platformy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je a pekne si to popsal, takhle to dopadlo, kdyz jsem to shanel :-) Nejlepsi bylo dokoupit jen rezacku :-D

Na xbox360 v česku (Dead Space 2) je collectorka vč. repliky Plasma Cutteru (nebo repliky, spíš china shitu...)

Na PS3 v česku (Dead Space 2) je taky collectorka, ale je bez plazma cutteru, a místo toho tam je ten exfil. no.

Na PS3 v Severní Americe (Dead Space 2) je collectorka, vč. repliky Plasma Cutteru

Je to fakt stupidní podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na tom nedavno podobne :-) S tim rozdilem, ze se mi doam valelo asi 30 her a cas nikde :-D

Netuším, co děláte - neděláte, ale já jsem většinou ve škole, v práci a zbytek s přítelkyní, takže her si měsíčně pár koupím, ale už je spíš jednou za 14 dní vyzkouším a která mě chytne, tak časem dohraju (naposledy modern warfare), ted prubnu modern warfare 2... pro upresneni.. PS3 mam od roku 2008 a lezel mi doma prakticky 3 roky s 5ti hrama.. az od letosnich prazdnin jsem se k tomu dostal a zacal hry sbirat.. proto sem trosku mimo, kdyz se ostatni bavi o rozdilu mezi battlefield 3 a mw 3 a ja zatim dohravam puvodni mw :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad te to bude bavit, ja si to poridil a hral to asi 2x :-)

tohle nerozbalim :D to by byl hrich!!! uz nefunguji od lonskeho roku ani servery.. je to sberatelsky KUS! zadna limitka od EA, ale unikat, ktery v CR nekoupis a nejlepsi karty se drazi za 3000 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu