Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Byla to soutěž mezi univerzitními kampusy v Americe sponzorovaná Nintendem. Nintendo vytvořilo tuhle hru na NES jen za účelem akce a po skončení je skartovalo. Nicméně jeden zaměstanec si kopii schoval :)

Mimochodem nejdražší hra vůbec je nejspíš Stadion Events (nebo nějak tak) taky na NES. Prodána byla za víc než 40 000 USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40000? USD????

x20??????

= 800.000 Kč????????? (a to v týhle době, několik let zpátky byl dolar i 40 korun, takže cena mohla být i 1.5 milionu kaček :D)

THIS CANT BE POSSIBLE!

Edit: na wikipedii jsem našel že to ten "někdo" za 41000$ nekoupil ale nakonec jen za 22,800.00$, což je taky dost šílená částka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, to budes pak sberatel :-) Mas recht, bylo strasne malo kusu, mohl to clovek jen vyhrat, ale take si rikam, zda to vubec nekdo koupil, ale mam takovy dojem, ze jsem jich videl na netu vice, tak bud se nekdo zblaznil nebo uz to nekoho nebavilo porad davat na net :-D

007: Svoji sbírku bych chtěl rozšířit na každý podstatný herní systém a jeho nejlepších cca 20 her. V hledáčku mám momentálně Sega Dreamcast a Nintendo Entertainment System :)

Ten Uncharted je tak drahý skrze to že ho bylo vyrobeno jen 200 kusů po celém světě :) I když jsem ho kolikrát viděl za podobnou cenu na amazonu nebo Ebayi, ještě jsem neviděl magora co by to koupil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu