Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Muj upgrade http://www.konzolista.cz/photogalery/kon-books/11740_13.jpg a na ceste Uncharted 3 a The Eye of Judgment + kamera!!! :) = 57 kousků

Twl Závidím ty dva neplatinum uncharted =P Sám budu mít Un 2 ale bohužel platinum.. No co nadělám. Jinak dnes jsem byl v gamescapu na smíchově a dostal jsem krabičku origo na ps3 1 úplně zdarma prý jich mají dost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl Závidím ty dva neplatinum uncharted =P Sám budu mít Un 2 ale bohužel platinum.. No co nadělám. Jinak dnes jsem byl v gamescapu na smíchově a dostal jsem krabičku origo na ps3 1 úplně zdarma prý jich mají dost :D

A kde to je? Jinak za "uplatek" 50kc ti typek na husitske vymeni ve svem shopu platinum za neplatinum ;) az budu doma, napisu ti adresu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? To je docela nice. Za tu adresu díky moc..

[TABLE=class: uiInfoTable profileInfoTable noBorder, width: 0]

[TR]

[TD=class: data]Seifertova 93, 13000 Praha, Czech Republic

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TH=class: label]a ty mi prosim napis tu adresu toho shopu na smichove.. dik[/TH]

[TD=class: data]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[TABLE=class: uiInfoTable profileInfoTable noBorder, width: 0]

[TR]

[TD=class: data]Seifertova 93, 13000 Praha, Czech Republic[/TD]

[/TR]

[TR]

[TH=class: label]a ty mi prosim napis tu adresu toho shopu na smichove.. dik[/TH]

[TD=class: data]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Je to jako že shop nebo nějákej člověk? Jinak je to tenhle shop http://www.gamescape.cz/prodejny/ a ta první prodejna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja doufam, ze mi ta frajerka dorazi pod stromecek :-) A bude mit take komplet :-) Btw, jak se bavite o tom dotycnem co meni za 50kc, ma toho hodne? Zjistil hsem, ze mam Ratchet and Clank: Tools of Destruction platinum, tak bud to vymenim nebo to jde z domu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápe někdo proč ty platinum edice vůbec dělaj? Kdysi jsem se na to ptal Schovance ale nedokázal mi to vysvětlit, ale v prodejích to prý žádný vliv nemá, platinovky jsou i přes ty neskutečně hnusný obaly žádaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápe někdo proč ty platinum edice vůbec dělaj? Kdysi jsem se na to ptal Schovance ale nedokázal mi to vysvětlit, ale v prodejích to prý žádný vliv nemá, platinovky jsou i přes ty neskutečně hnusný obaly žádaný...

platinovky se od ps1 delali pouze na hry s nejvetsi prodejnosti a kdyz byl jejich prodej utlumen udelala se platina za polovicni cenu a hra se prodavala dobre dal. Obcas platiny maji neco navic nez puvodni hry,ale to bylo spise u ps1 a ps2. Tedka uz maji neco navic pouze platiny aka goty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu smysl reedicí ale nechápu smysl platinovek. V americe maj místo platinovek tuším že edice Greatest Hits, ve vkusném poloprůhledném červeném nebo oranžovém obale, obrázek je často jiný než u klasické edice (mnohdy i hezčí - Resistance 2) a nesjou tam nějaký nechutný žlutý pruhy. Vrchol nechutnosti jsou platinovky v platinovce (Uncharted, Ratchet) to už nechápu vůbec.

Myslim že by se měli na platinovky vykašlat úplně (v tý podobě jaký sou) a plně je nahradit GOTY edicema. Nebo přinejmenšim změnit jejich design - u těch novejch už je to lepší ale pořád hnus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drive platinovky meli smysl, v dobach ps1 a ps2, to byla jedina moznost jak nakoupit vyborne hry za 599,- v dnesni dobe ebay,aukra a ruznych for uz opravdu nemaji smysl

Ale z toho nemaj vydavatelé ani korunu takže proč by tu platinovku nevydali ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze mu slo spis o to, ze uz to nema dnes cenu jako driv, protoze si snad sezenes hru za levno jinou cestu, po platinovka uz teda asi tak nebude tak velka poptavka...... Ale prijde mi, ze se ted vic najizdi na tnhle GOTY system, treba to jednou platinovky uplne vyhladi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu