Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

docela draha sranda :)

pro fandu gt od dob PS1 to byla povinnost hned v den vydani takze jo draha sranda ale kdo si pockal po case se dala sehnat kolem 2500,- ale co zijem jen jednou :D

horsi sranda je 60GB PS3 hrana jen nekolik malo hodin ktera se flaka na polici jeste nevybalena z folie :party:uz sem ji chtel prodat ze se na ni jen prasi ale je to mazel tak zatim zustala :ziped: a drinu ods.ava 320slim :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sbírám trochu steelbooky, ale mam jich jen pár, nejcennější jsou originál ve fólii zabalený steelbooky Killzone 1, 2 a 3. Pak mam i nějaký další, mimo jiné DA 1/2, BF3, Crysis 2, MW 1/2...

Pak mam ještě něajký kolektorky (KZ3, C2) a celou sérii BF (od 1942 po 3 - chybí jen nějaké expansion packy), pokud se to dá nazvat sbírkou :) a pracuju na sbírce Medal of Honor.

pitbul - originál PS3 krabičky v kameném obchodě určitě neseženeš, ale prodávaj se třeba na ebayi, se štěstím možná i na aukru nebo tady na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naštěstí nejedu na počet her (ani bych to neměl kam dávat že), ale když už si jednou za čas nějakou hru koupím, tak se obyčejně nechám zlákat ke sběratelské či alespoň nějak rozšířené edici... Zatím jsem si pořídil sběratelku LittleBigPlanet 2 (z USA), Gran Turismo a naposledy Batman - Arkham City. Killzone 3 v balení s Dualshockem bych možná mohl taky považovat za sběratelský artikl :-) Každopádně nejvíce si cením Bioshock 2 Special Edition (ovšem pro PC) a to je podle mě nejlepší sběratelská verze, jakou jsem kdy viděl. Art book je skutečný book (velikost přibližně A4 a 160 stran), soundtrack na CD a dokonce i stylově na LP. Z tohoto by si měli ostatní vzít příklad a ne že dají do krabičky kód na stažení pár zbraní do hry a hurá máme sběratelskou edici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

darth vader : s tim uloznym prostorem je to slozitejsi.. ale stoji mi mi to za to :) me ty sberatelsky edice lakaji jen v pripade, ze se jedna o neco, co je fakt unikat.. steel booky - ano, ale kdyz presne vydaji hru s trosku jinym panackem na obalu a nadpisem Limited Edition a znamena to fakt, ze si muzu stahnout lepsiho boxera do Rage - tak dekuji - nechci. bioshocka chapu.. jsou hry uz sami o sobe stylove a to je jedna z nich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo tady víc příspěvků? Už před zhruba týdnem jsem sem házel fotky své sbírky a to už jsme byli na druhé stránce s příspěvky. Porušil jsem snad nějaká pravidla?

Jinak ten Bioshock2 je v rapture edici celkem dostupný i na PS3. Rapturka obsahuje komplet Darth Vaderem zmíněný obsah a na alze ji měli v akci za 499,- Kč a to se vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu