Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

Jj, ja jsem cetl, ze dokonce se ma edice nabizet jen nekdy do 15.ledna a pote by uz nemela jit predobjednat! Ze by si takto spocitali presny pocet kusu, aby nevyrabeli navic zbytecne? :-) Si porad rikam, ze jeste pockam a nekde se objevi, zatim hru nabizi akorat (x)zone a playcentrum a to jsou ti skoro nejdrazsi :-)

Už ke konci listopadu jsem si ho předobjednal, je hodně hodně limitovanej jak jsem četl, takže ihned předobjednej a když to náhodou nebudeš chtít, zruš objednávku, protože někdy v únoru už nebudou vůbec k předobjednání prej.

Viz. napsáno od xzone: Cena hry je orientační a může se do vydání ještě změnit. Počet kusů není 100% potvrzen. V případě, že bych ji bylo méně, tak rozhoduje čas objednávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Jakožto zakladatel tohodle téma a tohoto: http://console-forum.net/tema/132559-videa-s-vasimi-sbirkami si dovoluji upozornit na historicky první video, tak na něj mrkněte a okomentujte, ať má klučina radost :)

Ong takovýho trotlů jsem uz dlouho nevidel :D super vyjadřovaci schopnosti a skvělá anglická výslovnost :D snaha se ma sice cenit ale já bych radši ocenil kdyby se takhle nikdo nesnažil ale co alespoň jsem se zasmál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ong takovýho trotlů jsem uz dlouho nevidel :D super vyjadřovaci schopnosti a skvělá anglická výslovnost :D snaha se ma sice cenit ale já bych radši ocenil kdyby se takhle nikdo nesnažil ale co alespoň jsem se zasmál :D

Jsou tam dalsi.. jedno ode me a dalsi od CainCZ, tak se muzes opet zasmat, ci pridat troskou do mlyna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje video super, tak to ma vypadat :-) Fakt dobry! Kazdopadne koukam, ze te ceka kupa dobrych exkluzivnich her k dohrani, preji prijemnou zabavu :-D

Diky, jsem zvedavy, jak to budu stihat, kdyz hru dohraji v prumeru za dva tydny a tydne nakoupim tak 2 urcite :D vidim to na hezky "duchod" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to kazdopadne :-D Ja na tom byl jeste hur, porad jsem neco kupoval a nehral treba pul roku :-) Ted koupim obcas neco a dohraju tak 2 hry za mesic prumerne, stale zadnej zazrak :-)

Diky, jsem zvedavy, jak to budu stihat, kdyz hru dohraji v prumeru za dva tydny a tydne nakoupim tak 2 urcite :D vidim to na hezky "duchod" :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jungle, video pěkný jenom jednou ''multiprayer'' mě pobavil a taky si myslim že takhle nějak by to mělo vypadat. Btw : vážně maj Mirror's Edge v JRC za 99Kč? Tak to koupim jo a ještě něco nevíte někdo kde sehnat Un3 za dobrou cenu ? Popř. i Uncharted 1? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jungle, video pěkný jenom jednou ''multiprayer'' mě pobavil a taky si myslim že takhle nějak by to mělo vypadat. Btw : vážně maj Mirror's Edge v JRC za 99Kč? Tak to koupim jo a ještě něco nevíte někdo kde sehnat Un3 za dobrou cenu ? Popř. i Uncharted 1? Díky.

Tady to mas ode me, od mutlimodlitby http://www.jrc.cz/hra_ps3_mirror_s_edge

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Asi budu za minimalistu se svojí konzolovou sbírkou (kór na PS3), čítající dohromady asi 4 tituly, ale stejně nemam žádnou konzoli :D

xbox : DOOM 3

xbox 360 : Call of Duty MW2 Prestige E. , Call of Duty Classic

PS3 : GTA IV Special E.

Vim, že tohle téma se toho netýká, ale žádný podobný tady na fóru neni - můžu sem hodit fotky tý minimalistický sbírky na konzole, nebo celý svojí sbírky (převážně PC .. ), jestli by byl zájem? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu