Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Před hodinou, drak3go napsal:

Nezbavujete se někdo sběratelské edice Dishonored 2 na PS4? (nové, nerozbalené) :)

mam tu jednu jeste v originalnim baleni od jrc. Xzone me kdysi vyradil,ale maji pry wishlist,takze mi ji  poslali rovnou bez nejakeho ptani o den drive a v jrc jsem ji chtel zrusit,ale uz byla na ceste a tchan ji pravzal:angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, headhot napsal:

Ta je pěkná, a české JRC ju má tuším za cca 9300, což je parádní cena ( cca 2300 tam stojí ta deluxka). Jo, nekupovat pro tak už ju mám asi doma :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, headhot napsal:

vyplati se koupit bez hry,pokud ji tedy bude otvirat, hra uz je tedka za 699

Otevřel, a hru jsem prodal ještě než mi došla :D:D  a samotná soška na xzone - 1500,- ..... to raději fakt vezmu celou kolekci včetně hry a hru prodám, jelikož už ji mám :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak on je tam rozdil mezi sberatelkou a tou figurkou a vsechny bonusy, prave jen ta hra:D  mam to doma,zadny rozdil tam fakt opravdu neni. Alespon jsem se nemusel ♥♥♥ s prodejem

 

jinak mi prisel dlc balicek na plnou hru,nize,takze alespon zabiju cas nez prijde z UK

A KING’S TALE: FINAL FANTASY XV

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, drak3go napsal:

Kdybych věděl, že ji bude JRC prodávat (k mému velkému překvapení ji opravdu mají v nabídce), tak bych si ji byl býval na GAME nepředobjednával. Teď už to nejde změnit, konzole je na cestě :D

Jo taky jsem nečekal konzoli v Čr, tak jsem hurá hurá koupil PRO :D. Bo když jsem se díval na konzoli v zahraničí+dopravu, vyšla na cenu PRO tady .. což mě odrazovalo. Teď uvažuju, zda neprohodit pro za tu slimku ( sice už mám FF doma, ale tak druhou deluxku prodám). Bo ta konzole je parádní a decentní, což se mi od těch červených atd limitek hrozně líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Přesně jak říkáš. Ještě jsem si ověřoval, jestli to je opravdu ta limitka a je. Nerozumím tomu, proč ji nedali na pre-order a vystavili ji až včera. Já ji měl předobjednanou v UK a zprává, že ji prodává i JRC, přišla v momentě, když už mi ji z UK odeslali a strhli platbu. Nevadilo by mi to tolik, kdyby cena té konzole z UK nebyla ve srovnání s cenou u nás asi o 1.000 Kč dražší + ještě náklady na dopravu. Sice jsem tam měl nějaké kredity, které jsem použil, ale i tak mě ta konzole holt vyjde dráž, než kdybych ji kupoval tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu ale jistě jde sběratelka Battlefieldu1 s cenou důle, na jrc za 3500 http://www.jrc.cz/battlefield-1-collectors-edition/p122810

 

Být tam jiná soška a trošku barvněji vyladěný steelbook, asi bych do ní i šel, takto počkám až spadne ještě o litříka důle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu