Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

V 2. 12. 2016 at 11:47, Mandaz napsal:

@headhot já právě chtěl i hru se steelbookem no a u té mé figurky ME Cata u té malé holky je přetah černé barvy z obočí skoro přes celou držku, takže jsem figurku zase schoval do krabice a tu mám použitu jako stojan na reprák ?D

Tak mi to nedalo a figurku jsem tedy vydelal a uplne perfektni. Zkoumal jsem vady a vubec nic. I ty oci se nazivo jevi uplne v pohode.Jsem rad,ze jsem nemel mandaze tedy zajice v pytli:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, znáš tu jednu stavbu v Pise, aj tam dělali vlastníma rukama... :D

 

A tady je pár fotek teho mainstreamu

https://2i.cz/images/2016/12/07/IMG-20161207-WA0007.jpg
https://2i.cz/images/2016/12/07/IMG-20161207-WA0011.jpg
https://2i.cz/images/2016/12/07/IMG-20161207-WA0013.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ta podmínka odeslání z Hong Kongu v Q2/2017 je dost nejasná, není nic jednoduššího než se ho zeptat proč takto a proč je tato edice odesílána odtamtud.

Napadá mě jediné - pro velký zájem a neutuchajícím zájmu o tuto edici se soudruzi z východu pokusí opajcovat i toto zboží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamovali jste někdy něco na herním-světě..? Došla mi speciálka FF XV, steelbook samozřejmě jenom v bublinkové folii a prasklej na dvou místech ( vnitřní část ) + je ještě prasklej ten plastovej přebal. Obchod se obtěžoval odpovědět až na podruhé, samozřejmě s tím, že mám reklamovat u přepravce a že mě(nás) sběratele chápou a přejou kladné vyřešení. Přepravce na to samozřejmě s**e, protože balík poškozený nebyl a myslím, že je to rozhodně jejich chyba, strčit něco takovýho jenom do měkkých bublinek, co myslíte vy, je to ztracený a můžu shánět novej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred nekolika lety jsem na herním světě nakupoval, ale poté co mi přišlo několik her bez peceti jenom zataveny ve folii a nesli známky použití jsem se tam vypravil osobně si o tom pokecat a řekli ze od nich to odešla cajk s peceti a tedy odstoupit od smlouvy nemůžu protože uz jsem hry pouzil. Pak mi zacli vysvětlovat ze nejsou pujcovna a defacto mi řekli ze jsem zloděj. Tak jsem trochu vystrikl byla menší výměna názoru a uz jsem tam nikdy nic nekoupil. Asi po roce jsem se seznámil s klukem co tam dělal možná ještě dela nevím a ten mi říkal ze si bezne z prodejny "pujcovali" hry a pak je vraceli. Přeju hodně štěstí při vyrizovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rada do zivota: steelbook postou jedine od xzone a filmarena na filmy. Zbytek jen osobni odber. Jinak zavvi a tedka i game.co.uk uz pouzivaji lepsi styl baleni. Proste tu hru zatavi do takoveho papiru je to prdel rozdelavat.

Jinak u herni sveta to proste posli zpatky a vypln ten jejich papir co vyzaduji, nic nenadelas. Mne tahle edice sla z UK do Nizozemi a pak pres ceskou postu ke mne a uplne v pohode

 

video sberatelky RE7

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni pořád buď nereagují nebo s tím nechcou nic dělat, že za to může dopravce.. prodejna až v Liberci, takže když se tam vypravím, projedu další pětikilo. Nevím co s něma s parchantama, pořád tvrdí, že steelů poslali takhle už stovky a nikdy se nic nestalo, že jsem první -_- nechápu z jakýho důvodu by mě to mělo zajímat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sběratel napsal:

No oni pořád buď nereagují nebo s tím nechcou nic dělat, že za to může dopravce.. prodejna až v Liberci, takže když se tam vypravím, projedu další pětikilo. Nevím co s něma s parchantama, pořád tvrdí, že steelů poslali takhle už stovky a nikdy se nic nestalo, že jsem první -_- nechápu z jakýho důvodu by mě to mělo zajímat.

Jednoduché, vytiskni si/sepiš odstoupení od smlouvy a pošli to společně se hrou + požaduj náklady na poštovné/dopravu. Druhá možnost je prostě pohrozit čoikou, pokud se staví k celé situaci ignorací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu