Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators

Americká svítí, hraje hudbu z traileru a domek má jiný design :)

Obsah se taky trochu liší od EU verze, tady je výčet a dle něj to základní hru obsahuje:

Resident Evil 7 biohazard Collector's Edition Includes:

  • Resident Evil 7 biohazard Base Game
  • Mansion Music Box (8'' Tall) that plays a sample of Aunt Rhody with accompanying LED effects.
  • Dummy Finger 4G USB Drive
  • Exclusive Metal Case
  • VHS Tape Box
  • Exclusive Lithograph
  • Creepy Note
  • Premium Packaging

Jen mě štvou s tím, že to zase není steelbook, ale to nebude zřejmě ani u EU verze. Steelbook edice se prodává zvlášť :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G2 by měla být pro ps a G1 pro pc a xbox, koukni třeba sem http://www.ebay.com/itm/Resistance-3-Game-And-Steelbook-G2-PS3-RARE-With-Slipcover-/302167784223?hash=item465a9a7b1f:g:6wsAAOSwnNBXbHlS

resistance3 je only ps3 hra a steelbook má označení G2. No a jak je velká obyč krabička hry pro xone netuším, bo mi nesmí přes práh baráku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No x one krabička je stejně velká jako bluray krabka,sem to dával k sobě a klasická dvd je větší na délku. Joo Vizovice, Masters of Rock,to znám... :biggrin: Tak dík. :)

 

@MandazVíš co, prosím tě zkus dát bluray krabku,pak ps 3 krabku,a pokud máš ps 4, tak taky,a napiš jestli to je stejné nebo rozdílné.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Rowan napsal:

Pánové kdyby někdo měl o něco zájem

 

http://rowan-games.rajce.idnes.cz/Gears_of_War_collection/

Sluchátka nové, použité asi 2min na test v připojené do telefonu :)

To všechno prodáváš? Pokud ano ten steelbook Gears of war má jakou velikost- G2 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titanfall 2 PressKit

received_10211425088533750.jpg

received_10211425088453748.jpg

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

před 2 minutami, djbrouk napsal:

Pořád v tom mám hokej,no :blink::biggrin:,dobře dík. A pokud to prodáváš,tak jen hrama asi,co?

 

prodavam tak jak to je na fotkach :)

jen gow3 epic ed neni krabice a ozubene kolo je zezadu navrtane, asi se nekdo snažil z toho udelat privesek na klice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, SAIXX napsal:

Vzhledem k tomu, že je to hra xbox1 tak to bude logicky G2 - viz. vysvětlivky kolegů výše :)

 

 

Tak Drak3go píše :

" G1 je velikost formátu DVD, G2 je velikost formátu blu-ray. Z logiky věci jsou tedy PC a X360 formáty G1, jelikož placky pro tyto platformy jsou DVD.

PS3/PS4/Xone používají blu-ray a tedy formát G2"

Tak že ty píšeš,že x360 je g2 a on tvrdí že g1,hoši neplácejte se po ramenách a ujasněte si to, kdo má pravdu??? :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, SAIXX napsal:

Spíš by bylo dobrý si to ještě jednou a POŘÁDNĚ přečíst emoji6.png

Co si mám přečíst,ptal jsem se výše prodávajícího na Gears of war na xbox 360,a ty jsi napsal,že je to G2.Drak3go píše xbox 360 je G1.

A co si mám z toho vybrat  ????? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu