Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Čus kluci, tak jsem po vystěhování prodejny zjistil, že pár věcí již nemám kam dát, není je prostě kam vystavit ani skladovat. Na ceně jsem ochoten se dohodnout.

  • Fable 3 Collectors Edition
  • Alan Wake Collectors Edition
  • Mass Effect 3 CE PS3
  • Mass Effect 3 CE X360
  • Halo Reach CE X360
  • The Order 1886 Darkwater Edition ( bez hry )
  • Watch Dogs 1 CE (bez hry)
  • Call of Duty: MW3 (černá krabice s hrou a nějakým odznakem) PS3
  • Sniper Elite 3 CE (dřevěný box - nevím, jaká to je edice, bez hry, jinak komplet) PS4
  • Dead Space 2 CE PS3
  • Halo 4 bílý Steelbook včetně hry X360
  • Resistance 3 Steelbook včetně hry PS3
  • GTA 5 Soundtrack Edition včetně flashky
  • MGS: Phantom Pain - hezké balení, komplet. Možnost s hrou, nebo bez, raději bych bez hry, tu si ponechám (mám nahráno 10 minut :D ..)
  • Final Fantasy XIII-2 Crystal Edition včetně hry PS3
  • Na vystavení ještě PS3 Fat 40GB - YLOD a X360 (nějaké díly jsou již vyjmuty, také na výstavu) - 600 Kč za obě.

a pak mám ještě nějaké Steelbooky včetně steelu FC Primal - nový zabalený, MOH: Warfighter, Tomb Raider, Wolfenstein New Order, atd. nechám za 500 Kč jako komplet všechny prázdné steelbooky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Blackburn6 , no na židbey jsem viděl jeden ks za něco málo přes pět tisíc, ale je otázka reálné prodejní ceny buďto u nás (odhaduju několikanásobně nižší) nebo v cizině. Být tebou, jestli bych to chtěl prodat, šel bych na ebay s postupným přihazováním od 1.500,- czk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
V 26. 12. 2016 at 20:23, Grand Theft Auto 2 napsal:

Ta cena je šílena asi se někdo upsal

za skoro 100 tisic by to muselo byt vyrobene z diamantu a ze zlata

V popise je psáno, že je to steelbook ZDARMA k Uncharted 1, 2, 3 a 4 na PS4 a že je to samostatně neprodejné. Zřejmě jejich engine, na kterém eshop běží, neumožňuje vystavit položku a skrýt možnost ji koupit, tak tam dali cenu takovou, aby to někoho nenapadlo koupit.

Jsem jediný kdo ten popis četl a takhle to pochopil? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože draku, normální člověk se na odkaz podívá, zasměje se a pokud jsem mu aspoň na minutu zlepšil náladu, svůj účel se kterým sem to tu postnul, to splnilo.

 

U teho zbytku lidstva snad jen dodám, že doufám že jsou svéprávní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu