Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

před 14 minutami, Tomas007 napsal:

Nějak z toho začínám být zmatený, protože na tomto unboxingu je úplně jiný domek který hraje ale jedná se o stejnou collectors edici k Resident Evil 7. Začínal jsem o ní přemýšlet, ale budu muset asi počkat do úterý, kdy vyjde najevo který domek tam vlastně bude.

 

To video co si poslal je z USA ( mluví o gamestopu, když mluví o tom steelbooku). EU verze se liší více věcma od té z USA ( flashka, domek co si tak pamatuju).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators

Taky vám dnes někomu volali z JRC (ten, kdo má sběratelskou edici RE7 předobjednanou u nich), že je velká pravděpodobnost, že se dům z edice poškodí při přepravě a že doporučují osobní odběr na jejich centrále anebo kterékoliv pobočce v Praze, jinak že nedokáží garantovat, že edice nepříjde poničená? :(

Mě dnešní telefonát od nich celken rozmrzel, ne že bych neměl možnost si to nějak zařídit, ale přeci jen je to pro mě coby mimo pražského komplikace, navíc edici nebudu mít zítra a navíc, dle slov managera JRC, dorazili edice potlučené i na jejich ostatní pobočky mimo Prahu, což údajně řeší s dopravcem a kvůli tomu všechny edice rozbalují, i ty na centrále, a kontrolují, zdali jsou v pořádku. Tím pádem jsem se i ptal, jestli to znamená, že budou rozbalené a jestli jsou nějak zapečetěné, tak prý museli rozříznout izolepu, ale dělali to  prý opatrně. Dům se svým komínem prý dotýká víka krabice, není to asi úplně štastně balené  od výrobce no a o zbytek zkázy se postará dopravce.

Ach jo :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Taky mi volali, zitra si pro to radeji zajedu osobne a zkontroluju, jestli je vse v poradku. Je to mrzute, ale zase na druhou stranu lepsi, nez kdyby to poslali s bylo jim uplne jedno, jak to dorazi a v pripade potizi me odkazovali na reklamaci s dopravcem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 8 minutami, Mandaz napsal:

Tak ten baráček sám o sobě už z teho videa vypadal chatrně, drželi ho povětšinou opatrně jak panna ocas. A pokud se k tomu přidá špatné balení... I když je u nás problém leckdy dopravit nepoškozený steelbook...

Já vím, máš pravdu. Ale přeci jen - přeci není problém dát dovnitř o kousek polystyrenu navíc, to by edici tolik neprodražilo. Viděl jsem už hodně balených edic a jde to (sošky mi chodí až z USA a taky dojdou celé). Pán mi dnes vysvětloval, jak jim to vozí přímo CENEGA, ale od JRC na pobočky a zákazníkům to vozí PPL a prý už z poboček dali echo, že tam co má být komín je díra apod. :(

Dost mi ti připomíná nešťastné balení edice Dying Light, kde nepoškozenost sošky při doručení se dala přirovnat k výhře v loterii. Ach jo, takové peníze za to chtějí, tak to nemají nechávat vozit PPL a má si to JRC rozvážet samo :( Jako útěchu mi prý mohou poslat alespoň hru, ať ji mám zítra, ale pro mě by bylo útěchou spíš mít edici nerozbitou a zabalenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď jsem si na ulámané pařáty vzpomněl. No, pokud to budou kontolovat a a do prodeje dají jen ty neponičené, je to velké plus jrc. Na druhou stranu i chápu ty, kteří edice nerozbalují a tímto pro ně ty edice klesají na hodnotě, ať už finančí nebo "morální".

 

Osobně jsem poslal před rokem bratranci k 50. narozeninám do usa litr slivovice v dárkovém skle speciálně udělaném a došlo bez poškození. A on si pak objednal basu šampusu ze sousedního státu a kromě jedné flašky mu došly všechny rozbité. Takže jde i o způsob balení, které vydavatel resi7 asi podcenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes jsem se byl kouknout v JRC na ten barák z CE edice pro Resident Evil 7. Pán mi říkal, že mu přijde, že se hodně liší CE edice pro USA a Evropu. 

Že mu z toho oficiálního unboxingu přišlo, že ta US verze je o dost detailnější a lépe udělaná. 

Musím říct, že po bližším prostudování si myslím to samé. 

Každopádně ty CE edice u JRC přišly cca. 4 až 6 kusů na prodejnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Steelbook k RE7 za 350, oproti vcerejsku uz pomalu zdrazuje :D

http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=6694353640&ref=recommend-box

edit: A tady nabizi dalsi - ted uz za 4 kila :D

http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=6694391700&ref=recommend-box

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak situace s rozbitými domečky edice RE7 je téma dne. V USA Gamestop pozastavil rozesílání edic, prozatím bez udání důvodu (že by i US edice měla tak špatné balení?), GAME v UK edice pro jistotu zrušíl úplně a vrací lidem peníze + 10 GBP bolestného. No to zase někde někdo něco pěkně posr** když navrhoval a chtěl ušetřit na balení. Teď to mají zpět i s úroky a akorát tak prodělají. Ach jo :blink:

http://www.eurogamer.net/articles/2017-01-24-game-cancels-resident-evil-7-collectors-edition-orders-due-to-broken-baker-mansion-statues

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu