Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

no to ani ne, vse se dalo koupit levne pres ebay jednu dobu. Jinak za Ellii jsem platil myslim 55 euro,ale je sealed. Nejlepsi bylo,kdyz byli vyprodany a xzone je zahadne vytahnul z prdele myslim 3ks za 1999 a ja je otocil za 8 tis na aukru a koupil si pandemic

Krasny casy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Martinoslav napsal:

Kdyby mel nekdo jeste steelbook, tak bych ho bral :) 

tak steelbook ma na 100% rowan,drak3go a ja a myslim,ze nikdo ho nepusti. Survival a pandemic ho mela stejny a survival byl i season pass,kde ho melo myslim cenu i vyuzit.

Pandemic ho mel taky,ale jen idiot by tu edici otevrel:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Na PS3 mám TLoU asi 10 verzí hry (hádám z hlavy, ale tak nějak to bude). Myslím dokonce, že jsem tu v té době dával do tohoto vlákna i fotku TLoU kolekce.

Jinak stejně jako Rowan mám i já Ellie edici na prodej, i Joel, i Survival a i steelbook remastered edice. Cením si jich ale mnohem víc, než tu padají ty cifry za ně, samozřejmě to mám všechno sealed :)

P.S. A ne, neprodávám svoji sbírku, mám to všechno 2x :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas kolegove sberatele. Dlouho jsem zvazoval ale nakonec pujde do prodeje moje Titanfall CE pro XBOX ONE. Je kupovana zde od Rowana, v celkem peknem stavu [sem tam odreny nebo lehounce natrzeny prebal krabice, a uvnitr je kousek polystyrenu ulomeny nicemene to si asi kazdy sberatel dokaze slepit pripadne poupravit...soska je naprosto v poradku, blueprint i certifikat pravosti soucasti. Artbook ani neni rozbaleny. Hra bohuzel chybi nicmene to je ta nejmensi starost...

Kdyby nekdo mel zajem napiste PM. Bohuzel je to moc velka krava abych si ji bral s sebou do Dubaje na to mam moc malo mista na palete. Mezi 19 a 23 unorem budu v Cechcach a budu schopen ji odeslat. Tak s tim pocitejte. Predem upozornuju ze cenu si predstavuji okolo 10 000 [samozrejmne jsem ochoten se dohodnout nebo zvazit pri vaznem zajmu a pripadnem osobnim odberu slevu]. Nepisu to proto aby se to rozvasnila diskuze o tom jakou ma nebo nema cenu ale abych predesel PM s nabidkami na 5000 apod. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj neměl by někdo zájem o Watch Dogs 2 - San Francisco Edition (PS4) Chybí pouze Digital Deluxe pack jinak v 100% jak edice tak disk a Figurka Watch Dogs 2 - Wrench (nová) +plakát a triko (velikost L nenošené, jenom špatně složené a zaházený běžným oblečením takže vypadá jak kdyby ho žvejkala kráva :huh:)

Cena je 3400kč včetně pošty.

Házím to sem (přednost sbětatelům), jinak to hodím normalně.

Důvod prodeje: I přes pěknou grafiku mě hra nevtáhla do děje a tolik mě to nebavilo, ikdyž sem se na to dlouho těšil. Z čeho nemám zážitek a požitek si nenechávám :)

IMG_9578.JPG

IMG_9580.JPG

IMG_9581.JPG

IMG_9584.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu