Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators

Tady něco z mých přírůstků nasbíraných za poslední dobu, při přesouvání do archivního skladu jsem se donutil vytáhnout foťák a udělat pár fotek, protože potom už bych je neudělal :)

  • Horizon Zero Dawn Collector's + Limited Edition
  • For Honor Collector's Edition Box + Gold Edice hry
  • Mafia III Collector's Edition
  • Resident Evil 7 Biohazard Collector's Edition
  • Uncharted 4 Libertalia Collector's Edition
  • Final Fantasy XV Ultimate Collector's Edition
  • Doom Collector's Edition
  • The Last Guardian Collector's Edition
  • Dishonored 2 Collector's Edition
  • Battlefield 1 Collector's Edition
  • Mirror's Edge Catalyst Collector's Edition
  • Socha Huntera v měřítku 1/6, Exclusive Puddle of Blood Version (limitovaná 1200 ks)

f9cdfb9e161b03060eb777edd6b512a3.th.jpg a71593c41ebc5cf86beb4d50706e1a5a.th.jpg 37b911755e0fa868b2e7f1727fd2298d.th.jpg bd37647b9f37fd10551d181edb3e87a3.th.jpg 22aaa9cad699dbe21c7313b0a649a398.th.jpg 54077e53f16117ef41102f4436f9961a.th.jpg 84ddc76a22d1e952dc0533ce9e3002e2.th.jpg 84c0d135bffe7f1cfd6ab69abbbcf19d.th.jpg

Socha Huntera je luxusní, dlouho jsem zvažoval, jestli vzít tuhle anebo Dioramu, nakonec jsem vzal Huntera a dobře jsem udělal :) Rozbalovat ji zatím nebudu, tak tady alespoň unboxing :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč vlastně  nerozbalujete..? To to opravdu sbíráte přednostně s úmyslem v budoucnu prodávat..? Já se zatím držím jenom u Earthbound na SNES a to jenom protože ta zabalená hra opravdu stojí kotel a mám i samotnou cartridge, takže stejně můžu hrát, jinak jsem to u ničeho nevydržel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://imgur.com/a/p1KWu

http://imgur.com/a/YX00G

všechno na prodej (vč. nelimit edic, hudby, filmů) :)

většina kompletní, a v dobrém nebo perfektním stavu

vzhledem k počtu věcí dělám fotky navíc jen v případě zájmu a pokud je s onou věcí něco špatně, díky za pochopení.

kdyžtak sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

... ještě k těm značením US/EU/DE verzí her. Právě jsem rozbalil US a EU verzi hry Mirror's Edge Catalyst. Taková blbost sice, ale koukněte na poměrně decentní značení a potisk US disku s hrou oproti EU verzi. Jakoby si u verzí pro Evropu nevěděli rady, jak mají ta loga a text poskládat. Na první pohled vcelku dobré, ale pak když vidíte, že u US verze nic nezasahuje do výřezu obličeje hlavní hrdinky .... no a k tomu opět to všudypřítomné, ohavné a opravdu zbytečně veliké logo USK.

95ba2409444049afbb53cdb894475168.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, sběratel napsal:

drak: Já vím, já vím, sleduju to, předem jsem si jí samozřejmě nafotit nechal, o JRC také vím, proto jsme se dohodli na řádném vycpání a zabalení, jde ale o to, že i kdybych si to zabalení nedomluvil předem, přijde někomu normální obmotat takovouhle nebo kteroukoliv jinou sběratelku vánočním balícím papírem a je*nout to na poštu..? o_O nehledě na to, že když jsem jí tedy otevřel, artbook je v němčině.. Nj ovládám ale do sbírky to moc tahat nechci, nevíte někdo ty artbooky v cz distribuci nebyly anglicky..? Má to být cz verze, tak bych nerad poslouchal další výmluvy, díky.

 

BTW: Nemá někdo navíc sběratelku witcher 3? Ideálně jednu z konzolových verzí, díky.

Playcentrum prodává sběratelky Witchera 3 na všechny platformy za 8999,-. Nebo napiš rowanoj, ten ti jí prodá za přátelských 25 tis. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu