Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na více disků


macros

Recommended Posts

sry, 4b53910 byl muj preklep, v xku mam samozrejme 4d.....jinak je fakt, TU jsem nestahoval (teprve dneska jsem se to s DLC na mafii naucil pouzivat :D)..a jeste me napadlo, ze MOZNA bude problem v podslozce (Mafia DLC mi nefungovala v podslozce a musel jsem tu slozku s TITLE hodit rovnou do 16x0)..tak zkusim kdyztak jeste toto..kazdopadne dekuju moc za rady, snad to uz nejak rozchodim

EDIT: vyreseno, DLC nejsou funkcni v podslozkach, vzdy musi byt slozka hry (TITLE, napr. slozka 4d53910) PRIMO ve slozce content/0000000000000000 pote jsou DLC funkcni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je tam, chová se to stejně, akorát je míň místa.

Měl bych ještě malý dotaz :-) Je pravda že u RGH fungují DLC jen na interním disku? Co kdybych měl externí disk zformátovaný pod FATX a nějak tam vytvořil ten content,to by nešlo? Zkoušel to vůbec někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim si nejsem jistej kazdopadne treba mortala jsem mel vyextrahovanyho z dvd a k nemu dlc postavy dotahany ty jsou umisteny content nuly atd podle id na internim mortal byl teda taky v contentu vcera jsem ho predelaval do god a mam ho na externim tak zkusim jak funguje hra na ext dlc na int, oboje na externim a hra na int dlc na ext dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by jen zajimala jedna vec s tim DLC jestli xbox nacte Dlc kdyz budou nahrany na ext.disku. Vim ze nekdo tu psal ze to nepujde ale ja myslim ze by to jit melo. Jeste nez jsem nemel Rgh a mel jen flash,tak jsem si mohl dvd2 forzy nainstalovat na flesku a vse bylo ok.Dvd2 forzy je dlc.Myslim ze oddil zformatovany pod FATX na externim disku by mel jit s dlc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ja to ted vyzkousel na hre L.A. Noire Complete Edition (4DVD).

Vsechny disky jsem z Iso vyextrahoval programem Isoextract...DVD1 jsem nahral na HDD do slozky: Games/L.A. Noire/Disc 1, DVD2 do: Games/L.A. Noire/Disc 2,...a tak dale...

A ve FSD se mi L.A. Noire ukazuje 4x. Da se to nejak opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Chtel bych se zeptat jestli byste sem nekdo nenapsal presnej navod krok po kroku jak se to ma udelat, i kdyz jsem tenhle topic cetl nekolikrat, tak to stale moc nechapu. Treba nevim jak zjistim jaky disk je dlc pro image browser a jaky je normal pro iso2go.

Jedna se mi o tyhle hry a nejak proste nevim jakym programem mam dane dvd konvertovat.

Forza 4

BF3

Max 3

The Witcher 2 Assassins of Kings

Batman Arkham City Game of the Year Edition

Dekuji moc vsem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat jestli byste sem nekdo nenapsal presnej navod krok po kroku jak se to ma udelat, i kdyz jsem tenhle topic cetl nekolikrat, tak to stale moc nechapu. Treba nevim jak zjistim jaky disk je dlc pro image browser a jaky je normal pro iso2go.

Jedna se mi o tyhle hry a nejak proste nevim jakym programem mam dane dvd konvertovat.

Forza 4

BF3

Max 3

The Witcher 2 Assassins of Kings

Batman Arkham City Game of the Year Edition

Dekuji moc vsem za radu

Je to sice asi posté, ale opakování matka moudrosti - Jak poznám jaký postup použít ?

1) Hra jede souvisle a v určitých místech si řekně o další disk aby pokračovala v ději (Rage3,Max Payne 3 ...) - použije se postup přes ISO2GOD a interní swap disků ve FSD

2) Hra má něco jako instalační a play DVD (Forza 4,BattleField 3,Batman:AA Goty) - použije se "DLC postup" kdy se instalační disk (DLC) rozbalí přes Xbox Image Browser na správné místo

Návod č.1 - Max Payne 3 (postup pro všechny hry co nejsou DLC, ale jsou to plnohodnotné disky - Rage ...)

0) Zaktualizujeme FSD na poslední verzi.Pokud jsme kdy v minulosti používali swap.xex plugin (multi.ini), tento vypneme, protože FSD už umí swapovat disky samo

1) Na PC si převedeme oba disky Maxe do GOD formátu pomocí iso2god, každý do oddělené složky

2) V xboxu vytvoříme na hdd složku kde bude Max třeba MP (pro typický příklad je tato v nadřazené složce složce Hry)

3) V MP dále vytvoříme podsložky Disc 1 a Disc 2 (důležité je to pojmenování Disc<mezera>číslo), takže to celé bude vypadat

Hdd:\Hry\MP\Disc 1\

Hdd:\Hry\MP\Disc 2\

4) Do těchto složek umístíme převedené disky 1 a 2 (pokud možno každou do toho správného)

5) Jdeme do nastavení FSD a v Content/Manage Game Paths přidáme cestu HDD:\Hry hloubku prohledávání třeba na 4 úrovně a dáme manuálně oskenovat

6) Pokud máme jistotu, že to funguje, můžeme druhý disk schovat z výpisu ve FSD tím, že druhý disk ve FSD vybereme a dáme Move to No Section

Princip řešení pro pochopení co děláme - FSD díky adresářové struktuře a nastavenému skenování na složce MP ví, že v ní jsou další dva disky a tyto přepne když je potřeba.

Prosím aby to někdo další otestoval jestli je návod blbuvzdorný, umístím ho do extra tématu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych to udelal jednoduseji

0.FSD 2.2 725

1.prevedu oba disky pres iso2god

2.vzniklou slozku s id hry nakopiruji do content/0000000000000000

3.hraju

A takhle ti to u Maxe funguje ? předpokládám díky tomu, že v iso2god je zaškrtlá volba "auto rename multi disk games" čimž to spojí dohromady pod jedno title id ? Protože to se pak pomocí FSD nic nepřepíná, je to narvané v jedné složce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A takhle ti to u Maxe funguje ? předpokládám díky tomu, že v iso2god je zaškrtlá volba "auto rename multi disk games" čimž to spojí dohromady pod jedno title id ? Protože to se pak pomocí FSD nic nepřepíná, je to narvané v jedné složce

fsd to vidi normalne jako dva disky a swap s tim taky nema problem

sory za dva posty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me neni.. to musis poznat sam, ale staci na to i obycejna uvaha.. treba mass effect - reknu si zadny dlc nevyslo, a hra je to proste na 2 herni dvd, kdezto forza je jedno dvd hra, a druhy chce nainstalovat na disk, coz znamena ze si z toho vytahnes jen urcitej obsah

ale plnohodnotnej disk je treba:

dead space 2

mass effect 2,3

max payne 3

rage

a hry ze kterejch si vytahnes jen slozku content sou:

forza

battlefield

urcite jich je vic ale nevzpomenu si..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu