Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na více disků


macros

Recommended Posts

Takze dnes jsem zkusil previst Forza 4 muj postup.

1dvd jsem prevedl iso2go vlozil jsem ho do adresare Forza 4/disk 1/god format

2 dvd jsem prevedl xbox image browser vyslo mi content a dal jsem ho do adresare Forza 4/disk 2/to co bylo v contentu bez 16 0 jelikoz to ukladam na externi disk

Hra se mi v pohode jako 1diskova objevi ve FSD a jde i spustit hraju a pak kdyz jsem v menu Forzy chtel dat naistalovat disk 2 tak mi xbox ukazal fatal crash a hra se dostala do fsd

Nevite co delam spatne? Nebo je to tak dobre a ve hre uz je disk 2 automaticky naistalovany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyz ti to vyjede pres ten iso2god tak to ma ciselnou slozku 4D530910 a v ni mas slozky 00007000 a v ni je to dvd 1 a ty musis vytvorit v te slozce 4D530910 slozku 00000002 a do ni das ten content z dvd 2

Aha takze to dam jen do 1 slozky vse jestli jsem te dobre pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano já mám jednu složku 4D530910 a v ní mám složky 00000700 (dvd 1) a mnou vytvořenou složku 00000002 (obsah složky content z dvd 2)

Tak mi to bohuzel nefunguje, i kdyz to mam stejne jako ty.

Opet Fatal crash, kdyz jsem dal instalaci 2disku ve hre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám dotaz, mám xbox jen s 4gb vnitřní paměti, takže když si tam chcu dát 2. DVD u Forzi 4 jako dlc, tak se mi tam teď nevleze. Zkoušel jsem to řešit tak že jsem použil USB kličenku naformátoval ji v xboxu na ten FATX nebo jak se to jmenuje ten xbox formát, jakoby DLC soubory na flashku hodil přes program horizon, kde se v pohodě zobrazují, ale xbox mi je ne a ne najít a zobrazit, to stejný například program XM360, ten ale vůbec nevím jestli tu flashku prohledavá. Dá se to teda nějak vůbec řešit přes tu flashku a nebo si musím sehnat interní HDD, ptž všechny ostatní hry mám na externím 500gb HDD a tohle pak budu muset řešit u BF3 a podobně, že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauvec:) ...taky by mě zajímalo, jestli jdou DLC nějakým způsobem rozjet na ext. HDD. Mám dělanej RGH od xmoda - mimochodem, velké dík, vše běží jak na drátkách, ale tohle mě pořád trápí...Jak DashLaunch, tak FSD a např rozjetí XBLA her chodí, ale jakmile chci dát do Forzy nějaká nová vozítka, tak jsem v koncích..:( ...mám na svém 320gb HDD hry + ještě 16gb FATX oddíl vytvořený přes Xbox, ale pokud to hodím do složky "content" tam, tak to bohužel nejde..:( Mám BB Jaspera s 256mb volné paměti a už, když tam xmod potřeboval dát FSD a DashLaunch, tak to byla bída..To vážně není jiná možnost, než si pořizovat int. HDD?

Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
zadny multi se uz nevytvari swap je obsazen ve fsd novejsich verzich multi ini uz neni treba a forza nemi multi diskova hra na dvd 2 je dlc pro tu to uz vubec neplati

dobře tedy, mám hru Max Payne 3. Od poloviny hry po mne chce 2. disk. Jak to udělám, když hraju pouze z externího disku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych nepouzival imgbrowser nevidim v tom zadnou vyhodu ba naopak jedine kvuli cestine jinak na maxe bych pouzil iso2god se zaskrtlym atorename multi disc games prekonvertujes nakopirujes do content hrajes prehazovani funguje spolehlive spustit to jde obema dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych nepouzival imgbrowser nevidim v tom zadnou vyhodu ba naopak jedine kvuli cestine jinak na maxe bych pouzil iso2god se zaskrtlym atorename multi disc games prekonvertujes nakopirujes do content hrajes prehazovani funguje spolehlive spustit to jde obema dvd

udelal jsem to, jak pises, ale v pulce hry mi vzdycky vyskoci insert disc 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim snad verze 2.2 nebo jak to je... ale udelal jsem to, jak jsi psal... ve freestyledashi jsem na to kliknul, hra se spustila a porad po mne chtela disk... takhle mi to iso2god ulozilo na exterak...

post-56434-14687161193524_thumb.jpg

ve freestyledashi jsem exterak otevrel a kliknul jsem na soubor... hra se spustila, ale chtela druhy disk :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, místo id jsem tedy napsal číslo hry, tak, jak mi ho vyhodilo iso2god a stále to nejde, připojim hdd k xboxu, otevřu freedash a pořád nic... freestyle dash nemám nainstalovaný na hdd v xboxu, snad to nevadí... už si fakt nevím rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč ti to tak dlouho trvá to pochopit . Jestli ti to samo nepřehazuje , tak si myslím že hlavní důvod je ten že disky nemáš očíslované , aby to FSD dokázal sám přehazovat . Kdyby jsi si pořádně přečetl všechny příspěvky , tak se ani nemusíš dotazovat . Důležité je to jak to napsal xmod zde :

http://console-forum.net/tema/133078-jak-na-vice-disku/page7 , příspěvek č. 64

Já mám všechny hry převedené XboxImageBrowserem ( kvůli češtinám ) a funguje to perfektně tak , že mám na HDD ( je to jedno jestli to máš vše na exteráku ) složku GAME a v ní každou hru ve zvlátní složce . Když to jsou vícediskové hry , tak každý disk je v jiné složce - liší se jen tím že jako poslední v názvu je napsané číslo disku ( s mezerou ) . Na př.:

RAGE DISC 1

RAGE DISC 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda jaka ta cesta ma byt ? a muzou ty soubory byt v jedne slozce tak, jak je mám já ?

mam to upne stejne jako ty jak mi to vyhodil iso2god akorat spravne zarazeny content/0000000000000000/5454086B/00007000/to co mas ve screenu v jedny slozce je to proto ze si mel zaskrtly autorename multidisc games takze je to slouceny v jedny slozce pod jednim id v pripde iso2god je to spravne a funguje to jedno z jakyho hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to upne stejne jako ty jak mi to vyhodil iso2god akorat spravne zarazeny content/0000000000000000/5454086B/00007000/to co mas ve screenu v jedny slozce je to proto ze si mel zaskrtly autorename multidisc games takze je to slouceny v jedny slozce pod jednim id v pripde iso2god je to spravne a funguje to jedno z jakyho hdd

Tak mi teda vysvětli, proč to nejde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu