Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na více disků


macros

Recommended Posts

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takže freestyle dash začal disky konečně sám měnit problém je, že když po vyskočení nápisu enter disc 2 začne xbox loadovat druhou složku s hrou, tak se hra chová, jako by byl vložen opět ten samý disk, vyskočí titulky na začátku a hra mne hodí do menu... už fakt nevím co s tím :-(((

je to divný, zkoušel jsem i jiné freestyle dashe, ale nefunguje to... nemám problém zadat cestu ke hře, ale zlobí to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Dejde tu někdo prosím funkční odkaz na swap.xex

Nic takového nepoužívat,je to zastaralá metoda, která fungovala ještě do vydání FSD 2.x který už pak toto dělal interně.Naopak když ten plugin i tak nahraješ, uděláš bordel v tom jeho interním přepínání a nepůjde ti nic. FSD 2.2 mění disky sám,má tuto funkcionalitu už zabudovanou interně a plugin swap.xex nepotřebuje dopředu nahrávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve složce games mám udělat novou složku s názvem hry a v té složce další 2 složky s názvem Disc 1 a Disc 2 nebo můžu rovnou v games udělat dvě složky např. Max Payne 3 Disc 1 a Max Payne 3 Disc 2 ??

Zde jsem to popsal celé - musí to být jen Disc x, nic jiného.Aktuální postupy jsou posány zde

http://console-forum.net/tema/147439-jak-na-vice-disku-aktualni-postupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu