Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Děkuju :) . No naštěstí sem měl tu noc noční :D takže mě zachránila práce :))). No na live raději nepolezu no ). Sakra to si ani origo ted na live nezahraji :(

Takže teď ti pálenky jedou? Zkoušel jsi už nějakou? Já mám rozehranýho batmana, naposledy jsem byl na live ve 3 hodiny odpoledne 16.11 a teď se to tam bojím dát, protože nevím přesně čas, kdy se nová dae tabulka začala nahrávat. Kdy jsi byl ty asi tak zhruba naposledy připojen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže teď ti pálenky jedou? Zkoušel jsi už nějakou? Já mám rozehranýho batmana, naposledy jsem byl na live ve 3 hodiny odpoledne 16.11 a teď se to tam bojím dát, protože nevím přesně čas, kdy se nová dae tabulka začala nahrávat. Kdy jsi byl ty asi tak zhruba naposledy připojen?

Aktualizace měla být někdy v noci mezi 16 a 17, takže pokud tomu tak opravdu je a ty jsi byl ve 3 hodiny odpoledne, neměl bys ji tam ještě mít. Ovšem jestli se této informaci dá věřit to je otázka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem otestoval tento zpusob viz dole . Funguje akorát je blbé že musíte mít stále připojenou usb Flashku, zatím mi šla pouze hra Gears of War ,Forza 4 ani Batman ne.

ok first dissconnect the xbox from online (remove the ethernet cable)

i'm not sure if this helps but do this just encase goto my xbox stup memory and hit lb rb x lb rb x

now clear the cache from all memory units

now get a flash drive and format it for xbox360 use

download party buffalo

now select your drive and goto the cache folder

now goto xbox update center (google it) and search for the xbgd you wish to play

ALSO i dunno if this helps but i'm on the beta dashboard (i can't connect online cause i installed it via usb)

i hope this helps sorry if it dosen't it worked for me

CONFIRMED WORKING:

batman arkham city

gears of war 3(use tu1 don't use the nov 17th update)

sonic generations

skyrim

saints row 3

dark souls

rage

mw3 (don't use the latest update)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem otestoval tento zpusob viz dole . Funguje akorát je blbé že musíte mít stále připojenou usb Flashku, zatím mi šla pouze hra Gears of War ,Forza 4 ani Batman ne.

ok first dissconnect the xbox from online (remove the ethernet cable)

i'm not sure if this helps but do this just encase goto my xbox stup memory and hit lb rb x lb rb x

now clear the cache from all memory units

now get a flash drive and format it for xbox360 use

download party buffalo

now select your drive and goto the cache folder

now goto xbox update center (google it) and search for the xbgd you wish to play

ALSO i dunno if this helps but i'm on the beta dashboard (i can't connect online cause i installed it via usb)

i hope this helps sorry if it dosen't it worked for me

CONFIRMED WORKING:

batman arkham city

gears of war 3(use tu1 don't use the nov 17th update)

sonic generations

skyrim

saints row 3

dark souls

rage

mw3 (don't use the latest update)

Prosím udělej návod v češtině. Já tomu nerozumim a překladač to přeloží mizerně. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoj Xbox od sítě (odpojit síťový kabel ).

Jdi na položku memory a smaž Cache u všech jednotek.

Připoj USB Flash disk a nech ho naformátovat pro Xbox.

Stáhni si program Party Buffalo.

Připoj Flash k PC zapni program Party Buffalo.

V programu klikni na file open-Device Selector.

Vyber připojený Flash disk.

Do souboru Cache nakopíruj soubor, který si stáhnul na

stránce http://www.xbuc.net/ např. Gears of War 3

ukonči program (File-exit)

Připoj Flash k Xboxu

Zapni hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoj Xbox od sítě (odpojit síťový kabel ).

Jdi na položku memory a smaž Cache u všech jednotek.

Připoj USB Flash disk a nech ho naformátovat pro Xbox.

Stáhni si program Party Buffalo.

Připoj Flash k PC zapni program Party Buffalo.

V programu klikni na file open-Device Selector.

Vyber připojený Flash disk.

Do souboru Cache nakopíruj soubor, který si stáhnul na

stránce http://www.xbuc.net/ např. Gears of War 3

ukonči program (File-exit)

Připoj Flash k Xboxu

Zapni hru

Ma to uz nekdo odzkouseny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to funkční. Podařilo se spustit Modern Warfare 3. Jen je třeba najít správnou verzi Media-ID. Ale třeba AC Revelations nejde protože ta verze kterou tam mají možná nesouhlasí s tou co mám. Třeba ji tam doplní. Kdyby to alespoň takto šlo tak by to bylo dobré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAkže moment nechápu :D...

Mám ještě 1.9 lt a žádnou z XGD3 her sem tedy nehrál...(na reflash jsem plánoval jít po novém dashboardu)flag nejspíš mám už 1 a půl roku ale když už mě MS zabanoval tak mi to za týden z omluvou a dárkem zrušil...co to teď tedy pro mne znamená?čekat co bude..pak reflash že?...

btw co ''cca'' bude? nějaký nový flash?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to funkční. Podařilo se spustit Modern Warfare 3. Jen je třeba najít správnou verzi Media-ID. Ale třeba AC Revelations nejde protože ta verze kterou tam mají možná nesouhlasí s tou co mám. Třeba ji tam doplní. Kdyby to alespoň takto šlo tak by to bylo dobré

jak zjistím tu verzi Media-ID ??? (MW3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAkže moment nechápu :D...

Mám ještě 1.9 lt a žádnou z XGD3 her sem tedy nehrál...(na reflash jsem plánoval jít po novém dashboardu)flag nejspíš mám už 1 a půl roku ale když už mě MS zabanoval tak mi to za týden z omluvou a dárkem zrušil...co to teď tedy pro mne znamená?čekat co bude..pak reflash že?...

btw co ''cca'' bude? nějaký nový flash?

Trochu zobecním odpověď.

Podle mě to znamená to, že teď samozřejmě budeme čekat jak se situace vyvine. Dál si myslím že to bude probíhat tak jak tomu bylo u předchozích DB a AP25 hrách, tedy jakmile se zprovozní ABGX, bude možno každou hru opatchovat. Otázka je jestli to opravdu bude fungovat, protože tabulka AP25 kontrol je u každého jiná a kontrola probíhá individuálně pro každou konzolu a hru. Myslím že to jen znamená nový algoritmus kontrol, který je potřeba prolomit. Ale kdo ví, třeba už si žádnou pálenou hru nikdy nezahrajeme :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu zobecním odpověď.

Podle mě to znamená to, že teď samozřejmě budeme čekat jak se situace vyvine. Dál si myslím že to bude probíhat tak jak tomu bylo u předchozích DB a AP25 hrách, tedy jakmile se zprovozní ABGX, bude možno každou hru opatchovat. Otázka je jestli to opravdu bude fungovat, protože tabulka AP25 kontrol je u každého jiná a kontrola probíhá individuálně pro každou konzolu a hru. Myslím že to jen znamená nový algoritmus kontrol, který je potřeba prolomit. Ale kdo ví, třeba už si žádnou pálenou hru nikdy nezahrajeme :lol:

Tak ta poslední věta ...:D...když už by nic nebylo tak je tu RGH .)

Mě šlo hlavně o to jestli jsem teĎ ve stejné situaci jako vy vesměs...akorát můžu na live :d...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O ban nejde, jde o to, že máš taky aktualizovaný dae.bin a při pokusu spustit AP25 hru ti to už asi jiný flag než máš teď nedá, ale hru si nezahraješ. A pokud bys udělal LT 2.0, ani XGD3 AP25 hru si nezahraješ.

ok...takže čekat na nejspíš novej flash/patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu