Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uf konečně to JEDE !!!! Tak snad konečně dneska to AC Revelations dokončim. Pro správné skopírování souboru používejte program HORIZON ten pracuje na výbornou, už žádné mazání Title Update z flashky.

Návod

64906538.png

59404054.png

22941984.png

A uložit na flash disk

a mas ten programek? na netu nic o takovym programu neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://download.cnet.com/Horizon/3000-2130_4-75452078.html odsud mam ten programek,jinak pise mi to error invalid signature type detected for the loaded package. Halting reading . Please make sure the file is a valid xbox 360 content package. ,prelozeno v google neplatný podpis zjištěný typ pro načtení souboru. Zastavení čtení. Ujistěte se, že soubor je platný Xbox 360 obsah balení. tak nevim proc no zkus a dej vedet jesi ti to funguje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem to se Skyrim a vždy asi po dvou minutách to napíše, že se nepodařilo autorizovat disk, dělá vám to taky ?

//: Aha tak mi to samé dělá i MW a AC:R

Tak stačilo hru smazat z HDD teď zkusím znova nainstalovat a uvidím jestli to taky půjde.

//: jede jen z DVD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj jenom bych se chtel zeptat mam slim xbox dnes sem si koupil hardisk a kdys nainstaluju nakou hru s xdg3 tak minutu mi hraje a pak my to vyhodi chybu failed autorized dysk abez disku me hrajou fsechny hry tak nevim jestli mam spatny hdd mam Dash 14686 beta na live vubec nechodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu