Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odpojte si flashnutú konzolu z Xbox Live!


Sterner Regnix

Recommended Posts

a jak ti to jede ¨? nechodis na live napis a ja se poseru :D

psal jsi ze ti jedou vsechny hry krom AP25 ? tak co tady meles ze ti jede vse :D

Psal jsi jestli někomu jede AC Revelations a to je format xgb3.Ty mi jedou všechny.Hry s ochranou ap2.5 jsou ještě starý formát xgb2 a ty nejedou.Stačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam tu nové informace co píše c4eva: vypada to zatím velmi dobře ;)

iXtreme LT+ v3.0 is on the way! Yesterday, having revealed to the team an idea for countering the recent dae.bin/AP2.5 update, c4eva has today confirmed that he has in fact completely done away with the need for dae.bin/AP2.5 data. Although it’s early stages, c4eva has successfully completed several tests which validate this new method and classified his solution as the “silver bullet” for AP2.5. Rather than using captured challenge results each time the dae.bin changes, the new method builds a complete set of profile data for each disc and works for all AP2.5 challenges, regardless of how the dae.bin is changed. As a result, the format of backup ISOs will be changing as the AP25 replay sector will no longer be included and the profile data will instead take its place. Though c4eva noted that it will take some development time as it’s not a quick fix, both he and the team will now be putting their full efforts behind bringing this solution to life in the form of new versions of iXtreme LT+, Xbox Backup Creator, and abgx360.

link:http://c4evaspeaks.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novej flash ? neni to blbost vydat tedka novej flash kdyz este nebyl ten velkej update ? to si ted nechaj lidi flashnout xbox a za tyden muzou zase protoze se nevi co ten dashboard stim flashem znova udela... proc jednoduse nehrat hry co zatim jdou a pockat tu chvili na novej dashboard a pak se uvidi co dal kdyz je nekdo nedockavej tak at si da RGH a ma klid keci ze zase nove flash atd tak hrajte originalky a mate to lepsi myslim ze 400 za flash neni moc kdyz prepoctu ze jedna hra stoji od 1000-2000 (novinka) takze asi takhle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novej flash ? neni to blbost vydat tedka novej flash kdyz este nebyl ten velkej update ? to si ted nechaj lidi flashnout xbox a za tyden muzou zase protoze se nevi co ten dashboard stim flashem znova udela... proc jednoduse nehrat hry co zatim jdou a pockat tu chvili na novej dashboard a pak se uvidi co dal kdyz je nekdo nedockavej tak at si da RGH a ma klid keci ze zase nove flash atd tak hrajte originalky a mate to lepsi myslim ze 400 za flash neni moc kdyz prepoctu ze jedna hra stoji od 1000-2000 (novinka) takze asi takhle :D

myslis si, ze tomu rozumis vic nez c4eva? To asi ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsal sem nekde ze tomu rozumim nebo neco ? to ubec jen rikam jak to je ... takhle vydali taky flash lt 1.91 a za tyden byl hnedka lt 2.0 a ted po chvili vydaj lt 3.0 a kdyz ten novej dashboard zase neco zmeni tak bude zas novej flash proto je logicky pockat na update a pak udelat fimware aspon me to prijde logicky a ne delat custom fimware aby mohl microsoft zase zmenit neco v tom update a vsichni zase museli na reflash ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám takový dotaz, hraju vždy offline, až když dohraju, tak občas pustím xbox live. 17.11. jsem hrál dopoledne na LT+2.0 AC Revelations (offline), po skončení jsem vyndal disk a podíval se na chvíli xbox live (na demoverze etc.). Dneska jsem chtěl hrát AC Revelations (opět offline), ale už jsem dvd nespustil (dvd disc unsupported). XVal mi ukázal ban na konzoli. Myslíte, že se jedná o offline ban a půjde odstranit nebo uz MS při mém posledním připojení na Live (nehrál jsem žádnou hru, jen jsem prohlížel dema a stahoval) označil mou konzoli? Od té doby jsem na online nebyl a čekám jak se celá věc vyřeší. Nikdy jsem nehrál online, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radek1993: Tak mezi LT+ 1.91 a LT+ 2.0 rozhodně nebyl týden, to spíš měsíc. Každopádně c4eva nepíše nic o tom, že to zítra vydá, právě naopak, mluví se tam o tom, že to ještě chvíli potrvá, dokončit to, takže si rozhodně nemyslím, že LT+ 3.0 vydají dřív, než vyjde nový dashboard :)

Vychos: O aktuálním řešení pro ty, co mají LT+ 2.0 a silent update tam není ani slovo. Jen se tam píše, že pro hry pro LT+ 3.0 bude třeba nový backup creator a abgx a nejspíš bude třeba všechny hry znovu ripnout a přepálit. Zatímco teď backup creator na DVD se hrou přidává odpovědi na požadované AP2.5 challenges (podle aktuální DAE tabulky), bude se místo toho na DVD přidávat jakýsi profil DVDčka, který umožní dopočítání úplně všech odpovědí na možné AP2.5 challenges. Takže se v podstatě změní formát zálohovaných disků.

Kdyžtak tady je krásný FAQ o tom, co vlastně přesně je AP2.5 a proč to není jen tak, obejít to.

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=728912

Dussanek: S nejvyšší pravděpodobností ban nastal, když ti nešel spustit AC: Revelations. Flag je ve znění "AP 2.5 challenge failed", že? Takže by to měl být offline flag a když zůstaneš dál offline, tak by měl jít odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, flag tam bude, kontroloval jsem to přes XVAL a hodilo mi to AP 2.5 challenge failed. Nikdy nehraju online a jak jsem psal, tak jsem dohral normalne AC Revelations, pak je vyndal, sel na live, kouknul se po demoverzich a vypnul konzoli. Dneska jsem si chtel zahrat (celou dobu jsem byl offline) a AC Revelations i Battlefield 3 mi napsaly Disc is unsupported. Na live jsem už nešel a udělal jen kontrolu přes XVAL. Chci se zeptat, jak ten flag se da odstranit? To musi mit muj flasher zalohu NAND nebo bude upravovat hodnoty nekde v secdata.bin? Zatim na live nepolezu. Myslim si taky, ze je oznacena konzole offline, kdyz nehraju online a od te doby jsem nebyl na live. Ten "disc is unsupported" mi to hodilo offline. Ale nemam moc zkusenosti, tak kdyz tak sorry za hloupe otazky. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, flag tam bude, kontroloval jsem to přes XVAL a hodilo mi to AP 2.5 challenge failed. Nikdy nehraju online a jak jsem psal, tak jsem dohral normalne AC Revelations, pak je vyndal, sel na live, kouknul se po demoverzich a vypnul konzoli. Dneska jsem si chtel zahrat (celou dobu jsem byl offline) a AC Revelations i Battlefield 3 mi napsaly Disc is unsupported. Na live jsem už nešel a udělal jen kontrolu přes XVAL. Chci se zeptat, jak ten flag se da odstranit? To musi mit muj flasher zalohu NAND nebo bude upravovat hodnoty nekde v secdata.bin? Zatim na live nepolezu. Myslim si taky, ze je oznacena konzole offline, kdyz nehraju online a od te doby jsem nebyl na live. Ten "disc is unsupported" mi to hodilo offline. Ale nemam moc zkusenosti, tak kdyz tak sorry za hloupe otazky. Diky

No vždyť jsem ti na to už odpověděl, že je to s nejvyšší pravděpodobností offline flag, nemusel jsi znovu psát to, co jsi už jednou napsal :D Napiš nějakýmu známějšímu flasherovi tady na foru a domluv se s ním, koukni třeba v inzerátech, já se v unflagu neorientuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Rád bych se zeptal na jednu věc hraju pouze offline a konzoli jsem připojenou k netu neměl když měl probíhat tento zásadní tichý update.Pokud se mi update neprovedl pujdou mě i nadále všechny hra co šly doteď?Včetně XGD3 atd. ?

Ano půjdou. Pokud na konzoli nebyl proveden silent update (od noci 16.11.), nic se na dosavadním způsobu hraní nemění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se zeptal na jednu věc hraju pouze offline a konzoli jsem připojenou k netu neměl když měl probíhat tento zásadní tichý update.Pokud se mi update neprovedl pujdou mě i nadále všechny hra co šly doteď?Včetně XGD3 atd. ?

Pokud jsi se v té době ani po ní k live nepřipojil , tak se ti nic nezměnilo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf konečně to JEDE !!!! Tak snad konečně dneska to AC Revelations dokončim. Pro správné skopírování souboru používejte program HORIZON ten pracuje na výbornou, už žádné mazání Title Update z flashky.

Návod

64906538.png

59404054.png

22941984.png

A uložit na flash disk

udělám vše podle návodu, ale na konci mi to nejde uložit, protože mi to nenabídne cílovou složku pro uložení.... kde asi dělám chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi prosim vas.ja to tady ctu a mam v tom chaos drobet.ja mam konzoli asi 10 dni pric zrovna u flashera.takze kdyz jse my ted vrati a nepripojim ji k netu tak muzu klidne hrat vsetky ap 25 a xgd3 hry?treb skyrim nebo AC revel. dekuji za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ked som bol tieto posledne dni na LIVE tak to mam uz asi zbytocne si dat flashnut konzolu na LT + 2.0 ? , da sa nejako zistit ci mi konzola stiahla ten tichy update ? az zbytocne neplatim za flash LT + 2.0 , sice chcem hrat len ofline ale ked mi nepojdu AP hry tak mam zbytocne davat flashovat konzolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ked som bol tieto posledne dni na LIVE tak to mam uz asi zbytocne si dat flashnut konzolu na LT + 2.0 ? , da sa nejako zistit ci mi konzola stiahla ten tichy update ? az zbytocne neplatim za flash LT + 2.0 , sice chcem hrat len ofline ale ked mi nepojdu AP hry tak mam zbytocne davat flashovat konzolu

staci nahrat tittle update a frci to napohodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu