Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dělám někde chybu ?


adioflip

Otázka

Ahoj, chci se zeptat, mám hacknutou ihas a flash 2.0, přes to mi jdou jen dvě hry: Forza 4 a Gears 3... Pálil jsem i assassins creed relevation + skyrim a obojí nejde... u skyrimu hra normálně naběhne, začne normálně kampaň a jedu na povoze, dojedu do nějakého tábora a povozy jedou stále proti zdi, je tam bug nebo nevím co... u assassina hra ukáže ikonku hry, ale když se hra spustí, je jen nekonečná tma... oboje hry nejdou nahrát na hdd v půlce vyskočí error, že disk je nečitelný... médium v ihas je MKV 0300, používám tedy v imgburnu (nejnovějším) OPC a vypaluji 4x a hry takto nejdou... komentáře u her přitom byly, že hra skvěle funguje atd... dělám snad někde při vypalování chybu ? je rozbité ISO a dá se nějak opravit ??? díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, chci se zeptat, mám hacknutou ihas a flash 2.0, přes to mi jdou jen dvě hry: Forza 4 a Gears 3... Pálil jsem i assassins creed relevation + skyrim a obojí nejde... u skyrimu hra normálně naběhne, začne normálně kampaň a jedu na povoze, dojedu do nějakého tábora a povozy jedou stále proti zdi, je tam bug nebo nevím co... u assassina hra ukáže ikonku hry, ale když se hra spustí, je jen nekonečná tma... oboje hry nejdou nahrát na hdd v půlce vyskočí error, že disk je nečitelný... médium v ihas je MKV 0300, používám tedy v imgburnu (nejnovějším) OPC a vypaluji 4x a hry takto nejdou... komentáře u her přitom byly, že hra skvěle funguje atd... dělám snad někde při vypalování chybu ? je rozbité ISO a dá se nějak opravit ??? díky ;-)

Vypni to OPC a vypal to na 2x a uvidis,ze to pojde.

A disk je Disc ID: MKM-003-00,alebo palis na nieco ine ako verbatim?

Mal som stejny problem a pomohlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vypni to OPC a vypal to na 2x a uvidis,ze to pojde.

A disk je Disc ID: MKM-003-00,alebo palis na nieco ine ako verbatim?

Mal som stejny problem a pomohlo to.

pálim na verbatim DVD + R DL (made in india) právě jsem vypaloval Gears of War 3 rychlostí 2.4 bez OPC a flasher mi řekl, že když dám OPC a vypálim 4x, tak to pojede, že se všechny hry s MKM 003 se musí takto vypalovat a od té doby mi nic nejede, tak já nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pálim na verbatim DVD + R DL (made in india) právě jsem vypaloval Gears of War 3 rychlostí 2.4 bez OPC a flasher mi řekl, že když dám OPC a vypálim 4x, tak to pojede, že se všechny hry s MKM 003 se musí takto vypalovat a od té doby mi nic nejede, tak já nevím...

A to Gears of War 3 ti nejde?A to OPC je dobre iba na to ked chces palit rychlejsie na mkm 003 mediach,robi to kalibraciu laseru,ale ked to nechas na 2x bez OPC tak to nicomu nevadi a xbox to cita bez problemou.Ak to vypalis 4x niektore mechaniky maju problemy to precitat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A to Gears of War 3 ti nejde?A to OPC je dobre iba na to ked chces palit rychlejsie na mkm 003 mediach,robi to kalibraciu laseru,ale ked to nechas na 2x bez OPC tak to nicomu nevadi a xbox to cita bez problemou.Ak to vypalis 4x niektore mechaniky maju problemy to precitat.

to Gear of War jsem rozeběhnu, až když jsem zapnul OPC a vypálil to 4x, předtím jsem to páli 2.4 bez OPC a hra naběhla, ale běžela kampaň jen asi 5 vteřin a mělo to otřesnou grafiku, pak se to seklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tady dávám ještě obrázek z kontroly disku. připomínám, že dvd soubor i layerbreak je správný, ihas124 správně flashnutá i firmware mám 2.0

[ATTACH=CONFIG]15038[/ATTACH]

Ty Verbatimky Made in India jsou problémový - všem co to chodí bez potíží pálí na Singapore tak možná ještě zkus jiný paklík médií. Já jedu na Singapore bez OPC rychlosti 2,4x a zatím ani jeden zmetek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty Verbatimky Made in India jsou problémový - všem co to chodí bez potíží pálí na Singapore tak možná ještě zkus jiný paklík médií. Já jedu na Singapore bez OPC rychlosti 2,4x a zatím ani jeden zmetek.

každej doporučuje jiný verbatimky... já už se na to... :-( to je hrůza, v životě jsem nezničil ani jedno dvd a od nový ochrany se to jenom ser*... kdyby byly špatný komentáře u stahovanejch her nebo cokoliv jinak, tak to pochopim, ale vše dělám správně... každopádně to musí být špatně vypálený, protože 2. vrstva háže error v img... řekněte mi, jaký nový XGD3 hry máte pálený a jakým způsobem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Odzkoušeny Bf3,Forza 4,Batman,Skyrim,Nfs Run,Cod:MW3 vše na Verbatim Singapore,páleno 2,4x bez OPC na Liteon ihas124 na Win XP Imgburnem 2.5.6.0 Fakt nevím co zkusit tu vypalovacku jsem flashoval dalším pěti lidem a všichni zcela bez potíží.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odzkoušeny Bf3,Forza 4,Batman,Skyrim,Nfs Run,Cod:MW3 vše na Verbatim Singapore,páleno 2,4x bez OPC na Liteon ihas124 na Win XP Imgburnem 2.5.6.0 Fakt nevím co zkusit tu vypalovacku jsem flahoval dalším pěti lidem a všichni zcela bez potíží.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

no, já jsem četl a četl na zahraničním fóru a tam jsem zjistil, že to může blbnout tak, jak popisuji výše, ale jen pokud se použije rychlost 6x a vyšší... dál jsem se dočet, že MKM media jsou v burner max chybně označena a proto to taky může blbnout... víš, mne běží forza bez OPC 2.4x, sice nejde první disk nahrát na HDD, ale běží a nepadá... kdyby ovšem Gears of War 3 nefungoval při 2.4x bez OPC, tak bych ho podle rady flashera vůbec 4x s OPC nepálil... taky mám ihas 124

dál jsem taky našel toto nastavení, které prý funguje také... já našel skoro na každou vypalovačku ihas i jiný nastavení IMG...

http://www.ixtreme.net/open-forum/17835-how-i-burn-check-xgd3-back-ups-using-imgburn-2-5-6-0-kprobe-2-a.html

jeden uživatel mi psal, že má stejný problém a nepomohlo, i když změnil layerbreak na druhou variantu začínající číslem 20...

třeba je chyba někde jinde... není nutné nějak ještě jinak nastavit IMG burn nebo mechaniku nebo cokoliv jiného ? používám Win7, třeba je někde zakopanej pes, protože každá hra co vypaluju je fakt loterie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže, na internetu jsem našel dalšího co má stejný problém, ale ten byl vyřešen - buffer nastaven na 512mb, force hyper tuning a online hyper tuning zaplé s OPC a po každém vypálení OPC v IMGburnu vymazat, vyzkouším a dám vědět ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám podobnej problém. Hele, kde se vypíná to OPC? Ty Verbatimky mě serou, nemělo by to bejt ♥♥♥♥♥ dělaný podle stejný normy ať už je to z číny nebo z prdele když už za to chtěj dvaapůlnásobek ceny normál médií? Taky jsem zjistil, že ten pakl co jsem koupil je z indie, to tak můžu tý prodavačce nacpat do prdele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam problem koupil jsem si novy xbox 360 slim a nechal si pres xbox live obnovit svuj profil ale neco to po me chtelo nejaky update no a ted mi nechcou najet nove palene hry napr. NFS The Run nebo Assassins creed Revalations Gears of war 3 a ani call of duty MW3 ukazuje mi to ze to tam je ale jak hra nacita tak mi najede ikona a v ni je napsane Unsupported disc (Disc neni podporovan) co mam udelat aby mi to jelo? diky za odpoved PS vim ze mi ty hry jedou predtim nez jsem najel na xbox live jsem je zkousel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže problém vyřešen... stačilo v IMGburnu nastavit buffer z 40 na 512 MB a zapnout force hyper tuning a online hyper tuning a vyčistit OPC historii, snad pomohu takhle i ostatním ;-)

Muzes napsat, kde najdu ty nastaveni v IMGBurn?

Btw, jak poznam odkud mam Verbatimka? Jesli z Indie nebo ze Singapore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu