Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takovej super návod na všechno jsem na žádným cizím fóru asi neviděl.....jsi první na světě :D ....ne fakt dobrá práce
:) dik

premyslim, ze bych mel zacit psat s diakritikou pac projizdet horni tlacitka a hledat "é" je trosku zdlouhavy :lol:

opraveny dalsi pravopisne chyby, prekopano par slovnich spojeni, dodelani konvertoru a doplneni nekterych dalsich sekci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D jj ta čeština nejhorší předmět
coz o to ja bych to pretrpel, ale ta ucitelka to je fakt maso...3ucitelky a jak to tak byva ta nejhorsi.. :(

to zname :D jeste ze uz du na stredni 8) snad tam budou lepsi

mno to tezce pochybuju :D zalezi kam jdes...mezi 45-60 lety maj nejlepsi vek pro buzerovani...A vubec nejhorsi je kdyz uz tam uci pul stoleti :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jde

odhalil som dutchov tajny odkaz v sigu:

Ať žijí pubertální domorodci, neboť lam není nikdy dost...Lam, Lam, Lamkajda lam lam

:D

tak uz sem na to prisel. pomoh mi tenhle programek.http://dl.qj.net/index.php?pg=12&fid=8350

já na to používám tenhle homebrew http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2006020022 :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jde

odhalil som dutchov tajny odkaz v sigu:

Ať žijí pubertální domorodci, neboť lam není nikdy dost...Lam, Lam, Lamkajda lam lam

:D

jo na to sem se taky dival ale je to pravda taxem nic radsi nerikal :lol:

Proc tady ty deti porad spamujou a zadny mod s tim nic nedela?? Tohle je celkem dulezity thread a tak by mohl byt prehledny!!! Zacnete s tema spamerama neco delat proc treba symbianforum muze mit uroven a toto ne?!? Protoze vsichni malcolmiby na sf meli ban a nebo stazenou rit!!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jde

odhalil som dutchov tajny odkaz v sigu:

Ať žijí pubertální domorodci, neboť lam není nikdy dost...Lam, Lam, Lamkajda lam lam

:D

jo na to sem se taky dival ale je to pravda taxem nic radsi nerikal :lol:

Proc tady ty deti porad spamujou a zadny mod s tim nic nedela?? Tohle je celkem dulezity thread a tak by mohl byt prehledny!!! Zacnete s tema spamerama neco delat proc treba symbianforum muze mit uroven a toto ne?!? Protoze vsichni malcolmiby na sf meli ban a nebo stazenou rit!!!!!

No comment :roll: a do koho si jedes jake malcolmiby? a jinak ty si dospeli ja jsem male dite :P

PS.misto abys ses vratil do diskuze a rekl nam at toho nechame tak tu rozohnujes dalsi Flame

takze kdo bude spammovat nebo OT pod touhle carou je ichtyl :roll:

_____________________________________________________________

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu