Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, mám menší dotaz. Mám fw 2.00 a nevím co je bezpečnější, jestli jít dolů na 1.50 nebo tam dát 2.60 a pomocí GTA to schodit. Co je podle vás bezpečnější ?
rozhodne 2.0 do 1.5 tam nemas skoro co pokazit..rid se tim obrazkovym navodem a nemuzes nic zkazit :)

link najdes na uvodni strance tohoto topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest sperminator

verzi 1 poznáte tím, že na UMD bude upgrade s fw 2.0 pokud tam bude upgrade 2.6 tak máte verzi 2 a mate bohužel smůlu a downgrade neuskutečníte, TO JE SICE DOBRA RADA ALE JA TO NEPOZNAM KDE TO NAJDU? NEMA NAHODOU NEKDO SCREESHOT? PROSIM PORADTE MI SEM UPLNEJ ZELENAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak nelíp vybrat PSP? Dík Bob

EDIT: jsem cetl ve vedlejsim topicu..Mno myslim ze uz to mas s korasem vyreseny..., PSP si muzes poridit jakekoliv...pokud chces hrat originalni hry tak je jedno jake budes mit PSP vsechny muzes tzv. upgradovat(aktualizovat) na vyssi verzi softwaru...tim ziskas nove funkce jako je prave wma, gif, webovy prolizec....atd. atd...

upgrade je maximalne jednoduchy :)

PS: zkusim ty fw info poupravit, aby to bylo srozumitelnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Firmware 1.51/1.52 tento firmware má vše jako 1.5 až na to, ze už nelze spouštět pirátské hry a aplikace..tento fw byl brzy prolomen... "

toto by som opravil.

na 1.51 ide HB a FW 1.52 este nebol prelomeny ;)

"6.Čím ISO,DAX,CSO spustit

Existuje mnoho loaderů na ISA nejlepší jsou Devhook a Daxiso..dále jsou ještě další které se používaly dřív (fastloader,umdemulator,....)

**Vždy musíte mít mechanice UMD, [highlight=red:9486e062cc]je jedno jaké[/highlight:9486e062cc] třeba demodisk**"

Spiderman 2 film UMD s yourpsp.com nefunguje v devhooku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu