Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2Dutch: No už sem kabel pořídil, ale moc sem na tom "nevydělal" stál mě 2kila ( chyba asi, že sem šel rovnou do obchodu s hrama atd. ) nějaká firma Dragonplus. Hele co je to za "válečky" na tý fotce toho kabelu. Nejsem moc PC technik :)
Tos na tom teda nevydelal :lol: tech valecku si nevsimej, nekdy jsou a nekdy tam nejsou, ja na kabelu teda zadne nemam a jede stejne jako ty osattni kabely :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Firmware 1.51/1.52 tento firmware má vše jako 1.5 až na to, ze už nelze spouštět pirátské hry a aplikace..tento fw byl brzy prolomen... "

toto by som opravil.

na 1.51 ide HB a FW 1.52 este nebol prelomeny ;)

"6.Čím ISO,DAX,CSO spustit

Existuje mnoho loaderů na ISA nejlepší jsou Devhook a Daxiso..dále jsou ještě další které se používaly dřív (fastloader,umdemulator,....)

**Vždy musíte mít mechanice UMD, [highlight=red:04aa6367de]je jedno jaké[/highlight:04aa6367de] třeba demodisk**"

Spiderman 2 film UMD s yourpsp.com nefunguje v devhooku

taky jsi mi to mohl pisnout na ICQ :lol: ...u Toho UMD jsem si nebyl jisty protoze isa neparim...jdu to opravit

ten kabel ma hodnotu tak 30Kc max...aspon za tolik jsem ho ja sehnal :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Firmware 1.51/1.52 tento firmware má vše jako 1.5 až na to, ze už nelze spouštět pirátské hry a aplikace..tento fw byl brzy prolomen... "

toto by som opravil.

na 1.51 ide HB a FW 1.52 este nebol prelomeny ;)

"6.Čím ISO,DAX,CSO spustit

Existuje mnoho loaderů na ISA nejlepší jsou Devhook a Daxiso..dále jsou ještě další které se používaly dřív (fastloader,umdemulator,....)

**Vždy musíte mít mechanice UMD, [highlight=red:a18c0f003b]je jedno jaké[/highlight:a18c0f003b] třeba demodisk**"

Spiderman 2 film UMD s yourpsp.com nefunguje v devhooku

taky jsi mi to mohl pisnout na ICQ :lol: ...u Toho UMD jsem si nebyl jisty protoze isa neparim...jdu to opravit

ten kabel ma hodnotu tak 30Kc max...aspon za tolik jsem ho ja sehnal :lol:

vpohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běda jestli nebude fungovat ( ten kabel ) 8) Hele trochu od jinud, může mi někdo doproučit která verse GTA jest lepší LCS nebo zanedlouho vydaná VCS? Ne a ne se rozhodnout. Dík
Ako aky mas FW? GTA LCS tak ako GTA VCS su perfektne diely. Odporucam oba.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běda jestli nebude fungovat ( ten kabel ) 8) Hele trochu od jinud, může mi někdo doproučit která verse GTA jest lepší LCS nebo zanedlouho vydaná VCS? Ne a ne se rozhodnout. Dík
Ako aky mas FW? GTA LCS tak ako GTA VCS su perfektne diely. Odporucam oba.
presne, v vice city by snad mel byt vrtulnicek v druhym meste pobliz downtownu :lol: na vice city se opravdu tesim :) , premyslim, ze by to mohla byt moje prvni origoska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi divný PSP mám doma už tři dny a ještě neni vybalený, přestavuju byt, tak neni tolik prostoru, počítá dneska nebo zejtra vybalim. Jak závisí verse FW na

versi GTA? Chtěl sem LCS, ale fakt asi den před tim než sem to koupil sem našel na netu povídání VCS a docela mě ukecali, že jako VCS lepší. Grafika, větší město, grafika, hezčí krajina ( kýčovitější, ale asi pro oko lahodnější než ponurá LCS ), něco s okolníma lidma sem čet, že se nehejbou tak stereotypně kolem, jako v LCS, víc druhů počasí a hl. lepší ovladatelnost aut ( i výběr vozidel :) Tak nevim jestli to všechno byly jenom řeči.. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo o ISO sem něco už čet, na PC tak možná San Andreas, ale jenom chvíli. Hele fakt toho ještě moc nevim, ale kvůli čemu co nejnovější FW, to nemůžu hrát ISO a zároveň origoš ( spíš budu hrát origoš ). To jako každá hra má daný na jakým běhá FW. Mám zatim THUG2 Remix, ale jak sem psal, ještě sem neměl šanci to zapnout.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo o ISO sem něco už čet, na PC tak možná San Andreas, ale jenom chvíli. Hele fakt toho ještě moc nevim, ale kvůli čemu co nejnovější FW, to nemůžu hrát ISO a zároveň origoš ( spíš budu hrát origoš ). To jako každá hra má daný na jakým běhá FW. Mám zatim THUG2 Remix, ale jak sem psal, ještě sem neměl šanci to zapnout.. :-(
mno originalni hru pustis na fw kterej byl zrovna nejnovejsi kdyz hra vysla.. nemusis se bat, ze starsi hry ti na novem fw nepojedou...na nejnovejsim FW spustis jakoukoli originalni hru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo o ISO sem něco už čet, na PC tak možná San Andreas, ale jenom chvíli. Hele fakt toho ještě moc nevim, ale kvůli čemu co nejnovější FW, to nemůžu hrát ISO a zároveň origoš ( spíš budu hrát origoš ). To jako každá hra má daný na jakým běhá FW. Mám zatim THUG2 Remix, ale jak sem psal, ještě sem neměl šanci to zapnout.. :-(
Huh, ISA muzes hrat jen na FW 1.50 a to s pomoci jeste dalsich programu ktere si das do PSP pres PC zapni si to PSP a podivej se jaky tam mas fw. pak se domluvime, novejsi hry potrebuji novejsi fw. ale kdyz mas 1.50 hodis si tam programek (devhook) a muzes hrat i ISA i origose.......zjisti tvuj fw. a napis :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě sem se chtěl zeptat, hrajete i venku? Myslim třeba když jedete v metru, nebo tramvaj, bus atd. Prostě jestli máte "hrachy" jestli vám někdo PSP nevyškubne z ruky a nezdrhne, jak tomuhle předejít, s tim si fakt nevim rady. Asi blbost, ale každá rada dobrá. Dík P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty hraješ takhle venku? Chtěl sem i nějakej "futrál", dělaj jich několik, nejlepší se mi zdá takovej ten tvrdej bílej na zip (SL-4722 CARRY CASE, asi 250.- )nebo Carrying Case GS150 ten stojjí teda o trochu víc ( ale design je lepší ), ale zas nevim jak dám do PSP sluchadla, když budu chtít jenom poslouchat a PSP mít ve futrále a v batohu. No nejlíp když PSP strčim mezi dva chleby a budu dělat, že je to řízek, pak mi ho nikdo nevezme.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě bych narval dálkáč od sluchátek do okurky, ať to mám s tim řízkem komplet.. :-) Né, ( krom toho, že sluchátka nemám "due 2 of base pack" :) No A co ten futrál, taky rada žádná?

..pouzivam LOGITECH PLAYGEAR STREET..je sice tezkej jako prasatko ale zase mam jistotu absolutni bezpecnosti a vejdou se mi k tomu i UMD(3x) a memory sticky(4x)....

...ma to i "vyvod" na sluchatka a snurku...

..nosim to bez popruhu v tasce...

..nekomu muze prijit zbytecne velikej ale me vyhovuje

playgear-street-open.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu