Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2012 ONLINE LIGA


sejvi

Recommended Posts

Vlákno pro domluvu online hraní Pro Evolution Soccer 2012.

CONSOLE-FORUM liga + MEZINARODNI liga

Kdo bych si chtěl zahrát PES2012 společně na Community Online, tak se hlašte. Pro začátek stačí napsat svou AKTUÁLNÍ přezdívku, tedy PSN ID. Průběžně budu doplňovat a aktualizovat první příspěvek, kde bude seznam hráčů a INFORMACE o planovaných TURNAJÍCH, ZÁPASŮ a hlavně CONSOLE-FORUM ligy...

CONSOLE-FORUM liga (kluby) už je vytvořená, proto si co nejdříve ZABLOKUJTE svůj oblíbený tým! Než Vám ho někdo "vyfoukne". ;)

MEZINARODNI liga (reprezentace) je též vytvořená, spěchejte si ZABLOKOVAT oblíbený tým. ;)

Tabulka a seznam hráčů CONSOLE-FORUM ligy:

20120229223503.jpg

Tabulka a seznam hráčů MEZINARODNI ligy:

20120229223556.jpg

Jak hrát CONSOLE-FORUM ligu:

1. Jak se dostat do Community?

V hlavním menu vyberte Community, system prověří Vaše připojení k internetu a pak vás pustí do Community. Klikněte na Join Community, zde si zadáte parametry pro vyhledání naší Community. Klikněte na políčko Search String a napište "cze". Pak už jenom sjeďte dolů a dejte Search. Najde vám to komunitu cze. Takže na ní klikněte bude to po vás chtít heslo, které je: "cze" (bez uvozovek).

ps3communityliga001a.jpgps3communityliga002.jpg

2. Jak se přihlásit do ligy?

V cze vyberte třetí položku z leva tj. Community League - dejte Create / jion Community League - a vyberte si CONSOLE-FORUM ligu, potvrďte. Pak si vyberete tým, vždy vybírejte ten který ještě není obsazený ať to má nějakou úroveň.

ps3communityliga005.jpgps3communityliga006.jpg

3. Jak najít soupeře, chci hrát hned!

Zde máte na výběr hned několik možností:

  • V tabulce pod názvem ligy je počet hráčů v lize. První číslo znamená počet hráčů přímo teďka v lize online takže stačí dát - To Next Match a ono vám to soupeře vyhledá.
  • Domluvit si zápas na PSN, seznam nicků bude zveřejněný v tomto příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 532
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V CONSOLE-FORUM lize si muzes vybrat jak kluby, tak i reprezentace (je mozne ze se to da nekde nastavit). Ale prosim vsechny, aby si vybrali jen kluby. Prece jenom by bylo divne hrat ligu napr. SPANELSKO vs. REAL MADRID. ;)

majki.mayer: Co nejdrive si zamluv v lize svuj oblibeny klub, dokud jsou jeste volne... I kdyz popravde jsem cekal vetsi zajem o ligu - snad se casem CONSOLE-FORUM liga zaplni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dneska vecer muzeme dat PRVNI ligovy zapas... ;) Ale budu na PS3 az kolem 21:00h - nejdriv musim uspat dceru... ;)

Jinak az nas bude vice, tak krome CONSOLE-FORUM ligy by jsme chtel organizovat NOCNI TURNAJE. Chtelo by se domluvit JEDEN den v tydnu, treba PONDELI od 20:00h - pozdeji vytvorim anketu jaky den by VETSINE nejvice vyhovoval a opakovat kazdy tyden. Aspon by kazdy casem vedel (bez toho aby se musel domlouvat), ze napr. kazde PONDELI od 20:00h je PES2012 turnaj... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo opravdu povedeny zapas... ;) Jsi me prekvapil a uz v 15min jsi vedl 2:0, povedlo se mi do konce hraci doby vyrovnat na 2:2. A v nastaveni jsi mel VICE stesti. HODNE VYROVNANY zapas, napinavy do posledni hvile... ;)

Jen me mrzi, ze LIGA se da hrat jen kdyz jsou 3 hraci online. To je zvlastni... Budu to muset jeste nekde u strycka google vyhledat a nastudovat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to tak myslím je. Akorát jsi nenastavil HOME AWAY, tak že bude hrát každý s každým jen jeden zápas... to bys asi mohl taky zkusit opravit...

Jinak včera jsem nepřekvapil jen tebe, ale i sám sebe...:) Tu taktiku jsem zkoušel porprvé a sedělo mi to. Akorát se mi zas přepl hráč a udělal jsem skluz, za který jsem vyfasoval red card..:( To mě celkem s..e, stává se mi to často...

EDIT to není, když jsou 3 hráči online, ale když jsou v lize aspoň 3 registrovaní. A my tam jsem zatím jen 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kucí, semnou pocítejte az tak po novým roce. Pokud najdu PES za slusnou cenu tak porídím dřív. Jinak pak semnou urcite pocítejte ! Nemam ani moc casu, ale az bych si nejakej udelal mohl bych akualizovat web http://proevofans.webnode.cz/ a rozhazet linky po forech. V 11 nas v comunity bylo myslím 25 to je slusná účast. Snad se to povede i ted. sisaCZE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janky: Urcite s Tebou budeme pocitat... ;) Stejne si myslim, ze se ONLINE hrani rozbehne poradne az po novem roce. Hodne hracu si jeste PES2012 nekoupila, cekaji zda prinese jezisek atd. :)

Aspon ted v klidu vychytame vsechny "musky" s ONLINE hranim a az se hrani plnohodnotne rozjede, tak uz budem vedet co a jak a nic nas potom neprekvapi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš si stáhnout aktuální data pack(nové soupisky, přestupy atd..) Je to v nabídce EXTRA CONECT a potom DATA PACK nebo tak nějak. Dřív nebo později bys to musel stejně udělat.

Já to taky pořád odkládal..:)

Me se k vam nejde prihlasit. pise mi to DATA PACK INCOMPATIBLE. Tak nevim kde je problem. Dostanu se az k bodu kde si mam vybirat tym, ale objevi se tohle. co to je.?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super, bude víc zápasů..:)

Nevím jak dneska, ale jestli mi to vyjde, tak až později kolem 22.00. Jestli bude někdo on line, tak rád zahraju..:roll:

Ano presne jak pise majki.mayer.

Pred chvili jsem zmenil v CONSOLE-FORUM lize, ze kazdy bude hrat s kazdym DOMA a VENKU... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory Sejvi za včera, ale spadl mi net, pustili to až v noci. Jinak myslím, že kdyby si hrál v lize tak, jak si hrál ten poslední zápas (jak mi to spadlo), tak bys určitě vytěžil víc než bod...:)

Oba ty ligové zápasy byly ale dobré. V prvním si myslím, že jsem byl trochu lepší, ale štestí si měl ty a vyrovnal. Druhý zápas byl vyrovnaný, ale štestí jsem měl já a vyhrál jsem.

Ale to je prostě fotbal. Proto je to krásná hra...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu