Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bootovací časy na RGH konzolích


xmod

Recommended Posts

Ahoj,

Chtěl bych udělat toto téma jako anketu jako máte bootovací časy na svých glitchnutých konzolích. Co sem zatím zkoušel ladit tak obecně se dostanu na:

(Team Xecuter Collrunner+QSB)

Slim Trinity - 20 sec max, měl sem tu jeden co bootoval hned na první glitch, většina tak třetí čtvrtý tick coolrunneru

Jasper standard - 5 sec max v průměru, jedna vyjímka co je cca 10 vteřin výš

Jasper BigBlock (256,512) - 10 sec max, jeden co tu mám startuje skoro vždy na první dobrou - okamžitě (zdravím Miku :-)

Falcon - 3-4 sec max - zatím podle mě nejrychleji glitchující konzole

Opus - n/a

Zephyr - n/a

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkat je to teda normální že mi naskočí třeba až na čtvrtý zapnutí a někdy na první? Jinak mě to trvá tak 4-5s.

Mělo by to naskočit vždy - je normální, že to někdy naskočí dřív, někdy později to je vlastnost toho Glitche jak to funguje schválně zkus počkat dýl, možná to jen vypneš moc brzo - důležitý je, aby to celé netrvalo moc dlouho a v tom se právě liší třeba jednotlivé čipy a instalace (proto tohle téma), nepíšeš co máš za chip. Pustíš konzoli a čip každou cca vteřinu vyšle tick dokud se netrefí do správné fáze strartup cyklu konzole a co tady měříme je, jak to celé dlouho trvá než třeba najede (tím myslím ty ticky na Collrunneru, nemyslím zapnutí konzole) DB.Je jasný, že to je různý pro různé konzole a navíc ruzné pro různé použité čipy a instalace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to naskočit vždy - je normální, že to někdy naskočí dřív, někdy později to je vlastnost toho Glitche jak to funguje schválně zkus počkat dýl, možná to jen vypneš moc brzo - důležitý je, aby to celé netrvalo moc dlouho a v tom se právě liší třeba jednotlivé čipy a instalace (proto tohle téma), nepíšeš co máš za chip. Pustíš konzoli a čip každou cca vteřinu vyšle tick dokud se netrefí do správné fáze strartup cyklu konzole a co tady měříme je, jak to celé dlouho trvá než třeba najede (tím myslím ty ticky na Collrunneru, nemyslím zapnutí konzole) DB.Je jasný, že to je různý pro různé konzole a navíc ruzné pro různé použité čipy a instalace.

Co přesně mam za chip nevim, úpravu mi dělal kanalizátor a psal že za to možná může odpálená mechanika co tam byla (ted je odpojená) Nechávam to max. 10 vteřin a když se nechytne tak ho vypnu.. Jinak když se chytne tak je to tak 4-5 sekund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám udělán RGH od Kanalizator a konzole nabíhá strašně dlouho... 5 a někdy až 8 minut. Konzole zakoupená nová Slim. Mluvil jsem s ním po tel. prý že u Slimek to trvá dlouho. Starší konzole, že naběhnou bez problému. Radil když nenaběhne do minuty vypnout a zapnout.

Tak hold vždy chvilku čekám než se to rozjede... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasper 32MB, TeamXecuter Coolrunner. Většinou glitchne napodruhé, někdy ale napoprvé a někdy i dýl. Co se mi ovšem zdá dlouhý je start Freestyle dashe. :-/

tak to máš ve FSD nějakou chybu taky mi strašně dlouho nabíhal a pak i listovaní v něm bylo jak spomalený film, přeinstal dashe a jede jak cumel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zde jsou moje dosavadní výsledky:

Slim Trinity - 5 až 20 sec, po většinu se zatím daří tak na druhý - třetí tick coolrunneru

Jasper Standard (16 MB) - od téměř okamžitého startu do 10 sek.

Jasper BigBlock (256/512 MB) - od téměř okamžitého startu do 10 sek.

Zephyr - zatím jeden hotový a boot do 10 sek.

Použitý HW: Jak jinak, než Xecuter CoolRunner vč. QSB a orig. drátování :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • Moderators

Ano je to možné, ale není to normální.

Příčin může být několik, s největší pravděpodobností je to kvalita provedené instalace a zejména použitého HW pro instalaci. Takto dlouho si umím představit bootovat laciný HW, anebo některý z nepovedených padělků/fake kopií originálních produktů.

Řešením je profi instalace za použití kvalitního hardware.

Na jakékoliv Slim konzoli (bez rozdílu revize) jdou dosáhnout časy více než 6x kratší než ten který udáváš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jsu v tomto úplná lama, takže mi doporučíš to "reklamovat" u toho co to dělal ? Co mu mám říct ? Jaký měl použít HW ? Značku apod. Mám tam Freestyle 3 a externí HDD. Nemůže být problém v "rychlosti" toho HDD, je to starý IDE HDD v USB boxu, velikost 320 GB. Ale zase je divné, že to někdy nabootuje už za cca 40 sekund. Čili kdyby byl pomalý HDD tak to asi nikdy nenabootuje rychle, že ? Většinou až za cca 5 minut. Jo a ještě to po každém ukončení hry, když dám návrat do Freestyle, tak skočí hláška Fatal Crash Intercepted, prej si toho nemám všímat. Hry fungují, ale ta hláška a ta "rychlost" bootu se mi nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

HDD na to nemá vliv. Odpoj - uvidíš. Konzole musí nabootovat i bez něj, jen ti nenajede přímo do F3 pokud ho máš na tom HDD, ale do základního dashboardu.

Osobně bych se s takovou prací nespokojil. Nevím kolik jsi za instalaci zaplatil a jak zněly vaše dohody, ale říkat mu toho moc nemusíš. Stačí, když ho tou konzolí umlátíš.

Nechci si tu dělat reklamu, takže HW který bych ti doporučil najdeš v mém tématu s nabídkou RGH zde na fóru, anebo stačí kouknout ke mně do podpisu.

Fatal Crash Intercepted může mít rovněž několik příčin, vyskytnout se tu a tam může (přeci jen F3 je stále projektem ve fázi beta), ale rozhodně by to nemělo být pravidlem. Udělá to možná občas nějaká hra, ale v případě pravidelného opakování bych to opět směřoval ke kvalitě provedené instalace RGH. Předpokládám, že se jedná o Phat Xbox. Při hraní ti nezamrzá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při hraní nezamrzá, hry fungují všechny, ale taky všechny hlásí tu hlášku při ukončení, pokaždé když ukončím hru a naskočí freestyle 3 tak tam skočí ta hláška. Nemám zkusit první rozjet tu konzoli bez HDD, čili do základního dashboardu a až pak zapnout HDD, aby se spustil ten F3 ? Nebo nemám dát F3 na jiný disk třeba na flešku a na tom HDD mít jenom hry ? Jde vůbec provozovat dva externí zdroje dat najednou, třeba HDD 320 Gb a fleška 8 GB ? Jestli se jedná o Phat Xbox nevím, jak to poznám ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jak už jsem ti psal, HDD klidně odpoj a uvidíš, jestli se bootovací časy konzole zlepší. Teprve potom má význam řešit změnu HDD.

Jinak počet ext. USB zařízení můžeš mít připojených najednou tolik kolik ti dovolí počet USB portů v konzoli. Počet USB portů je u Phat a Slim konzolí jiný.

A to, jestli máš Phat anebo Slim verzi X360 snad poznáš, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu